Şimdi Ara

320D den sonra ne alınabilir yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Yıla yakın süredir 320D 2010 model araç sahibiyim aracımı bi tanıdıgım satın almak istiyor açıkcası bende sıkıldım arabadan. Çok gezen biri degilim iş ev ve hafta sonları kullanıyorum arabayı coupe yada sedan olabilir farketmez aklımda A5 var başka önerileriniz varmı bütçe 100.000 civarı

• Forester Xt alınabilir.
  • TurkishDrifter kullanıcısına yanıt
    Araç cidden çok hoşmuş hocam Volvonun kalitesi ortada zaten ama bu aracı ankara yollarında hiç görmedim kupon bi araçmıdır sizce ilerde deger kaybı çok olurmu ?
  • SUV tipi araçlar hoşuma gitmiyor hocam yinede yorumunuz için teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: In-Time

Araç cidden çok hoşmuş hocam Volvonun kalitesi ortada zaten ama bu aracı ankara yollarında hiç görmedim kupon bi araçmıdır sizce ilerde deger kaybı çok olurmu ?

Araç zaten ikinci ele düşerek baya değer kaybetmis fakat 2.5 motor sonuçta satması zor olabilir.
    http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=186776714&rnd=8874
    Piyasasi nispeten daha iyi bir alternatif

Haklısınız hocam. Bu önerinizde hoş C180 piyayası ölmez gibime geliyor cünkü günde 200 tane görüyorum heryerde var bunu aklımın bi kenarına yazdım A5 ler hakkında bi düşünceniz varmı acaba
  • Bmw'den 1 senede sıkıldıysaniz ve audi filan bakiyorsaniz sizde araba zevki ve hevesi yok demek ki. Hyundai accent serisi veya opel astra j modelleri size uyar. Istediginiz yere getirir götürur.
    20d motordan sonra 1.6cgi açmaz bence. 1.8 veya 2.0 olmali yine derim.
  • Bence 4.20 d
  • şu arabaya nerdeyse ilana koyulduğundan beri hergün bakıyorum fiyat değermi değmezmi bilemem ama param olsa dakikasında alırdım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-turkiyedeee-teekk-baska-yok-181939279/detay
  • Aracınız bence çok güzel bir araç. Dikkat edin de başka araca geçince pişman olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetim28

Bence 4.20 d

100bin liraya 420d kim veriyor
  • Turbo_Şevket kullanıcısına yanıt
    22 Yaşındayım bunu geçen sene ailemin baskısıyla aldım daha öncesinde 2 yıl 330ci e46 deneyiyim oldu ondan gayet memmundum ama çok masraflıydı arızasıydı benziniydi vs . Ama bu araç sanırım bana baskıyla aldırıldıgından itici geliyor gözüme. Yinede görüşünüze saygı duyuyorum teşekkürler
  • Intrepid I kullanıcısına yanıt
    Öneri için teşekkürler inşallah birgün alırsınız hocam :)
  • Volvo V40.
  • Intrepid I kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: In-Time

e39 M5 alın... hem rahat edersiniz hemde sizin için epey değişiklik olur
  • Allah herkese nasip eder inşallah hocam. Pişman olacagımı sanmıyorum genel olarak :)
  • GTX870M kullanıcısına yanıt
    Öneri icin saolun hocam macera olur evet ama 330ci kullandım araç çok güzel hoş ama her saniye bi sorun cıkartıcakmış gibi his veriyor ve yakıt tüketimleri çok fazla M5 in yakıtı beni aşar :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.