Şimdi Ara

35.000 TL ye Kadar Araba Önerileri (Çok Acil) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
6.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan param olsa alacağım tek araba " chevrolet cruze " dır, harika bir araba...
     35.000 TL ye Kadar Araba Önerileri (Çok Acil)

• Bununla Çılgın olacaksın mannnn

• Bence bu devirde 0 araç almak delilik gibi birşey...Satarken çok zarar ediliyor....Ama 2. el düşünürsen benim sana tavsiyem;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-a4-akkus-tan-2004-audi-a4-1-6-70-000km-emsalsiz/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: +1905

renaultu neden sevmiyorsunuz onu anlamıyorum

fransız arabası
    fransız arabası : Nazik arabadır. Türkiye şartlarında yıpranması her araba gibi dogal ancak bunları daha erken yıpranıyo ..

böyle bi görüş var
  • Opel Astra Classic III 1.4 Essentia Konfor Paketi 1.4 16 V 90 Hp Easytronic 35.xxx fiyatında küsüratını bilmediğim için yazmadım.
  • vw ve kalite birbiriyle alakasız kavramlar
  • Motorlu araçlar forumuna başvurusanız daha iyi yardımcı olurlar.
    Benzinli mi dizel mi ? Kaç model üstü ? Sedan mı Hatchback mi ? 4 kapı mı tek kapı mı ? vs... leride belirtirseniz iyi olur.
  • şaka gibisiniz ya adam vw kalitesinde olsun diyo fiat öneriyorsunuz

bence 5 bin tl bi yerden bulup caddy al ya da ikinci el istemiyorsun ama hazır yapılmış temiz bir caddy alabilirsin
  • seat leon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAPEDSOUL -- 4 Haziran 2010; 23:07:29 >
  • UP
    Birde bir şey rica etsem konunun başına birde genç işi bi araba lazım diye yazabilirmisiniz ?
  • fiatla ne derdiniz var? doblo bence .
  • http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/galeri/

33 bine standart

alırsan bunu al bende alıcam bundan bu fşyata bukadar özellikli bi araba başka bir yerde bulmazsın HEMDE 0
  • honda civic akar japondan şaşma kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MwaM

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/galeri/

33 bine standart

alırsan bunu al bende alıcam bundan bu fşyata bukadar özellikli bi araba başka bir yerde bulmazsın HEMDE 0

• chevrolet cruize
    veya
    honda civic

ben olsam civic tercih ederdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalkıyısı

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar volkswagen caddy team 1.9 tdi 105 hp almaya karar verdim

adam kararı vermiş boşuna bu çabalar
  • Öncelikle arkadaşaın biri demişki renault niye istemiyorsunuz. cevap: araba gitmiyor 100 km den sonra titriyor. ve kalitesiz arıza verici. ama türkiyede çok satılıyor. bir tek bunu anlamış değilim.
    bazı arkadaşlar chevrolet cruze önermiş. gerçekten güzel onu inceledik. ama motor seçenekleri bize uygun değildi.
    honda civic e de baktık ikinci el bi arkadaş satıyo konuştuk filan çok yakıyo dedi o an soğudum.
    fiat doblo çok klasik bi araba. bide herkezde var ayrıca çok kaba duruyo yenileri. gemi gibi. ve uzun yolda çok rahatsız ediyor.

caddy e binme fırsatım oldu gerçekten araba uçak gibi fena kaçıyo. yenilerini düşünemiyorum bile

ama bir sorun var galerilerde araba yokmuş 4 hafta bekliyormuş millet. bu üzücü
    yarın siparişini vercez.
    hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• renault gider neden gitmesin ya
    renaultlar daha oncede dedigim gibi nazik arabalar
    neden mi türkıyede bu kadar çok var
    şöyle söyliyim araba mükemmel derecede az yakıyo çünkü
    şirket arbalarından ford focus ve renault megane kullandım

renault konfor pek yok motor orta derecede yakıt tam depo 950- 1000 km gidiyor
    ford focus konforlu agır saglam araba ,motor iyi son hız 220 yi vurdu örnegin , (resimli) .yakıt ise tam depo 600-650 km
    arada bu kadar fark olmasından ve boyle bı sonuc almalarından dolayı milletin renoya yönelmesi gayet dogal

şu 1000 km olayını yakalaybılen araba pıyasada pek yok megane sınıfında tabiki.
    bazılarıda seat ıbıza-toyota aurıs .. aklıma gelmedi daha

bu arada hayırlı olsun kardesım şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalkıyısı

Öncelikle arkadaşaın biri demişki renault niye istemiyorsunuz. cevap: araba gitmiyor 100 km den sonra titriyor. ve kalitesiz arıza verici. ama türkiyede çok satılıyor. bir tek bunu anlamış değilim.
    bazı arkadaşlar chevrolet cruze önermiş. gerçekten güzel onu inceledik. ama motor seçenekleri bize uygun değildi.
    honda civic e de baktık ikinci el bi arkadaş satıyo konuştuk filan çok yakıyo dedi o an soğudum.
    fiat doblo çok klasik bi araba. bide herkezde var ayrıca çok kaba duruyo yenileri. gemi gibi. ve uzun yolda çok rahatsız ediyor.

caddy e binme fırsatım oldu gerçekten araba uçak gibi fena kaçıyo. yenilerini düşünemiyorum bile

ama bir sorun var galerilerde araba yokmuş 4 hafta bekliyormuş millet. bu üzücü
    yarın siparişini vercez.
    hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

En doğrusunu seçmişsin ben kullanmadım ama bindim gerçekten çok atak bir araba hemde VW kalitesinden şaşmamış olursun. Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.