Şimdi Ara

2300 TL notebook tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , arkadaşım notebook almayı düşünüyor bende notebook piyasasından uzaklaştım bi haberim yani,takip edemiyorum uzun zamandır bu yüzden size danışmak istedim.

• DELL Inspiron 15-5559 Intel® Core? i5-7200U 2.5 GHz 8 GB 1 TB AMD R7 M445 2 GB W10 Notebook 5567-G20

Mediamarkt'da şuan online satışta 2.200₺. Tavsiye ederim. Bende Dell 5548 kullanıyorum, çok memnunum. Isınma sorunu yok arızalanma sorunu yok.Ayrıca servis çok iyi. Arıyorum her türlü yardımcı oluyorlar. Temizlemek için bile kargo dahil ücretsiz bir şekilde temizliyorlar format iste onuda atıyorlar. Bozulan parçan olursa anında 1e1 değişim yapıyorlar. Dell ile ilgili daha fazla sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. Bende i5i5200u ile r7 m260 var lolde 190FPS yi görüyorum En yüksekte. Ayrıca PES2017 YÜKSEK GRAFİK + MODLU (3D ÇİM+DÖVME+VS..) KASTIRMADAN OYNATIYOR. HP'ye bulaşmamanızı öneririm. Arkadaş aldı 2.900₺ ye 7.nesil i5 ve nvidia gtx 960m var cs go kasıyor ve lolde daha düşük fps alıyor ayrıca ısınıyor. Hp'yide ben temizledim format attım ayar çektim kendiminki gibi ama oluru o. Yani yüksek ücretlerde bulabilirseniz o fiyatlara MSI falan alın yoksa Dell'i kesinlikle öneririm.

• Londias kullanıcısına yanıt
    Bir bakayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.