Şimdi Ara

321.DÖNEM İSKENDERUN DENİZCİLER HABERLEŞELİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
15.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tertipler benmim şimdi çıkmam lazım akşama,yarın daha detaylı konuşuruz.
  • ucak bileti icin pegasus a da bakabilirsiniz. Ben onunla gitmistim adana ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep.34

ertugrulh

Biz omegamayla aynı uçakta onur air ile geliyoruz.sabah 8.30 gibi uçak inecek.Omegama da yazsın da.Olmazsa bekleriz sizi orda beraber geçeriz.
    recep34@live.com

Tamam akşam msn den konuşalım.Şimdiden 4 kişi olduk ne güzel
  • arkadaşlar ben de recep tertipimle aynı uçağa biniyorum.zaten recep tertip yazmış omegama ile aynı uçaktayız diye ee dolayısıyla ben de onunla aynı uçakta oluyorum neyse saçmaladım08:00 gibi adana'da olacağız heralde 17'ye akdar 1000 defa teslim olma şansımız olur birliğimize.siz ne aldınız bilemem ama ben aldıklarımı yazayım:

banyoterliği
    slip mayo
    6 tane yeşil iç çamaşır takımı
    6 tane beyaz iç çamaşır takımı
    2 tane mavi el ve vucut havlusu
    2 tane pijama takımı
    çengelli iğne ve dikiş seti
    10 tane siyah çorap
    askılı cüzdan
    3 tane askı
    2 tane çamaşır poşeti
    ayakkabı içine tabanlık
    4 tane vatka
    3 tane kilit
    2 paket 100'lük ıslak mendil
  • day No 60817
    Adı ve Soyadı MEHMET İHSAN YARBA
    Baba Adı MEHMET
    Doğum Yeri DİYARBAKIR
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN
  • selam arkadaşlar,

ben de onur air 6:30 uçağında olucam.

selamlar..
  • selam hemşo. Bende aynı yere düştüm. 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN istanbuldan otobüs ile geleceğim. uçak bileti alamadım. istanbuldan otobüsle geleceklere sesleniyorum. sen firması no:40 ile gideceğim. Herkese hayırlı teskereler.
    quote:

Orjinalden alıntı: derindusunce26

day No 60817
    Adı ve Soyadı MEHMET İHSAN YARBA
    Baba Adı MEHMET
    Doğum Yeri DİYARBAKIR
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN

• Biz omegama ile onurun istanbuldan sabah 6.30 da kalkacak uçağındayız.Tüm tertiplere selam.Şöyle kısa boylu hafiften göbekli, tanırsınız zaten.....
  • 1 saate kadar msn de olacağım.PM den msj atan arkadaşları ekledim.Uçak yoluyla gelecek arkadaşları hava alanından benim adanalı arkadaşım vasıtasıyla alıp iskenderun a beraber gideceğiz.Diğer arkadaşlarla da Cumartesi girmeden önce bişekilde haberleşelim.Eğer hepberaber içeri girip işlemlerimizi arka arkaya yaptırırsak aynı takım a düşeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulh -- 10 Nisan 2008; 23:03:21 >
  • ben de 6:30 OnurAir uçağındayım. Donanımdan bayakişi olucaz desenize :) ben de iri yarı göbekli biriyim, saç traşından tanırsınız zaten :)

bana da fazla lüks takılmayın dalga konusu olursunuz diyolar. benim havlular açık kahve, sorun olmaz işallah :) mayo vs de almadım da mutlaka ince ve bol bir şort lazım, yoksa gece uyunmaz.

hadi hakkımızda hayırlısı olsun beyler.

Bu arada bişey sorim, kkk daki sonuçlarda Sınıfı kısmında Deniz dışında bişey yazan varmı ? hani karacı deniczi ya da sahil güvenlikçi falan. benimkinde Deniz yazıyor, arkadaşarla bi türlü anlaşamadık sen gemide olcan diyolar, gemiye binmeyeceklerde sınıf kısmında kara yazıyomuş hesapta

quote:

Orjinalden alıntı: Asteroid

ya ben ancak 12si akşamına uçak bulabildim 13. sabahı oradayım sorun olur mu acaba?

OnurAirin sabah 6:30 daki seferinde hala yer vardı, ilgini çeker belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 10 Nisan 2008; 23:15:02 >

• Yok omegama da sordu aynısını mayıncı yazan varmış felan ama bizde de sade denizci yazıyor.Ayrıca uzun askrede olsa ,yedek subay da olsa güverte mezunu olmadıktan sonra kolay kolay gemiye bindirmezler kimseyi.Hem bizim alay denize uzakmış,öyle söylediler.Deniz kenarında değilmişiz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 10 Nisan 2008; 23:37:33 >
  • Ne cok sey almislar oyle insallah iceri alirlar iceriden bazi seyleri almayi mecbur tutuyorlarmis bir kismini almiycaklar o yazdiklarinizdan neyse artik dh ahalisi ilk gun orda tanisacak gibi artik herkese sorariz birader sen dh a takiliyormusun diye mutlaka denk geliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep.34

Yok omegama da sordu aynısını mayıncı yazan varmış felan ama bizde de sade denizci yazıyor.Ayrıca uzun askrede olsa ,yedek subay da olsa güverte mezunu olmadıktan sonra kolay kolay gemiye bindirmezler kimseyi.Hem bizim alay denize uzakmış,öyle söylediler.Deniz kenarında değilmişiz....

bana da öyle söylediler, ama 319 döneminin konusunda bi reism koymuşlar şu şekilde,

321.DÖNEM İSKENDERUN DENİZCİLER HABERLEŞELİM

amcamın oğlu orda yaptı 13-14 sene önce, denizi görmüyosun demişti, ya da ben o şekilde anladım. denizi görmüyosun demekle gemiye binmiysun mu demek istedi acaba. bir de alay içinde beton bir gemi varmış, eğitimleri gerektiği gibi yapmayanları ceza niyetine o beton gemiye kapatıyolarmış

• iskenderunun neresinde acaba google earth'ten bakıyorum ama bulamadım.
  • slm tertipler
    Ankara'dan Cumartesi sabahı çıkcam önce Adana ordanda İskenderun vay be ne çok bahriyeli varmış,Laf aramızda lokum gibi yermiş.Allah yüzümüze baktı valla. Saygılar...
    tolga5181572@hotmail.com
  • Tolgadan baska ankaradan giden yok galiba yrin aksam ben otobuse biniyorum varmi giden baska
  • Ben dediğim gibi Cumartesi 11:15 de ist atatürk havalimanından adana ya uçacağım.Eğer saat 13:30 gibi adana da olacaksanız bizde bi tane fiat doblo olacak ve şimdilik kesinleşen 2 kişiyiz ve yerimiz mevcut,hep beraber gideriz ikenderun a
  • arkadaşlar benimde iskenderun çıktı. cumartesi saat kaça kadar teslim olmamız gerekiyor. akşam saat 8-9 gibi teslim olsak bi problem olurmu?
  • izin kağdında 17:00 yazıyor, kimisi geç teslim olmak sorun olmaz diyo ama kimisi de daha ilk günden göze batarsın diyor. şahsen ben inzibatlara yakalanmadan durabilirsem 3 gibi teslim olmayı düşünüyorum.
  • geçen sene orada yapan arkadaşım "boşuna cumartesi gitme pazartesi ye kadar hiçbir şey yapmayacaklar" demesine rağmen ben genede cumartesi 16:00 gibi teslim olacağım.Neolur ne olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.