Şimdi Ara

##30 İş Günü Doldu Servisten Ses Seda Yok## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla biz hp yi vermiştik servise 30 iş günü gödermediler bizde yenisini istedik çünkü hpnin kontratında yazıo 30 iş günü tamir edilmesse o bilgisayarın alınan fatura değerinde laptop vermeleri
    mesela ben centrino 1.86 512 ram 128 mb x700 lü hpdv4000 i vermiştim onu zamanında ii bi fiyata aldığım için hp bana
    t7200 işlemcili 2gb ramli 8400gt ekran kartlı modelinden verdi...
  • Bende geçen hafta Perşembe günü Laptop'ı servise verdim.
    Cd-Dvd okumuyor diye.Burdaki acer servisine götürdüm zannettimki sabah alırlar yaparlar öğlen veya akşamda gider alırım. Adam demezmi İstanbul'a gidecek diye. Hadi 1 hafta felan dayanırız sorun olmaz dedim. bir baktım en geç 1 ayda gelir dedi. Kafa göz dalacaktım. Ama onlarında bir suçu yok.
    bi dvd-rom için 1 ay bekliyoruz. gün sayıyorum artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.saygili

Bende geçen hafta Perşembe günü Laptop'ı servise verdim.
    Cd-Dvd okumuyor diye.Burdaki acer servisine götürdüm zannettimki sabah alırlar yaparlar öğlen veya akşamda gider alırım. Adam demezmi İstanbul'a gidecek diye. Hadi 1 hafta felan dayanırız sorun olmaz dedim. bir baktım en geç 1 ayda gelir dedi. Kafa göz dalacaktım. Ama onlarında bir suçu yok.

acer teknik servisinden nefret ediyorum şubat ayında vermiştim laptopu wifi çalışmıyo diye, 30 iş günü dahilinde 35-36 iş günü geçti adamlar bana tarih verdiler gel al yenisini diye, tam gittim yenisini almaya aynı gün parça gelmiş gümrükten eski laptopumu verdiler ne umutlarla gitmiştim oysaki

• quote:

Orjinalden alıntı: xx-mas

quote:

Orjinalden alıntı: a.saygili

Bende geçen hafta Perşembe günü Laptop'ı servise verdim.

acer teknik servisinden nefret ediyorum şubat ayında vermiştim laptopu wifi çalışmıyo diye, 30 iş günü dahilinde 35-36 iş günü geçti adamlar bana tarih verdiler gel al yenisini diye, tam gittim yenisini almaya aynı gün parça gelmiş gümrükten eski laptopumu verdiler ne umutlarla gitmiştim oysaki

Uyuz oluyorum birşeyi beklemekten.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.