Şimdi Ara

319.DÖNEM 70'İNCİ MKNZ. P.TUG.K.LIĞI MARDİN KD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 70'İNCİ MKNZ. P.TUG.K.LIĞI MARDİN deyim.
    mardinde olan arkadaşlar özel mesajla bilgi verebilirler mi?
    istanbuldan geliyorum. bilgisayar programcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliplane -- 10 Aralık 2007; 19:18:20 >

• ben de mardine gidiyorm. çarşamba 1buçukta onur air'le uçuyorum. 70. mknz. p.tug'dayım.....
    orda olanlardan gitmiş gelmiş olanlardan ve gideceklerden bilgi haber her ne warsa istiyorum işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuti

ben de mardine gidiyorm. çarşamba 1buçukta onur air'le uçuyorum. 70. mknz. p.tug'dayım.....
    orda olanlardan gitmiş gelmiş olanlardan ve gideceklerden bilgi haber her ne warsa istiyorum işte :)
    mardin bir de beni sayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbut3555

mardin bir de beni sayın

Alıntıları Göster
    70 inci mknz p. Kom.
  • quote:

ben de mardine gidiyorm. çarşamba 1buçukta onur air'le uçuyorum. 70. mknz. p.tug'dayım.....
    çarşamba sabah thy ile gidiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: umuti

• quote:

Orijinalden alıntı: aliplane

çarşamba sabah thy ile gidiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: umuti

Alıntıları Göster
    bende çarşamba 13:30 da onuair ile gidiyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ussaki

bende çarşamba 13:30 da onuair ile gidiyom

Alıntıları Göster
    bende 70. mknz deyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan28

bende 70. mknz deyim

Alıntıları Göster
    13:30 onur air'de baya kalabalık olacağız anlaşılan. gerisi'de sabahki thy uçağıyla gelecek galiba. yaptığım araştırmalara göre birlik havalanına yakınmış. ulaşım konusunda sıkıntı yaşarsak topluca atlarız bi taksiye gideris. mardin'e gidiyoruz diye çok stres yapan war mı ?? . bir de biz orada acemilikten sonra dağıtım olacak mıyız mardinde kalacak mıyız acaba
  • quote:

13:30 onur air'de baya kalabalık olacağız anlaşılan. gerisi'de sabahki thy uçağıyla gelecek galiba. yaptığım araştırmalara göre birlik havalanına yakınmış. ulaşım konusunda sıkıntı yaşarsak topluca atlarız bi taksiye gideris. mardin'e gidiyoruz diye çok stres yapan war mı ?? . bir de biz orada acemilikten sonra dağıtım olacak mıyız mardinde kalacak mıyız acaba

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar acemiliğimizi tamamladık.
    Bazı arkadaşlarım Selen Kışlası,Nusaybin,Midyat,Kızıltepe,Şırnak/Cizreye düştü.
    Torba çekimi usulü ile kura çektik.Ben aynı tugayda kaldım.
    Önümüzdeki günler bakalım neler gösterecek bize.

• quote:

Evet arkadaşlar acemiliğimizi tamamladık.
    Bazı arkadaşlarım Selen Kışlası,Nusaybin,Midyat,Kızıltepe,Şırnak/Cizreye düştü.
    Torba çekimi usulü ile kura çektik.Ben aynı tugayda kaldım.
    Önümüzdeki günler bakalım neler gösterecek bize.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende kura çekimi sonucu Muhabere bölüğünde kaldım.Hepimiz için hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEYLANV

Arkadaşlar bende kura çekimi sonucu Muhabere bölüğünde kaldım.Hepimiz için hayırlı olsun...

Alıntıları Göster
    Herkese merhabalar.
    Ben askerliğimi P. Atğm. olarak sizin gibi 70. Mknz. P. Tug. bünyesinde yaptım. 2 dönem tugayda sizin gibi kısa dönemlere takım komutanlığı yaptım. Asıl görev yerim Selen Kışlası'ydı. Tugayla mardinle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan zevk duyarım. CeylanV ben muhabere bölüğündeyim demişsin. Bl k. Hakan Yzb. değil mi ? Çok iyi tanırım. Bir dahaki mesajında sana onunla selam gönderiririm ayrıca onunla ilgili tüyolar veririm.
    Sorusu olan bana yazabilir. Hepinize hayırlı tezkereler.

• quote:

Orijinalden alıntı: karian

Herkese merhabalar.
    Ben askerliğimi P. Atğm. olarak sizin gibi 70. Mknz. P. Tug. bünyesinde yaptım. 2 dönem tugayda sizin gibi kısa dönemlere takım komutanlığı yaptım. Asıl görev yerim Selen Kışlası'ydı. Tugayla mardinle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan zevk duyarım. CeylanV ben muhabere bölüğündeyim demişsin. Bl k. Hakan Yzb. değil mi ? Çok iyi tanırım. Bir dahaki mesajında sana onunla selam gönderiririm ayrıca onunla ilgili tüyolar veririm.
    Sorusu olan bana yazabilir. Hepinize hayırlı tezkereler.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben de 297 KD Mardin Tugay Karargah Bölüğünde Garaj çavuşu olarak askerliğimi yaptım herkese hayırlı teskereler...

• quote:

Orijinalden alıntı: .: mds :.

Arkadaşlar ben de 297 KD Mardin Tugay Karargah Bölüğünde Garaj çavuşu olarak askerliğimi yaptım herkese hayırlı teskereler...

Alıntıları Göster
    Tekrar selam arkadaşlar,şafak 62 az kaldı askerliğimi tamamlamaya.Artık 321. kısa dönem arkadaşlarımızı beklemeye başladık.

• quote:

Tekrar selam arkadaşlar,şafak 62 az kaldı askerliğimi tamamlamaya.Artık 321. kısa dönem arkadaşlarımızı beklemeye başladık.

Alıntıları Göster
    şafak 58

70. mknz. p. tug. k'lığı yrd'cılığı
    midyat garnizonu
    askeri kantin başkanlığı
    muhasip yardımcısı
  • quote:

şafak 58

70. mknz. p. tug. k'lığı yrd'cılığı
    midyat garnizonu
    askeri kantin başkanlığı
    muhasip yardımcısı

Alıntıları Göster
    şafak 54.
    şaka maka biticek gibi bu askerlik :))
  • quote:

şafak 54.
    şaka maka biticek gibi bu askerlik :))

Alıntıları Göster
    şafak 48
  • şafak demiş gel gör beni bu saatten sonra benmi gideyim.. onikiden sonra 47 diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii başka yokkkkkkkkkkk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan28

şafak demiş gel gör beni bu saatten sonra benmi gideyim.. onikiden sonra 47 diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii başka yokkkkkkkkkkk.
    2. hudut taburu nusaybinden selamlar şafak demiş 46 aynen başka yok...ya sabır diyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeNzA

2. hudut taburu nusaybinden selamlar şafak demiş 46 aynen başka yok...ya sabır diyelim...

Alıntıları Göster
    Şafak 40 oldu arkadaşlar.
    Yakında 321. dönemler geliyor 6 gün kaldı.
    Mekanizeye düşecekleri bekliyoruz :)))
  • quote:

Şafak 40 oldu arkadaşlar.
    Yakında 321. dönemler geliyor 6 gün kaldı.
    Mekanizeye düşecekleri bekliyoruz :)))

Alıntıları Göster
    hacım nasıl mardin hiç anlatmamışsınız?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.