Şimdi Ara

37 lvl pure str blader

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ark lar eldoradoda 37 lvl carımı takas etmek istiyorum
    e-mail:bora_namal@hotmail.com
    gercekten ilgilenenler eklesin...

• kardeş sen hic bilgi vermemişsinki şu skil şukadar farm diye.
  • çalma niyetinde olan arkadaşlar,yazıktır ellemeyin garibanın charına,zar zor 37 yapmış zaten gitmesin elinden yazık (anlayan anladı)
  • ben lvl 37 full str archerımı 35 milyondan satım seninki de etse etse 50 milyon eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

çalma niyetinde olan arkadaşlar,yazıktır ellemeyin garibanın charına,zar zor 37 yapmış zaten gitmesin elinden yazık (anlayan anladı)

bana hırsız diosunda bari bilip bilmeden konusma alem benim ne oldugumu bilio calan zaten senin gibi olsun olm
    eet zar zor yaptım senin gibi ne tc ne bot hicbisi kullanmadım zaten kassaydım 40 lardaydı
    ama sıkıldım ve takas etmek istiyorum ss koymasınıda bilmiorum
    yazıklar olsun senin gibilerine bana gariban diyene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster_by_killed -- 3 Mart 2007; 8:08:30 >
  • Neden hırsız diyosun ?

Adam emegiyle kastı ama almayan almaz hemde pure değil
  • kardeş biraz char ile ilgili özellikleri yaz ve rewsim koy şurayada alacak insan iyice baksın beğensin
  • evet ss pls bellimi olr alırız belki 70 lvlden sıkıldım zor kasılıyor :D
    http://www.geocities.com/kozbenim/jjj.JPG
  • hmm hiç guzel değilmiş.

saka saka guzel ama sade polearmı gostermissin.
  • evet güzeldi ama bagıra bagıra gitti polearm biri tiemsiz satın almak istedi bende ok dedim itemleri sattım sonra gelmedi almaya hahahaha :D şimdi işin yoksa item ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozbenim -- 3 Mart 2007; 8:18:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.