Şimdi Ara

25.000 YTL'ye kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genelde haftasonları kullanacağım bir araç almayı planlıyorum. Şu anda 2004 model 206 hdi sahibiyim. İşe servisle gidip geliyorum. O yüzden araba genelde yatacak. 206 yı satıp üstüne bi miktar para koyup şık,konforlu,donanımlı ve performanslı bir araç almayı plabnlıyorum. Kafamda 2000 model s40 t4 ve audi a4 1.8t var. Önerilerinizi bekliyorum.

• saydığın araçların masraflarını karşılayabileceksen 2 side güzel araç, volvo nun servis ve yedek parça zorluğu var audi ye göre. audi nin 100000 km de turbo su değişcek. önceden 1.8 t pasat vardı ordan biliyorum. vergileri 1.6 sıfır arabaya göre yüksek bildiğim kadarıyla, audi nin tam emin değilim ama 1.8 motor olmasından dolayı 670 ytl , volvo nunda 2.0 motor olmasından dolayıda 1037 ytl. eğer bunları karşılarım dersen hangisinin donanımı daha iyi ve kilometresi düşükse onu al.
  • İkiside birbirine yakın arabalar, hangisi temizse onu almanı öneririm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: skysoblue85

saydığın araçların masraflarını karşılayabileceksen 2 side güzel araç, volvo nun servis ve yedek parça zorluğu var audi ye göre. audi nin 100000 km de turbo su değişcek. önceden 1.8 t pasat vardı ordan biliyorum. vergileri 1.6 sıfır arabaya göre yüksek bildiğim kadarıyla, audi nin tam emin değilim ama 1.8 motor olmasından dolayı 670 ytl , volvo nunda 2.0 motor olmasından dolayıda 1037 ytl. eğer bunları karşılarım dersen hangisinin donanımı daha iyi ve kilometresi düşükse onu al.

vergilerini karşılayabilirim. volvonun donanımı biraz daha iyi ama a4'ün kasası daha çok hoşuma gidiyor.
  • hocam bi de turbosu değişecek demişsin 100000'de. masrafı ne kadardır?
  • valla herhalde bi 100000 bakım 2000 ila 3000 ytl arasında oluyor bildiğim kadarıyla, ama yanlış biliyorda olabilirim, onu bi araştır derim.
  • bu durumda 90000de bir araç olmak yerine 110000de bir araç almak daha mantıklı sanki. Teşekkürler
  • T4'ü daha ucuza da bulabilirsin ama kötü kullanılmış olur, malum performans aracı zaten. İlandaki temiz gözüküyor. 5 yılda 110 bin km bir Volvo için çok değil. Genelde Volvo sahipleri kısa sürede çok fazla km yapar. Bir ara internette, ama hangi linkte bilmiyorum, temiz gri renkte bir T4 görmüştüm. Sahibi daha temizini bulamazsınız filan diyordu. Bir ara istersen. Hafta sonları kullanacaksan ben de böyle bir araç düşünmende sana katılıyorum. Hafta sonu bir gelse diye patlarsın işyerinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.