Şimdi Ara

4.1 ses sistemi için harici ses kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, 4.1 ses sistemi ile laptop kullanıyorum daha kaliteli ses alabilmek için harici ses kartı almayı planlıyorum ama piyasadaki tüm ses kartları 5.1 veya 7.1 destekliyor. 4.1 desteklediklerini söyleyen en ufak bir ize bile rastlamadım. 4.1 ses sistemi için ses kartı varmı yokmu yardımcı olursanız evinirim. Şimdiden teşekkürler.

• 4.1 ses kartı satıldıgını sanmıyorum bence direk 5.1 kart al daha iyi ilerde sistemini degiştirirsen hazır olur benım kartım creative sound blaster 5.1
  • Destek geriye doğru uyumludur, merak etmeyiniz.
    Örneğin 7.1 olan bir ses kartı tüm modları destekler.
    Sadece 4.0/4.1 e göre belki biraz pahalı olur.
    Center için üretilen sesler 4.0/4.1 seçildiğinde kart tarafından frontlara eşit olarak dağıtılır.

4.1 ses sistemi için harici ses kartı
  • Açıklamalarınız için teşekkürler peki bu kriterlere uygun tavsiye edebileceğiniz bir ses kartı varmı laptop kullanıcısı için?
  • http://www.hepsiburada.com/creative-x-fi-surround-5.1-ses-karti-creative-hs-600-headset-kulaklik-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=218&productid=bd850839

ben bunu kullanıyorum. yukarıda arkadaşın da gösterdiği gibi 4.1 seçeneği de var. 4+1 hoparlörle kullanmakta sıkıntı olmaz. hem analog hem digital çıkışları var.
  • peki teşekkürler. Ben bi fiyat araştırması yapiyim bu kart hakkında. Hepsiburada daki fiyatı fazla benim için.

Bir de sorum olucak bu kart ile ilgili araştırmam sırasında farklı forumlarda driver problemleri yaşandığını vista desteklemediği vs söyleniyor. Hatta kendi sitesinde çıkan vista eklentisinin bile problemi çözmediğini yazmışlar. Buna ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garen Yöndem -- 9 Haziran 2009; 20:38:16 >
  • vistayla direk cdden kurup çalıştırdım ben güncelleme yapmaya gerek kalmadan. hatta güncellemeden sonra sorun çıktı diyebilirim. ama büyük bişey değil. arada sırada 2 saniye kadar ses kesiliyor sonra kendiliğinden geri geliyor, çok sık değil. belki son güncellemeleri yapsam o da çözülür. benim gördüğüm tek sorun bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.