Şimdi Ara

320D den sonra ne alınabilir yardım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bmw 320D niz e90 kasaydı sanırım,birazdaha koyup f30 kasa 320D almanızı öneririm şuanda en iyi araba halen 3 serisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acikcasi premium bir aractan sonra yine premium bir markanin modelini secmenizi tavsiye ederim.
    Audi,mercedes arasinda d segmenti modeller hatta temiz e segmenti modeller arasindan kendi istek,arzulariniza gore birkac alternatif cikartirsaniz buradan oneri vermek daha kolay olur.
    Baska turlu herkes haricten gazel okuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M@ritime kullanıcısına yanıt
    Dogru söylüyorsunuz hocam aklımda vardı bi ara ama adam akıllı makyajlı temiz birşey için en az 130 140 bin gerekiyor buda beni aşıyor en fazla verebilecegim tutar 110 bin

• Şuan c coupe de iyi indirim var. Bütçe 115 e çıkabiliyorsa öneririm.

• Legen_dary L kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim hocam . Haklısınız ama aklımda genel bi marka model yok zamanı geldiginde kolayca satabilecegim deger kaybı yaşatmayan hertürli modeli düşünecegimden öyle bi kısıtlama yapmadım. Bu arada yaşım 22 beni E kasalar fazla kasar gibime geliyor ama olabilirde dış görünüş olarak 27 28 gösteriyorum :)

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    115 i zorlayabilirim hocam varsa link alabilirmiyim şuan güncel fiyat listesine baktım göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

http://sahibinden.com/185136196

arkası bi acayip
  • In-Time kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim bir kaç gün önce amg plus için 125 bin teklif aldım. Liste fiyatından bir hayli indirim oldu. Belki bir kaç bin ekstra almışımdır. C edition ı ise 115 e bırakıyorlardı ama araç kalmadı diye biliyorum. 2015 son çeyrekte yeni kasanın coupe si girer. Ötv zammı falan gelmediğini düşünürsek 165.000 den aşağı olmaz. İyi bir fırsat aracı şuan c coupe.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam yarın bi bayiye gideyim o zaman :)

Rica ederim. Bütçe yetiyorsa amg plus derim. Ellerinde kalmışsada c edition alabilirsiniz. Dikiş rengi, direksiyon altındaki düzlük, kemer rengi birde belirli belirsiz spoiler ve jant modelleri farklı. Yani elle tutulur bir fark yok. İkisininde dışı amg zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 20 Aralık 2014; 0:05:33 >
  • İsin zor Hakkında hayirlisi olsun
    3 kasadan sonra 5 kasa gider fikrimce

• scirocco 2.0 tsi. 330 dan sonra 320d de kesmemiştir zaten
  • Evo ya da wrx sti aranan yeni kan olabilir olmadı A5 güzel tercih olabilir, gönlünüzce olur umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

CLA 200 direk eğer hacim sıkıntı değilse
  • V40 dizel otm

• Tek seçenek var sizin için: F30 320i

• Bende 2010 e90 320d sahibiydim hafta BAşında sattım aracımı ben 320i ED sportline plus alacağım gayet dolu bir araçtır. Benzinli ki bence çok güzel ( az yakmasıda kaymağı) fiyatı 130.000 ama 2. Elde 5-10 bin de sportlineplus lar 120 125 civarlarında

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.