Şimdi Ara

24.EVRENDE ŞU İTTİFAĞA Bİ BAKIN ZUHAHAHAHAHA:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşte size saçmaların en saçma ittifağı geliyor ya bu ne cahillik bune salklık bu ne dengesizlik anlamadım gitti ya ogameyle bunun anlamı resmi koymayı bilmedim için yazılarla ifade etcem
    İttidak ADI:TURKLER
    MUhahahhahahha ilk başa bi tane atatürk resmi koymuşlar yahu ne alakası var şimdi dicekler sanane alla alla bende o evrende oynuyom gıcık kaptım :))))))
    TURKLER itifağına dürüst, mert, onurlu, çalışkan ve takım ruhuna inananlar katılabilir.
    İttifağın amacı 24. evrenin en büyüğü olmaktır.
    Bu uğurda bireysel başarı değil TURKLER'in başarısı esastır ve bu amaç uğruna askeri bir disiplin içerisinde hareket edilecektir.

---------BASVURU ŞARTIi ---------
    ilk 1500 de olanlar TURKLER'e basvurabilir. Evren yeni acildigindan bu uygulama 7 Nisan 2006 tarihinde gecilecektir. Bu tarihe kadar gerekli cabayi gostermeyenler ittifaktan cikarilabilir.

Multi yapacaklar TURKLER'e basvurmasinlar.
    MUAHAHAHAHAHA GÜLME KRİZİ GEÇİRMEYE BAŞLADIĞIM ANLARI :)))))))))))))))))))))))
    ......::::YÖNETİM SİSTEMİ::::......
    GENELKURMAY BAŞKANI
    KUVVET KOMUTANLARI
    ahuahahhahah yönetim sistemi buymuşşş siz burayı ogame değil başka bişiye benzettiniz sanki :)
    haha bide şuna bakın:
    DOST İTTİFAKLAR:
    TÜRKLER'in TÜRKLER'den başka dostu yoktur

DÜŞMAN İTTİFAKLAR:
    Damarımıza basılmadıkça "yurtta sulh, cihanda sulh
    .:)))))))))))))))))) ben ne diyim başka cvplar size kalmış

Bişi diyeyim mi bu ve bunun gibi ittifakların hepsine

• yabancı bi serverda yapılması normaldir de böyle bir şeye turk serverında e gerek varki. biraz abartılmış. org da fln olsa hoş olur bu tarz bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: restart1907

İşte size saçmaların en saçma ittifağı geliyor ya bu ne cahillik bune salklık bu ne dengesizlik anlamadım gitti ya ogameyle bunun anlamı resmi koymayı bilmedim için yazılarla ifade etcem
    İttidak ADI:TURKLER
    MUhahahhahahha ilk başa bi tane atatürk resmi koymuşlar yahu ne alakası var şimdi dicekler sanane alla alla bende o evrende oynuyom gıcık kaptım :))))))
    TURKLER itifağına dürüst, mert, onurlu, çalışkan ve takım ruhuna inananlar katılabilir.
    İttifağın amacı 24. evrenin en büyüğü olmaktır.
    Bu uğurda bireysel başarı değil TURKLER'in başarısı esastır ve bu amaç uğruna askeri bir disiplin içerisinde hareket edilecektir.

---------BASVURU ŞARTIi ---------
    ilk 1500 de olanlar TURKLER'e basvurabilir. Evren yeni acildigindan bu uygulama 7 Nisan 2006 tarihinde gecilecektir. Bu tarihe kadar gerekli cabayi gostermeyenler ittifaktan cikarilabilir.

Multi yapacaklar TURKLER'e basvurmasinlar.
    MUAHAHAHAHAHA GÜLME KRİZİ GEÇİRMEYE BAŞLADIĞIM ANLARI :)))))))))))))))))))))))
    ......::::YÖNETİM SİSTEMİ::::......
    GENELKURMAY BAŞKANI
    KUVVET KOMUTANLARI
    ahuahahhahah yönetim sistemi buymuşşş siz burayı ogame değil başka bişiye benzettiniz sanki :)
    haha bide şuna bakın:
    DOST İTTİFAKLAR:
    TÜRKLER'in TÜRKLER'den başka dostu yoktur

DÜŞMAN İTTİFAKLAR:
    Damarımıza basılmadıkça "yurtta sulh, cihanda sulh
    .:)))))))))))))))))) ben ne diyim başka cvplar size kalmış

Bişi diyeyim mi bu ve bunun gibi ittifakların hepsine

sanane olm isteyen istediği ittifak ismini koyar

• @By IcemaN o adamlar ittifakı TURKLER yapmış da diger oyuncular Gavurmu

ogame.org da guzel ama turk serverlarında amelelikten başka bişey değil bu özentilik sadece
  • elinizden gelidğince öyle salak ittifaklara girmeyin arkadaşlr. Atatürkle bile bağdaştırıyolar şu oyunu ya , sinir olduğum konu bu
  • saolun fikrime olumlu yaklaştığınız için xenom snapshot sercan
  • hayatınız ogame olmuş sizin!
  • zaboo evet öle sayesinde günde 20 saat onlineyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaboo Mafoo

hayatınız ogame olmuş sizin!

kardeşim burası ogame bölümü burda sürekli ogame konuşulur istemiyosan gelme geliyosanda adam gibi mesajlar at adamı hasta etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: restart1907

saolun fikrime olumlu yaklaştığınız için xenom snapshot sercan

ne demek abi. kesinlikle aynı fikirdeyim
  • Dost İttifaklar bölümüne bayıldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.