Şimdi Ara

3 adc metasını

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl buluyorsunuz beyler ? Bence çok iğrenç bronz taktiği gibi midden yaralım taktiğine benziyor kuleler daha çabuk düşüyor artık

• Sonuca bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adc metası değil o jungle graves mid corki + bitanecikte adc alıverek botta farm alsın metası o

saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathlyVisage -- 29 Ocak 2016; 20:29:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

3 adc metası değil o jungle graves mid corki + bitanecikte adc alıverek botta farm alsın metası o

saçmalık.

kindred jung graves topta olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

3 adc metası değil o jungle graves mid corki + bitanecikte adc alıverek botta farm alsın metası o

saçmalık.

kindred jung graves topta olabilir
  • tank metasını hiçbişeye değişmem.

belki suikastçı metasına değişebilirim. qndrdm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Sixteen

tank metasını hiçbişeye değişmem.

belki suikastçı metasına değişebilirim. qndrdm

ben yine shaco alıp cj mi atıyorum aga graves falan dinlemem
  • Corki mid
    Quinn jung
    Ashe destek
    Vayne solo
    Miss Fortune Adc

Sen böyle takım gördün mü hiç ben gördüm.Çivili GG wp oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Corki mid
    Quinn jung
    Ashe destek
    Vayne solo
    Miss Fortune Adc

Sen böyle takım gördün mü hiç ben gördüm.Çivili GG wp oldular.

evet görmedim ama corki mid kalista adc graves jungle gördüm çivili kasamadan oyun bitiyor ki kassan bile bu şampiyonlara karşı çivili ne kadar işler o tartışılır
  • Top pre veya 2 midden iyidir xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Best Dari in Tr kullanıcısına yanıt
    Rammus jungle dım
  • soloqda tank karakterler hala iş görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Vasquez -- 29 Ocak 2016; 23:20:00 >
  • Adcler çok güçlü oldu artık midde de adc oynanır dediğimde saçma sapan yorum yapanlar olmuştu.
  • ForWinTakeSupport kullanıcısına yanıt
    vayne ve çivili hmmmmmmmmm
  • Tank metası candı be.Kimse kıymetini bilmiyordu da oyunlar en azından zevkliydi ve karşı oyun yapma şansın çok fazlaydı.Şimdi çok az.
  • Bence güzel. En azından farklı bir meta. Yıllarca tank-assassin metası arasında döndü durdu. En son ezergeçerlerle biraz farklı ama illet bir dönem geçirdik. Şimdi cidden meta düzeyinde, güzel bir dönemdeyiz. Ha şu var ki bu da yakında bitecek. En azından ezergeçerler gibi bir büyücü fırtınası olabilir.(yaz mevsiminde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 30 Ocak 2016; 4:02:48 >
  • İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Yeni suikastçi eşyası gelince adcler çok sıkıntı çekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Tank metası candı be.Kimse kıymetini bilmiyordu da oyunlar en azından zevkliydi ve karşı oyun yapma şansın çok fazlaydı.Şimdi çok az.

Ne zevklisi hocam, 5 k canlı seju geliyodu kesemiyodun adcyle 1v1 de o metadan zevk alan mı vardı.
  • Neden olmasın donmuş yürek ,randuin ile vayne i oyundan bezdiyor bence alınmalı sonuçta aa herosu.
  • Şuanki metadan 10 kat iyi.Ayrıca o metada bu kadar broken şampiyon yoktu.Her şampiyonla birşeyler yapabilme şansın vardı.Şuan Gpnin karşısında çoğu şampiyonu alırsan zorlanıyorsun.1-2 şampiyon hariç Gp ile başa çıkabilen yok veya Tahm ile.Ayrıca şuanda tanklar var ama tank metasında bir denge vardı oyunda.30.dkde oyunu çevirebilme şansın vardı şuan imkansız.O metada da şikayetçiydik de bu metayı görünce o metaya dönmek istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 30 Ocak 2016; 12:25:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.