Şimdi Ara

3300 TL'ye Bu Pc Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Sistem hazır aradım parça değişikliği yapamayacaklarını söylediler.

http://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dca570-emre-bozkurt-pc-ryzen-5-8gb-1tb-rx570-pmu405081

İşlemci : AMD Ryzen 5 1500X 3.5GHz 16 MB AM4
    Anakart : Asus B350M-K Prime 3200 Mhz(OC) AM4+ mATX
    Bellek : Corsair 8GB Vengeance Lpx DDR4 2400mhz CL14
    Ekran Kartı : Asus Radeon RX570 ROG Strix OC 4GB 256Bit
    Sabit Disk : Seagate 1TB Barracuda 64MB 7200rpm
    Kasa : CoolerMaster Masterbox Lite 3.1 mATX Kasa
    Fan : 2 x Önde Kırmızı Ledli 12cm - 1 x Arkada Siyah 12cm
    PSU : CoolerMaster Masterwatt 500W 80+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carslantas01 -- 2 Şubat 2018; 18:7:41 >

• 330tl ye calinti urundundur bence bulasma :)
  • Relax Gençler düzelttim :D
  • Parça değiştiremiyorlarsa alma bence.. anakart ve PSU bir tık daha iyi olabilir, hatta olmalıydı bana göre..
  • TABİKİ ALINIR BUNA BİDE FRESENG MONIYOR TADINDAN YENMEZ
  • Sinerjiden aynı sistemi siz toplarsanız 5000 TL'yi buluyor neredeyse. Bu fiyata nasıl veriyorlar ki ? Bi hata falan yoksa gözü kapalı alınır. Ancak Sinerji ikinci el satmıyor diye biliyorum. Ben Sinerjiden daha önce alış veriş yaptım. Güven konusunda sıkıntı yok. Dedikleri fiyata dedikleri günde ve saatte sorunsuz elime ulaştı ürünler. Ancak bu fiyat o sisteme çok düşük. Sinerji ile görüşüp olayı netleştirin. Sıfır ürün olarak teyit edilip aynen yazdığı haliyle göndereceklerse bu fiyata kesinlikle kaçmaz.

Sistem başlığında ''Emre Bozkurt'' yazıyor. Bu kişi ürünü sinerji üzerinden ikinci el olarak sattığı için mi öyle yazmışlar yoksa bu arkadaş oranın çalışanı da böyle bir kampanya mı yapmışlar ?

Başta da dedim Sinerji bildiğim kadarıyla ikinci el satışı yapmıyor. Yine bi görüşün. Sistem çok ucuza satışa sunulmuş.

• Güncel
  • Angelmax kullanıcısına yanıt
    Öneriniz nedir hocam?
  • MexeSs kullanıcısına yanıt
    Konuştum ürünlerin hepsinin sıfır olduğunu söylediler. Emre bozkurt youtuber ürünü tanıtmak için ona göndermişler isim oradan geliyor :) Eğer dedikleri ekran kartı gelirse ölüsü 2250 tl ye okuturum şu an ama içimde hala bir şüphe var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carslantas01

Öneriniz nedir hocam?

Satmak için alıyorsan parça parça olabilir ama kullanmak için ben olsam almazdım.. anakart ve PSU'yu yeterli bulmadım..
    Hangi anakart ve psu öneriyorsunuz? Bir de parçaları tek tek alırsam fiyat bayağı uçuyor hiç mi idare etmez anakart ve psu.
  • quote:

Hangi anakart ve psu öneriyorsunuz? Bir de parçaları tek tek alırsam fiyat bayağı uçuyor hiç mi idare etmez anakart ve psu.

İşlemci O.C. desteklediği için daha iyi ve mikro ATX yani ufak olmayan bir model olabilir.. MSI B350 PC Mate gibi.. şu anakart:

http://www.nanokatalog.com/urun/msi-b350-pc-mate-amd-b350-soket-am4-atx-64gb-ddr4-anakart

PSU çok da kötü değil aslında.. onu zaten kolayca değiştirirsin.. ama anakart önemli, sonradan değiştirmek epey zahmetlidir..

Teşekkürler.
  • quote:

Teşekkürler.

• Kaçırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

İşlemci O.C. desteklediği için daha iyi ve mikro ATX yani ufak olmayan bir model olabilir.. MSI B350 PC Mate gibi.. şu anakart:

http://www.nanokatalog.com/urun/msi-b350-pc-mate-amd-b350-soket-am4-atx-64gb-ddr4-anakart

PSU çok da kötü değil aslında.. onu zaten kolayca değiştirirsin.. ama anakart önemli, sonradan değiştirmek epey zahmetlidir..

Hocam aklınızda direk alıp kullanılabilecek bir bilgisayar var mı acaba
    Yani bu fiyata gta5'i üst kalitede oynatabilecek bir sıkıntı çıkarmayacak bilgisayar
    Yoksa da bu tarzda bir bilgisayarı ne kadara ve nasıl toplayabilirim

Direk araya girmek gibi oldu böylede kusura bakmayın ama

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan360

quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

Hocam aklınızda direk alıp kullanılabilecek bir bilgisayar var mı acaba
    Yani bu fiyata gta5'i üst kalitede oynatabilecek bir sıkıntı çıkarmayacak bilgisayar
    Yoksa da bu tarzda bir bilgisayarı ne kadara ve nasıl toplayabilirim

Direk araya girmek gibi oldu böylede kusura bakmayın ama

Merhaba kardeşim.. Oyunu üst kalitede derken High ayarda ve kısarak mı yoksa Full Ultra mı oynamak istediğine göre değişir toplaman gereken sistem.. 3300 liraya da böyle bir sistem zor (full ultra anlamında yani).. ekran kartını en azından GTX 1060 almalısın ki ayar kısmak zorunda kalmayasın.. onun fiyatı da malum..

• kcirma
  • bu fiyata kaçırma arkadaşım.al gitsi o ekran kartı 1060 lan aynı seviyede ekran kartıdır sistemde tek şüpheli güç kaynağıdır. ama orda +80 ibaresi olduğu için bence sorun olmaz . bence tükenmeden al
  • İkinci el mi bu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.