Şimdi Ara

2800TL YE KADAR NOTEBOOK ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem 2800TL ve 100TL daha esneyebilirim. 2 hafta önce X550VX XX147D aldım ama cihaz oyunlarda çok ısınıyordu 90 küsür dereceleri ve ekran kartı yanıt vermeyi kesti hataları alınca iade ettim bilgisayarı. İşlemci kullanımı vs. düşürdüm ama yine o hatanın önüne geçemedim ısınma azalsa bu sorun yüzünden iade etmek zorunda kaldım. Ayrıca sağ alt köşede olan ölü puksel de beni iade kararına itti. Her neyse ücreti iade aldım. Yeni bir notebook aramaya koyuldum. Yine aynı laptop u al diyenler oldu belki kronik sorun vardır vs. olabilir ama aynı sorunu bir daha yaşamayacağımın garantisi yok üstelik benle aynı sorunları yaşayan kişilerde var. Bu da beni farklı bir model düşünmeye itti. Aslında beğenmiştim Asus u severim ama ana fokusum oyun olduğu için bana bu konuda sorun çıkarmaması lazım. Tavsiyelerinizi beklemekteyim. Kafamda birkaç model var onların da linklerini atıyorum.

www.monsternotebook.com.tr
    Abra A5 V6.2.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
    http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V6-2-3.html

http://www.hepsiburada.com/msi-gl62-6qd-079xtr-intel-core-i5-6300hq-23ghz-8gb-1tb-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602051?magaza=Sadecenotebook

http://www.hepsiburada.com/asus-x550jx-xx171d-intel-core-i7-26-ghz-4-gb-1-tb-156-freedos-tasinabilir-bilgisayar-p-BDX550JXXX171D?magaza=Atılım Bilgisayar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam msi düşünürsen ebrar bilgisayarda daha uygun 50 lira kadar. Soğutucunun yarı fiyatı çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçakteknisyeni

Hocam msi düşünürsen ebrar bilgisayarda daha uygun 50 lira kadar. Soğutucunun yarı fiyatı çıkar.

Hocam link atabilirseniz bir bakayım zalman ns2000 düşünüyorum soğutucu olarak nasıl sizce

• Hocam yanlış bakmışım gt940mx'li fiyatıymış 2980 liraymiş. Zalman için kullanmadım açıkçası ama arkadaşım kullanıyordu f/p oranı olarak çok iyi. Ortalama ~15-20°C farkediyordu asus N serisi laptopu vardı.

• quote:

Hocam yanlış bakmışım gt940mx'li fiyatıymış 2980 liraymiş. Zalman için kullanmadım açıkçası ama arkadaşım kullanıyordu f/p oranı olarak çok iyi. Ortalama ~15-20°C farkediyordu asus N serisi laptopu vardı.

Hocam ben bunu düşünüyorum asus çok ısınıyor malum x550vx canavar bile olsa ısınıp kapandiktan sonra ne fayda eder ki bundaki ekran kartı 2gb gta 5 oynatir mi oynatirsa nasıl performans verir ebrar dan şüphem yok ama sadecenotebook nasıldır ? İade değişim felan kolaylık sağlı yor mu

• Asus X550VX-DM254DC i7-6700HQ 12GB 1TB 4GB GTX950M 15.6 FreeDos

www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm254dc-i7-6700hq-12gb-1tb-4gb-gtx950m-156-freedos-pmu353844

Full HD model satışa çıkmış alicam sanırım

• F/p olarak çok iyi hocam forumda kullanıcı kulüpleri var ordan kullanıcılarından yorum alırsan daha iyi olur birde tam seri numarasıyla araştır. Misal olarak msi ge60 yeni 6. Nesil olanlar uygun gözüküyor donanımına göre kötü olan noktası misal acayip dandik bir LED panel kullanmışlar. Yani bu tip şeyleri var mı araştır hocam.

• quote:

F/p olarak çok iyi hocam forumda kullanıcı kulüpleri var ordan kullanıcılarından yorum alırsan daha iyi olur birde tam seri numarasıyla araştır. Misal olarak msi ge60 yeni 6. Nesil olanlar uygun gözüküyor donanımına göre kötü olan noktası misal acayip dandik bir LED panel kullanmışlar. Yani bu tip şeyleri var mı araştır hocam.

Tek sıkıntısı biraz ısınması ya da bana gelen XX147D modeli öyleydi bu model yeni çıkmış henüz inceleme vs. yok FullHD olusu beni etkiledi nihayetinde aynı kasa ama pilin çıkarılabilir oluşu olsun kasa kalitesi olsun güzel upgrade model olabilir belki ısınma sorunu çözüldü bilmiyorum model numarasında aşırı bir değişiklik söz konusu aratinca da fazla bi bilgi çıkmıyor

• Hocam ebrar bilgisayar Üskudar'da. Istanbuldaysan ebrar bilgisayara bir git danış derim. Yabancı sitelerden illaki biri inceleme yapmıştır. Zaten teknik terim olduğu için rahatça anlarsın

• quote:

Hocam ebrar bilgisayar Üskudar'da. Istanbuldaysan ebrar bilgisayara bir git danış derim. Yabancı sitelerden illaki biri inceleme yapmıştır. Zaten teknik terim olduğu için rahatça anlarsın

Hocam google a yazdım çıkmadı hic bir şey o model numarası ile yarın asus u arayıp detaylı teknik bilgi alicam ve biraz da beklemek iyi olacak galiba hemen atlamiyim balıklama ama model güzel gibi FullHD değildi bundan önceki vu FullHD iyi yani bu heralde ben pek fark gödemedim kağıt üstünde onun dışında

• Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel arayıştayim

• novabilgisayar.com
    Nova Bilgisayar, Notebook, Toplama Bilgisayar ve İş İstasyonu gibi teknolojik ürünleri satan mağaza
    http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11073

Intel Core i7 6700HQ, 12GB DDR4 RAM, 1TB 7200 HDD, 15.6 HD Led, Nvidia GTX 950M 4GB, Free Dos
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarForce

novabilgisayar.com
    Nova Bilgisayar, Notebook, Toplama Bilgisayar ve İş İstasyonu gibi teknolojik ürünleri satan mağaza
    http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11073

Intel Core i7 6700HQ, 12GB DDR4 RAM, 1TB 7200 HDD, 15.6 HD Led, Nvidia GTX 950M 4GB, Free Dos

O modeli ebrar bilgisayardan edinmiştim çok ısınıyordu görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası veriyordu oyunlarda belki de ebrar bilgisayardaki modellerde bir sorun vardır. Bilemiyorum forumda çok memnun olanlarda var ama cihaz oyunlarda genel olrak ısınıyor. Nova bilgisayar nasıldır ?

• Nova bilgisayar piyasaya göre biraz pahalı ve kredi kartına 9 taksitte word hariç vade farkı koyuyor. Ancak MSI yetkili satış bayisi. Yani sağlam firmadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman000

Nova bilgisayar piyasaya göre biraz pahalı ve kredi kartına 9 taksitte word hariç vade farkı koyuyor. Ancak MSI yetkili satış bayisi. Yani sağlam firmadır.

Hocam pahalı olması önemli değil verdikleri destek önemli ve ürünün kalitesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.