Şimdi Ara

3DS Max için rmbp almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    üniversite dersleri için gerekeceğini düşündüğüm bir laptop arayışına girmeye başladım ve Aradığım özellikler hız ve taşınılabilirlik olduğu için açıkçası rmbp direkt aklımı çeldi.Lakin bazı konular beni düşündürmüyo değil çünkü aldıktan sonra geri dönülmez bir yola girmiş olacağım.Aklıma takılan soruları şöyle sıralayacak olursak;
    1.Bilg. Müh seçersem sürekli olarak derslere bilgisayarla gitmem gerekicek peki kullanacakları yazılımlar veya benzerleri osx için var mıdır?
    2.Vaktimin çoğunu 3DS Maxde modellemeyle geçiren biriyim.Peki Win. üzerinden çalışan3ds ne kadar performanslı çalışıyor?Özellikle kişisel tecrübeleri olan kişiler bu konuya değinirse sevinirim.Yalnız sadece modelleme ile uğraşıyorum ve render işine hiç girmiyorum
    3.Pil ömrü nasıldır?Günün 15 saati açık kalacağını şimdiden garanti edebilirim ve eski Hp laptopumun bu konuda bana hiç iyi bir tecrübeler yaşatmış değil
    4.Eylülde çıkacak olan modeli sizce beklemeye değer mi?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mastermind. -- 7 Temmuz 2013; 10:21:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil ömrü normal seviyede yeterlidir,3d modellemelerde i7 olmasında yarar var render yapacakmısınız? Ekran kartıda uygun olmalı gt650 normaldir fazla gelirse gt750 gibi modellerde olabilir.
    Bu programların macos versiyornlarının çıktığını söylüyordu arkadaşalar bu kanuda mac kullnıcıları yardımcı olur,yeni haswell işlemcilileri bekleyebilirseniz daha makul olabilir eğer bütçe sorunu yoksa pil ömrünede katkısı oluyor,normal kullnımda uzun saatler açık kalabilir ama fişe takılı tabiki normalde normal kullnımda ortalama 6 saat fazla değil program çalıştırısanız ekran kartınıda kullnacağından şarj fazla gidecektir.
  • 3DS Max calistirirken sorun olmaz, Bootcamp ile Windows kurmanin performans olarak hicbir farki yok, normal Windows bilgisayar gibi calisir sorunsuz. Onun disinda yeni modeli bekle derim, Haswell ile daha iyi pil omru, %99 ihtimal PCI-E SSD yeni MBA'deki gibi (800 MB/S) ve bu sefer GTX 765M kart bekliyorum ben. Beklemeye deger gibi. Onun disinda kullanacagin programlari tam bilmiyorum ama kod yazma gibi islerde Visual Studio disinda sorun cikarmaz OS X. Zaten 3DS Max icin Windows kuracaksin VS gerekirse de onda hallerdersin.

• Hocam 3DS Max için konuşursak çalışacağı kesin ama performansı benim için büyük merak konusu.Acaba kaç milyon poligondan sonra kasılmalara başlayacak?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.