Şimdi Ara

4 gün önce aldigim 770gtx 4gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 gun once aldigim ekran kartindan 250 Tl zarar ettim nasil icim yanmasin arkadas biraz zaman gecseydi bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen iade et. Yeniden sipariş ver . Sonuçta indirimleri vaktinde yapmayanlar distiribitorler . Biraz da onlar çeksin .

• Internetten almışsan koşulsuz iade etme hakkın var
  • Direk penta bilgisayardan aldim bilgisayar firmam oldugu icin son kullanici degilim bayi yim malesef aldigim ilk ekran karti arizali cikti yolladim degistiler fatura tarihi 15 16 gun oldu gelde sinirlenme arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: secard

Direk penta bilgisayardan aldim bilgisayar firmam oldugu icin son kullanici degilim bayi yim malesef aldigim ilk ekran karti arizali cikti yolladim degistiler fatura tarihi 15 16 gun oldu gelde sinirlenme arkadas

talihine küsücen şimdi alanlarda 1 ay sonra belki pişman olucak bilemessin teknoloji bu sağlamsa ürünün kafaya takma takarsan yaşanmaz hayat
  • Şansızlık yapacak bir şey yok malesef.
  • Neyse abi aynen oyle yapacagim insallah verdigimiz paranin karsiligini verir kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secard -- 9 Kasım 2013; 0:01:01 >
  • secard S kullanıcısına yanıt
    şansın var daha 4 gün olmuş iade et kara geç
  • 7 gun icinde iade edebilme hakkin mevcut. joker'ini kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secard

4 gun once aldigim ekran kartindan 250 Tl zarar ettim nasil icim yanmasin arkadas biraz zaman gecseydi bari

Şimdi ne almayı düşünüyorsun kardes.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.