Şimdi Ara

35.000 TL ye Kadar Araba Önerileri (Çok Acil) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
6.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jebote

renault gider neden gitmesin ya
    renaultlar daha oncede dedigim gibi nazik arabalar
    neden mi türkıyede bu kadar çok var
    şöyle söyliyim araba mükemmel derecede az yakıyo çünkü
    şirket arbalarından ford focus ve renault megane kullandım

renault konfor pek yok motor orta derecede yakıt tam depo 950- 1000 km gidiyor
    ford focus konforlu agır saglam araba ,motor iyi son hız 220 yi vurdu örnegin , (resimli) .yakıt ise tam depo 600-650 km
    arada bu kadar fark olmasından ve boyle bı sonuc almalarından dolayı milletin renoya yönelmesi gayet dogal

şu 1000 km olayını yakalaybılen araba pıyasada pek yok megane sınıfında tabiki.
    bazılarıda seat ıbıza-toyota aurıs .. aklıma gelmedi daha

bu arada hayırlı olsun kardesım şimdiden

şirket arabası renault kangoydu istanbuldan zonguldağa gittik iş için. araba bizi değil biz arabayı taşıyoruz gibi oldu çok rahatsız ediyo arkadaşlar. ayrıca çok yaktı bi depo bitti zonguldağa gidene kadar. o yüzden tövbe bida

• valla hocam biz megane da 2 kişi nerdeyse hep tam gaz gidiyoruz min 800 km gitmişligi vardır kimi zaman radar sebeyle yavas gittigimiz 900-1000 kmyı buluyo surat olarak 190-195 max gidiyo. nebiliyim ben megane olarak bahsettım dıger modellerını kullanıp bı sonuc almadıgımdan ne desem yalan olur yani.
    sen kararını vermişsen problem yok
    Alman arabaları üstüne basa basa diyorum SAĞLAMMM arabalar !
    daha önce hyundai vardı bizde accent admire
    arabayla ufak bi kaza yapmaya gelmiyo soldan vursan sagında bile arıza çıkıyodu yani
    motora elini sokamıyodun hiç bi yere el uzanmıyo bi arıza verince servis paramparca edıyodu arabayı
    ama git bak vw ye kafan bile girer motor yerıne adamlar herşekliyle düşünmüş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalkıyısı

Öncelikle arkadaşaın biri demişki renault niye istemiyorsunuz. cevap: araba gitmiyor 100 km den sonra titriyor. ve kalitesiz arıza verici. ama türkiyede çok satılıyor. bir tek bunu anlamış değilim.
    bazı arkadaşlar chevrolet cruze önermiş. gerçekten güzel onu inceledik. ama motor seçenekleri bize uygun değildi.
    honda civic e de baktık ikinci el bi arkadaş satıyo konuştuk filan çok yakıyo dedi o an soğudum.
    fiat doblo çok klasik bi araba. bide herkezde var ayrıca çok kaba duruyo yenileri. gemi gibi. ve uzun yolda çok rahatsız ediyor.

caddy e binme fırsatım oldu gerçekten araba uçak gibi fena kaçıyo. yenilerini düşünemiyorum bile

ama bir sorun var galerilerde araba yokmuş 4 hafta bekliyormuş millet. bu üzücü
    yarın siparişini vercez.
    hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ben kangoo kullanıyorum 130'a kadar araçta bir sorun yok fakat 130kmden sonra dediğiniz gibi araç titremeye başlıyor ama ben o hızlara anca uygun yol olduğunda çıkabiliyorum o da senede birkaç kez oluyor. Şunu da belirtmekte fayda var ben 1.5 kullanıyorum araç çok iyi kaçıyor.
    Honda civic hakkında ise bildiğim kadarıyla yakıt tüketimi açısından en ekonomik benzinli motorları honda üretiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: savarana

HONDA CİVİC PARAN VARSA KAÇIRMA

büyük yazma okunuyor.
  • Nasıl araba önerileri, ve önerme şekilleri bunlar Motorlu Araç Bölümünde inanın çok gülcekler bu yorumlara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CayaBisküviBandırdım

quote:

Orijinalden alıntı: savarana

HONDA CİVİC PARAN VARSA KAÇIRMA

büyük yazma okunuyor.

Sana hmmm oke by demek istiyorum zencii ve bunuda büyük yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Nasıl araba önerileri, ve önerme şekilleri bunlar Motorlu Araç Bölümünde inanın çok gülcekler bu yorumlara :)

konu zaten oraya çakilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: jebote

valla hocam biz megane da 2 kişi nerdeyse hep tam gaz gidiyoruz min 800 km gitmişligi vardır kimi zaman radar sebeyle yavas gittigimiz 900-1000 kmyı buluyo surat olarak 190-195 max gidiyo. nebiliyim ben megane olarak bahsettım dıger modellerını kullanıp bı sonuc almadıgımdan ne desem yalan olur yani.
    sen kararını vermişsen problem yok
    Alman arabaları üstüne basa basa diyorum SAĞLAMMM arabalar !
    daha önce hyundai vardı bizde accent admire
    arabayla ufak bi kaza yapmaya gelmiyo soldan vursan sagında bile arıza çıkıyodu yani
    motora elini sokamıyodun hiç bi yere el uzanmıyo bi arıza verince servis paramparca edıyodu arabayı
    ama git bak vw ye kafan bile girer motor yerıne adamlar herşekliyle düşünmüş ya

Valla ne diyeyim gerçekten haklısın.Bizde Ticari araç olarak Caddy 2.0 SDI var cidden arasına bırak kolu kafan bile girer

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.