Şimdi Ara

319.DÖNEM 70'İNCİ MKNZ. P.TUG.K.LIĞI MARDİN KD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

70'İNCİ MKNZ. P.TUG.K.LIĞI MARDİN

Kısa Dönem.
    Yarın akşam yola çıkıyorm. Bilgi verirseniz çok sevinirim.
  • latifpolat ve monodoks kayıtlarınızı yaptık,sizleri bulmaya çalışıcam,
    bulamazsam beni bulun bende topçu dayım.çavuş ali.
  • merhaba arkadaşlar
    ben az önce google dan araştırma yaparken bu forumla karşılaştım
    arkadaşım 70 NCi MKNZ P.TUĞ K.LIĞI'nda fakat ben ona ulaşamıyorum.verilen numara santralin ve hiç bağlayamıyorlar.12 nisan 2008 de gitti kısa dönem asker olarak acemide şuan.ve o telefon numarası dışında elimizde telefon numarası yok.mutlaka ulaşmamız lazım.bilen,bilgisi olan varsa adres ve telefon numarası ... nasıl ulaşılır ki ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilknurekelik

merhaba arkadaşlar
    ben az önce google dan araştırma yaparken bu forumla karşılaştım
    arkadaşım 70 NCi MKNZ P.TUĞ K.LIĞI'nda fakat ben ona ulaşamıyorum.verilen numara santralin ve hiç bağlayamıyorlar.12 nisan 2008 de gitti kısa dönem asker olarak acemide şuan.ve o telefon numarası dışında elimizde telefon numarası yok.mutlaka ulaşmamız lazım.bilen,bilgisi olan varsa adres ve telefon numarası ... nasıl ulaşılır ki ???

Merhabalar acemi arkadaşlara 0482 215 19 55 numardan 3538 dahili ile ulaşabilirsiniz.
    Bu numara şu sıralar çok meşgul zira birçok acemi arkadaşımızı arıyorlar.
    Bu numara koğuşların olduğu kattaki bir telefondur.Aradığınız kişi er/erbaş gazinosunda ise veya eğitim alanında ise ulaşmanız çok zor.Ancak akşamları 21.00-21.15 civarında koğuş yat yoklaması yapılır.Bu saatten 15 dakika önce ve sonra ararsanız çok büyük ihtimalle ulaşırsınız.

• Şafak 11.güneş doğmak üzere
  • evde olmak gibisi yok :))))
  • ulasım konusunda sadece kafama takılan şeyler var. kolaymı?
  • kardeş ilk once allah yardımcın ollsun temennisinde bulunmak istiyorum.gidecegin yer cok rahattır yanlız tow bolugunde olmak sartıyla .inşalla rahat bi askerlik donemi gecirirsin ucakla mardine gideceksen hava limanı kışlaya 1km.tugaya 3 km haberin olsun
  • vay bee Mardin Selan Kışlası Güzel Günlerdi. 86/1 Tertip :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.