Şimdi Ara

24+5 DVI Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben monitorum için dvi kablo aldım ve bu kablonun 2 ucu da 24+5 . Ekran kartında sorun yok ama monitörün girişi 24+1 o etrafındaki 4 dişi kırsam bi soru olurmu çalışmasında?

• Ben de senin gibi hataya düşüp 24+5 aldım kabloyu ,kırmak hiç aklıma gelmedi denemek lazım.Şuan analog kullanıyorum olursa bende öyle yaparım
  • 4 dişi kırmak çözüm olabilir ama riske girmeden 24+1 kablo edinmek daha doğru olur.iade veya değişim şansınız varsa daha iyi çünki pinleri kırdıktan sonra iade etme şansınız olmayacaktır ve aynı zamanda hasar verme ihtimalide var...
  • hocam iade etme şansım olsaydı direk iade ederdim de ambalajı sert plastikti kesmek zorundaydım o yüzden iade işi iptal :D forumda satabilsem iyi olurdu da 15 liralık ürün içinde uğraşılmaz bi kaç gün içinde o 4 dişi kırıcam ve buraya rapor edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: irooooo

hocam iade etme şansım olsaydı direk iade ederdim de ambalajı sert plastikti kesmek zorundaydım o yüzden iade işi iptal :D forumda satabilsem iyi olurdu da 15 liralık ürün içinde uğraşılmaz bi kaç gün içinde o 4 dişi kırıcam ve buraya rapor edicem

hımm yinede aldığın yer ile görüş bazen iade alabiliyorlar 15tl ye uğraşmam dersen bişi olmaz 4 pini dikkatlice kargaburun pense dibinden çevirerek kır...
  • Arkadaşlar bu konuya sonradan bakanlar için söylüyorum KESİNLİKLE ÇALIŞIYOR. koparttım tatım ve uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.