Şimdi Ara

%400 Exp(platınum premium) Açıklama Yanlışlara Son!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bildiğiniz gibi %400 exp verme konusunda herkez yanlış anlıyor.Bu kağıtlar sadece 51 e kadar basılabilir.Şimdi düşünmeyinki 70 lv adam basıp 3-5 günde 80 olur.Haa bunun bugu yokmu var.Eğer 50 %90 da basıp devam ederseniz kağıt bitene kadar devam eder yani o arada maximum 1 saatte 55 olacağınız için korkuya kapılmayınız.Kağıtlar 800cash olmakla birlikte parası olanın kullanmasını öneririm cafede bugun cocuk 0 dan derularda 48 den 50 olması 20dk sını aldıArtık her parayla yeni gelen serverda işe yarayacagını dusunuyorum.İyi forumlar SAYGILAR

• kagıtla ¨¹yeligin ne alakası var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEvsALL

kagıtla ¨¹yeligin ne alakası var ?
    ben anlıyorum seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: WR2

Yeni server açılınca herkes bunu alır basar...
    Sonra ne olur adam elinde dirkle ardreama gider...
    +7 sb ardreamın en kral itemi olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: WR2

Beyler bildiğiniz gibi %400 exp verme konusunda herkez yanlış anlıyor.Bu kağıtlar sadece 51 e kadar basılabilir.Şimdi düşünmeyinki 70 lv adam basıp 3-5 günde 80 olur.Haa bunun bugu yokmu var.Eğer 50 %90 da basıp devam ederseniz kağıt bitene kadar devam eder yani o arada maximum 1 saatte 55 olacağınız için korkuya kapılmayınız.Kağıtlar 800cash olmakla birlikte parası olanın kullanmasını öneririm cafede bugun cocuk 0 dan derularda 48 den 50 olması 20dk sını aldıArtık her iş parayla yeni gelen serverda işe yarayacagını dusunuyorum.İyi forumlar SAYGILAR

öyle olmuyor işte. 51 olduğun an kağıt expi etkilemiyorayrıca platinum premium zaten 50 lvla kadar %400.51+da %100 exp fazla veriyor.bu sc ile değil premiumun kendi özelliği

• belkide sen 51 den 59a ondan kolay kasıcan 51e kadar Ytl akıor gerisi kabiliyet
  • quote:

Bunu çoğu kişi biliyordur ama bilmeyende vardır herhaldeBende kartak0nt için kullanırım artık.Hayırlısı ile yan tarafta bir ardream bebesi doğuyor o_O.Ama daha Premiumun bitmesine 28 gün var.O zamana kadar zaten 59 olur
  • quote:

öyle olmuyor işte. 51 olduğun an kağıt expi etkilemiyor ayrıca platinum premium zaten 50 lvla kadar %400.51+da %100 exp fazla veriyor.bu sc ile değil premiumun kendi özelliği
    %100 nerde %400 nerde benım bu topıcı acma amacım cokta panıge kapılmamanız kasan her durumda kasar
  • quote:

Bunu çoğu kişi biliyordur ama bilmeyende vardır herhalde Bende kartak0nt için kullanırım artık.Hayırlısı ile yan tarafta bir ardream bebesi doğuyor o_O.Ama daha Premiumun bitmesine 28 gün var.O zamana kadar zaten 59 olur
    hayırlısı hemşerim
  • quote:

quote:

Bunu çoğu kişi biliyordur ama bilmeyende vardır herhalde Bende kartak0nt için kullanırım artık.Hayırlısı ile yan tarafta bir ardream bebesi doğuyor o_O.Ama daha Premiumun bitmesine 28 gün var.O zamana kadar zaten 59 olur
    hayırlısı hemşerim
    waLLa ne diyim oyun iyice kafamı karıştırmaya başLadı
  • @gFbMaTT
    Bindik bi alamete gidioz gıyamete
  • quote:

@gFbMaTT
    Bindik bi alamete gidioz gıyamete
    bence sen olayı yanlış anlamışsın

o %400 exp veren sc eskidende vardı bu %400 premiumun kendi özelli yani platinum premiumda 0dan 50ye kadar %400 fazla exp geliyor bunun sc ile alakası yok
  • quote:

o %400 exp veren sc eskidende vardı bu %400 premiumun kendi özelli yani platinum premiumda 0dan 50ye kadar %400 fazla exp geliyor bunun sc ile alakası yok
    kankam sayısal bir yanlış anlamam olabilir yanlız bugun kafede 46 lv priest e acienden gelen exp 20k iken kagıt bastıktan sonra 37k olmustur.bu arada aposdan gelen expde 86 k idi bayılacaktım
  • quote:

quote:

kankam sayısal bir yanlış anlamam olabilir yanlız bugun kafede 46 lv priest e acienden gelen exp 20k iken kagıt bastıktan sonra 37k olmustur.bu arada aposdan gelen expde 86 k idi bayılacaktım
    quote:

Orjinalden alıntı: WR2

quote:

ben onu demiyorum adam kağıt basar yaparda sen platinium premiumla kağıtı karıştırmışsın
    o %400 exp kağıdı pusdan çekiliyo
    bu %400 ise platinium premiumun bir özelliği yani kağıda filan gerek yok istersen 10 sene kas bitmiyo bu %400 exp o kağıtsa yanılmıyorsam sadece 30dklık veya 60dklık bişeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: DeFJaM_

Alıntıları Göster
    kardeşim kafan mı güzel bu premium un kendi özelliği ne kağıdından bahsediyorsun...
  • bilader naptın %800 ettin expi
  • quote:

ben onu demiyorum adam kağıt basar yaparda sen platinium premiumla kağıtı karıştırmışsın
    bu %400 ise platinium premiumun bir özelliği yani kağıda filan gerek yok istersen 10 sene kas bitmiyo bu %400 exp o kağıtsa yanılmıyorsam sadece 30dklık veya 60dklık bişeydi
    kafamı öyle bi karıştırdınkı gıdıp platınum alcam son 50m me
  • quote:

quote:

kafamı öyle bi karıştırdınkı gıdıp platınum alcam son 50m me
    beyler bende o %400 ex arttırıcı war we sadece lw 51 e kadar kullanılabiliyor + bug flan oldumu sadece %400 ex arttırıcı 20 adet gelior. başka da korkulacak bişi yok sadece lwl 51 olmay sadece 1 gün alıyor o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: lDarkBLuel

beyler bende o %400 ex arttırıcı war we sadece lw 51 e kadar kullanılabiliyor + bug flan oldumu sadece %400 ex arttırıcı 20 adet gelior. başka da korkulacak bişi yok sadece lwl 51 olmay sadece 1 gün alıyor o kadar

Alıntıları Göster
    kafaları karıştırmayın. %400 sc si ile platinium üyelik farklı. platinium üyelikte sc ni saat süresi yok (tabi üyelik 1 ay da bitene kadar).

düzeltme: lvl 51 e kadar tabi. sonra %100 ex gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur06900 -- 1 Şubat 2008; 22:03:50 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.