Şimdi Ara

23' PHILIPS IPS LED MONİTÖR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunu alacağınıza gidin vatandan 450 papele lg 23' ips led tv özellikli usb girişli tv&monitör melezinden alın .
  • Konuyu açanın kendini borçlu hissetmesi, mesajlardan alınması ve karşılık vermesi.

Bir ürünün bilmediğimiz birçok iyi ve kötü yanı olabilir sonuçta ürün bu tartışılır yerin dibine sokulur göklere çıkartılır böylece neyin ne olduğu anlaşılır.

Israrla konusunu açtığınımız ürünü savunmamalıyız.
  • dostum yazılan yorumların hiç birine dikkat etmediğim gibi, yazdığın en son notu gördüm,
    ben konu açtım, bir ara aradığımı bende bulamazken, böyle topic ler dikkatimi çekmezdi, belki aradığını bulamayan birine yarar diye açılıyor bu konular.
    zira forumların başlıca amacıdır, imece müessesesi.
    sadece "BAKIN, BÖYLE BİRŞEY DAHA VAR" babında yazılan konular benim açımdan sadece.
    selametle,
  • Yanar kazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

IPS ini yiyim..... kim monitöre yandan bakar ya....hani tv olarak kullanılacaksa bir nebze olsun "eh tamam" derimde
    pc de kullanılacaksa gerek yok....... hem ms den çalıyor hem cepten, şu an için kıytırık bir çözüm (olması gereken çözüm bu değil)

pc başındada 2-3 kiş düşenemiyorum benim pcm benin pcmdir en fazla bir arkadaş gelir beraber bakarız ekrana.......

naçizane tavsiyem: büyük ekran alın 27" gibi 3 kişide olsa karşıdan bakabiliyor. ekran büyük olunca genelde karşısında kalıyorsunuz
    yandan bakacak bir durum yok yani.. :)))
    fiyatı çok fazla ,,,,, normal bir 27" alın yeter bence hem film izlemek şahane oluyor. hem de yazı falan okumak

Benim peder grafiker ve 2-3 sene önce IPS monitöre geçmeden önce müşteri ile çok uğraşmak zorunda kalıyordu, yanına oturup ekrana bakan ve olayı anlamayan müşteri --e hacı biz sana kırmızı dedik bu turuncu gibi olmuş vs -- bir ton lakırtı yapabiliyordu. Adam gibi bir IPS monitör aldığından beri bu sorun teşkil etmiyor. Yani IPS in renkleri daha düzgün göstermesi ve farklı açılardan rahat görülebilmesi bazıları için büyük nimet

• gerçek renk isteyen adam evindeki evladiyelik crt monitörü kullanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcizzet

bunu alacağınıza gidin vatandan 450 papele lg 23' ips led tv özellikli usb girişli tv&monitör melezinden alın .

600 tl imiş.

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-24ma53d-24ma53d-24-61-cm-full-hd-ips-panel-led-tv-hdmi,usb/productdetails.aspx?I_ID=66511#allImages

• quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

gerçek renk isteyen adam evindeki evladiyelik crt monitörü kullanır.

Bu yoruma katılmamak elde değil :)

Evde 1 sene lg led kullandım, arkadaşımın evindede evladiyelik crt'si var halla kullanıyor.
    Adam anime, bi skyrim bide film açtı her defasında şoklardayım, benim eve aldığım o 21.5" led, o tüplü monitörün yanında halt etmiş tüplünün renkleri çok iyiydi pastelimsi tondan tona yumuşak geçişli, evdeki ledde ise crt ye göre sanki hersey bembeyaz, renkler fazla açık ama led ışıktan soluk mu soluk.
    Diyemedim ki senin tüplü monitör daha iyi gösteriyor diyemedim sonra isyerine bende bi tüplü monitör kurdum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.