Şimdi Ara

2k 144hz Monitör Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PG279QR monitörümün garantiden iadesini yaptıktan sonra yeni bir monitör arayışına girdim ama ne almam gerektiği konusunda kafam çok karışık cidden. IPS panelden çok çektim. TN panellerde o kadar süre IPS kullandıktan sonra aynı tadı vermez gibi geliyor. Yinede PG278QR modeli en iyi seçenek gibi duruyor. 32inch VA Curved panellerde seçeneklerimin arasında olabilir.

• hocam bence 278qr yi alın gecin.ips in sorunsuzunu bulmak cok zor.cidden insanı garantide filan cok yıpratiyor.azıcık daha renkli ekran gorucem diye kıvranıp duruyoruz.aslında avrupadaki hizmet burda olsa bu kadar sıkıntı olmaz da garanti süresince firmalar istediği gibi kararlar alabiliyorlar.onun icin 278qr nin paneli suan ips panele en yakın panel.

aslında asus markasını monitorde hic kimseye onermiyorum artık.sebebi asus un kotu olmasından dolayi değil.türkiye deki servisi cok kötü.sms infocomm a bi kaptirdiysaniz elinizi yandiniz.
  • Ben de aynı şekilde 1440p 144 hz monitör bakıyorum bir türlü işe yarar bişey bulamadım. (Kendime göre)
    Kullananlar veya tavsiye edecekler?
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Gigabyte çıkartmış bir tane ama stoklarda şuan için yok
    GIGABYTE
    AORUS AD27QD Gaming Monitor | Monitors - GIGABYTE Turkey
    https://www.gigabyte.com/tr/Monitors/AD27QD#kf

• Hocam TN panel alırken aman diyeyim Color Banding sorunu için dikkatli olun, özellikle IPS renklerinden sonra çekilmez olabiliyor. Benim de bu ara düşündüğüm LG'nin 32 GK850 modeli ama kullanıcısı yok sanırım türkçe yorum göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Hocam TN panel alırken aman diyeyim Color Banding sorunu için dikkatli olun, özellikle IPS renklerinden sonra çekilmez olabiliyor. Benim de bu ara düşündüğüm LG'nin 32 GK850 modeli ama kullanıcısı yok sanırım türkçe yorum göremedim.
    o modelden uzak durun hocam.va paneli cok sıkıntılı.hızlı hareketli bir oyunda goruntu kasıla kasıla ilerliyor sanki.
  • Haydaaaa ne alıcaz peki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Haydaaaa ne alıcaz peki :(
    valla aldım o monitoru geri iade ettim.hizli goruntulerde velaket yavaşti hocam.va panele hic bulaşma.sanırım oyun icin değil.
  • Hocam monitör geldi şükür şuan için sorunsuz gözüküyor. PG279Q faciasından sonra sorun yaşamam umarım PG278QR ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Hocam monitör geldi şükür şuan için sorunsuz gözüküyor. PG279Q faciasından sonra sorun yaşamam umarım PG278QR ile.
    hayırlı olsun hocam.siz yinede paneli sık sık kontrol edin.pikseller cok kücük oldugu icin gozden kacabilir.
  • nerede bizde böyle bir monitör alacak para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex5 -- 19 Ocak 2020; 9:53:37 >
  • LG 27" 27UD58-B IPS 4K Monitör tavsıye edermısınız 1750 tl cıvarı satılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.