Şimdi Ara

3d monitör alicam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 3d monitör alicam yurt disinda yasiyorum su an itibariyle.. ps3 ve pc yi ayni anda bagliycam. pcde 3d oyun oynar miyim bilmiyorum ama ps3te film ve oyun oyniyacagim kesin. bana 3d net görüntü alabilicegim güzel model önerilerinizi bekliyorum acer HS244Hq modeli öernek verirsek yaninda gözlükle geliyo ps3 uyumlu ama nvidia uyumlu degil pcde bunu gibi bi monitör ariyorum lütfen yardim edin

• evett kimse yok anlasilan:)
  • Hangi ülkedesiniz bilmiyorum ama BenQ nun XL2420T diye yeni bir modeli testlerde şu an çok iyi puanlar alıyor.
    Bir bakın derim. Hem 3D hemde çok başarılı bir oyun monitörü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

Hangi ülkedesiniz bilmiyorum ama BenQ nun XL2420T diye yeni bir modeli testlerde şu an çok iyi puanlar alıyor.
    Bir bakın derim. Hem 3D hemde çok başarılı bir oyun monitörü.

viyanadayim ögrenciyim unide tesekkürler cevap icin simdi bakicam . ama ben yaninda gözlükle gelmesinden yanayim bide ayriyetten masrafa girmiyim:) benim söyledigim monitörde hem nvidia 3d vision lada uyumlu hemde 27 inc büyüklügüde cazip geldi ama sizin söylediginiz monitöre hemen bakicam simdi :)
  • evet söylediginiz mönitör bu galibahttp://www.ditech.at/artikel/TF24B26/Monitor_TFT_24Zoll_6096_cm_BENQ_XL2420T_Audio.html ama simdi söyle bi sknti var tamam gözlügü gectim ps3 le de uyumlu mu acaba malum bluraylar:) icinde alicisi var mi gözlük icin
  • Bildiğim kadarıyla tüm 3D monitörler sadece bilgisayar bağanıtısını destekler. PS3 ile 3D oymak yada seyretmek istiyorsanız, monitör doğru bir seçim değil TV bakmalısınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.