Şimdi Ara

4. Nesil retina ipade ios 7 yükleyen arkadaşlar. @ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Orijinalden alıntı: suwar
    şarj meselesi tamamen kullanımla ilgili bir durum. 2.5 saat fifa, 1.5 saat asphalt 8 oynadığım gün tabii ki 10 saatlik pil ömrünü yakalayamıyorum. genel internet kullanımı, pdf, biraz video, biraz oyun oynayınca 10 saat oluyor. pilin 6 saatte bittiğini de gördüm.

Tabiki kullanıma bağlı olarak değişir.Ama insanın günlük bir kullanma alışkanlığı vardır.
    Nette dolaşırsınız,oyun oynarsınız vb. 6 ay şarzı iki günde bir, bazen 3 günde bir takarken şimdi hergün takmak zorunda kalıyorum.
    Keşke o zamanlarda ss alsaydım ama aklıma gelmezdi şarzın bu kadar düşeceği.
    Sizin şarz etkilenmemesi de ilginç.Hiç ayar falan kapattınız mı ?

7'ye geçtikten sonra ilk başta sanki 1 saat akdar daha az gidiyor gibi gelmişti ama yanılmışım. özel bi ayar yapmadım, sadece arkaplanda uygulama yenile şeysini kapattım o kadar.

• Yok arkadaş ne donma ne takılma ne yavaşlama ios7 yi beğenmediniz tamamda bu kadarda çamur atmayın artık bende sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar hep olumsuz şekilde. Bizimkiler de indirmiş iOS7'yi şimdi kurulmayı bekliyorlar. Bilmiyorsun neden indirirsin ki? Hele kur derlerse yedekleme falan da yok her şey gider. iPad'e JB yapmayı düşünüyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Orijinalden alıntı: suwar

Pil süresi verilerini veririrken eskisinden farkı yok demek istedim. 6.1.3'te 7.0.2 de10 saate yakın gidiyor

Benimki herhalde çakma ipad4. ios 7 de 10 saat kullanım süresi yakalayamadım.
    6.1.3 te 2 günde bir şarza koyarken şimdi sabah şarzdan çıkarıyorum akşama şarz bitiyor.

Bakalım yükledim şu anda ios7 var
    Aktaracağım şarj süresini

• GuKaMa kullanıcısına yanıt
    Bende merakla bekliyorum.
    Ama şunu söyleyeyim ios 6 da 9-10 saat kullanım süresini görürken ios 7 de daha 7 saati görmedim.
    Cihazlar arasında bu kadar fark olmasına da anlam veremiyorum doğrusu.
  • Çok merakla beklediğim İOS7 sonrası yüklediğime pişman oldum diyebilirim. Alt tarafta yukarıya dooğru çıkan bölüm dışında hiçbir özelliği bulunmuyor ve kullanmıyorum. Kasma sorunu hiç yaşamadım. Sorunsuz kullanıyorum ama genel itibari ile pek içime sinmedi şeffaf menuler felan bılmıyorum sevmedım ben. İOS6.1.3 en iyisiydi bence.
  • Ios 6.1.3'e dönme şansımız hiç mi yok?

• 5 parmak kapamada donma sadece bende mi oluyor

• Şuan bana bir güncelleme geldi IOS 7 7.0.2

• quote:

Orijinalden alıntı: bykanky

Yeni güncelleme sonrası olumlu bir değişim var mı arkadaşlar

Hiçbir gelişme yok dostum.

• Gayet başarılı bir kaç bug var duvar kağıdı ayarına girince biraz lag yapıyor başka birşey yok akıcı baya hoş olmuş.

• Ne gerek var ios 7ye yap jailbreak bak rahatına ( ipad için )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iOS 7 iPad'lere daha tam oturmadı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyTR1

Gayet başarılı bir kaç bug var duvar kağıdı ayarına girince biraz lag yapıyor başka birşey yok akıcı baya hoş olmuş.

Aynen sorunsuz
  • Denedim bazen klavyede sayılara ilk defa geçiş yaptığımda kasmıştı birde duvar kağıdı yeri sıkıntılı onun dışında beğendim şarj konusu ise 6.1.3 ten farksız

• Şarj süresi 6.1.3 ile aynı demiştim ama aynı değilmiş. Şöyle ki, dün gece 2,5 saatlik kullanım ve %70 gibi bir şarj ile bıraktım sabah makineyi açtığımda şarjın %65 olduğunu gördüm, kullanımdan duruma bakayım dedim ve 8 saat 15 dk kullanım ile 20 saat bekleme görünüyordu. Son 25 dakikada ise %10 şarj gitti, üstelik sadece internette bir şeylere bakınıyorum. 6.1.3'e dönebilmem 1dk beklemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ipad 4 32 gb wifi kullanıcısıyım ios 7 ye geçtim hem telefonda hem tablette ben memnunun heleki tablette müthiş ama bazı arkadaşlar beğenmiyor tabi zevkler ve renkler tartışılmaz
  • Böyle çok olumsuz yorumlar okudukça ben şaşıyorum. İpad4 kullanıyor ve ios7 güncellediğim günden itibaren aman aman sorum yapacak bir konuya denk gelmedim açıkcası. İlk günler çok renkli gelsede gözüm alıştığından ötürü şimdi keyifli geliyor diyebilirim.Aksine şarjı bende fark attı daha uzun gidiyor şarj süresi, çok az hissedilen donmalar yaşansada tek beğenmediğim yanı tuş kilidinin değişikliği ios7 de.

• İpad 3 & İos 6.1.4 = İpad 4 & İos 7

• bencede ios 6 ya gore epey fark var. coklu parmak hareketlerinde uygulamalari kapatirken donuyomus gibi oluyor, yeni ipad tanitilacak ya eskisinin en guclusunu bile yavaslatmayi becerdi Apple :) benim icin buyuk sorun teskil etmiyor ama ios 6 ya gore stabilite dususte.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.