Şimdi Ara

400-600 Lira Arası İnternette takılmak için laptop !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi forumlar.. Başlıkta da dediğim gibi 400 en fazlada 600 lira arası bir laptop arıyorum.

Oyun için kullanılmayacak bunu belirteyim.Sadece internette , video falan o tarz ağır bir programda çalıştırmayacak buna uygun bir laptop bakınıyorum.
    Sahibinden de biraz araştırdım güvenemedim 2. ellere birde gelip burada bakayım dedim yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürler ...

• en azından 1k üstü bişeyler al abicim
    benim alacağım notebook'un taksidi bile 737 tl
  • sıfır olması şart değil arkadaşlar temiz 2. elde olur yeterki sorun çıkarmasın stabil bir şekilde şekilde çalışsın ben kendime alsam arkadaşın dediği gibi sadece taksiti 300 400 lira olur ama kendime almıyorum işte ..
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92824791

Dostum bir göz at. Tam istediğin gibi bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar teşekkürler hepinize bir inceliyim bakayım nasıllar
  • Biniralık laptoplar bile tablet gibi oluyor android li falan :) o paraya istediğini al fark etmez

• kullanacak kişi sadece facebook da takılcak bide video falan izle o şekilde yani oyun falan yok yani o kadar teferruata gerek yok :) :D
  • Bence tabletlere yönlendir arkadaşını.. ipad falan bulabilir ucuza eğer sadece sörf facebook falan takılacaksa.

• 2. el bölümüne bak.hatta ALINIK ilanı aç.500-600 liraya i5 işlemci+harici ekran kartlı laptop bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiAbLoOo_41

Öncelikle herkese iyi forumlar.. Başlıkta da dediğim gibi 400 en fazlada 600 lira arası bir laptop arıyorum.

Oyun için kullanılmayacak bunu belirteyim.Sadece internette , video falan o tarz ağır bir programda çalıştırmayacak buna uygun bir laptop bakınıyorum.
    Sahibinden de biraz araştırdım güvenemedim 2. ellere birde gelip burada bakayım dedim yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürler ...

http://www.sadecenotebook.com/hp-250-g1-h0w19ea-notebook-pmu309076

• Arkadaşlar hepinize teşekkürler laptop alacağım kişi bi bilgisayarcıyla anlaşmış almış laptobunu :) konuyu silmiyorum benim gibi bu fiyat aralaığında ürün arayanlara yardımcı olmuş oluruz teşekkürler hepinize

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.