Şimdi Ara

3DMark Vantage sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hafta kadar önce acer aspire timeline x 4820tg model notebook aldım. test etmek için 3DMark vantage yükledim açtığımda ilk başta windows "renk düzeni Windows 7 Basic olarak değiştirdi" diyor.daha sonra program açılp "Required resolution 1280*1024 is not supported" diye hata veriyo "close"'a tıklayıp hatayı kapatıyom daha sonra "run benchmark"'a tıklıyom.bu seferde "minimum required resolution is not supported" diye hata veriyo ve test açılmıyo.ekranın max. çözünürlüğü 1366*768, sorun bundan kaynaklanıyo olabilir mi? ama 3DMark06'da böyle bir sorun yok acaba nasıl düzeltebilirim yoksa düseltemez miyim yardımlarınız için şimdiden teşşekkürler

• 3D Mark Vantage'in free sürümü 1280x1024 olarak default çalışır değiştirmek için full sürümünü (paralı) kullanmalısınız aldığınız hata bu yüzden..
  • zaten full sürümünü kullanıyorum
  • Ozaman test çözünürlüğünü değiştirmeyi deneyin sizin ekranınızın desteklediği boyuta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elfen Lied -- 19 Haziran 2010; 13:33:06 >
  • değiştirsemde farketmiyo tekrar hata veriyo . yardımların için teşekkürler Elfen Lied
  • aynı problem benim acer 3820tgmodel notebookumdada var hd5650 ekran kartımla 3d mark vantagede aynı mesajı alıyorum çözebilen varsa lütfen yardım etsin..saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.