Şimdi Ara

4000-5000 BÜTÇEYLE GAMİNG LAPTOP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir araştırıyorum. Ygs/Lys maratonundan sonra laptop alacaktım. Şimdi kararsız kaldım. Hp pavilion bc200nt:http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion15-bc200nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html bu aklıma yattı bayağı. İlk önce dell inspiron 7567 alacaktım fakat gidip gördüğümde ekranı berbat geldi vazgeçtim.http://www.hizlial.com/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-notebook-2115304_u?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber Diğer düşündüm modeller de monsterin bu fiyat aralığındaki ürünleri. Alacağım laptopu üniversitede uzun yıllar kullanmak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Saydığım modellerin kronik sorunları vs. Var mıdır özellikle HP'nin? Gtx1050 ekran kartı 4-5 yıl idare eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up

• Up

• HP ısınma sorununu aşmışsa tercih edilebilir. Ama Dell 7567 daha ucuza geliyor, onu da bir düşünün.
  • SlideToUnlock kullanıcısına yanıt
    Hocam dell in ekranı berbat geldi onu düşünüyordum daha gidip gördüm yani onu istemiyorum gerçekten. F/P olarak iyi olsa da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hostwarrior

Hocam dell in ekranı berbat geldi onu düşünüyordum daha gidip gördüm yani onu istemiyorum gerçekten. F/P olarak iyi olsa da.

HP'yi değerlendirebilirsiniz, alternatif olarak Lenovo Legion Y520 düşünebilirsiniz.

• quote:

Ekranı çok merak ettim hocam siz nerede incelediniz laptopu?

HP'nin Delle göre eksikleri:
    -Ekran kartı Ti değil.
    -Dellin tasarımı daha güzel.

Dell'in eksikleri:
    -128 GB daha az SSD.
    -Win 10 hazır kurulum geliyor. (İnternette 50-60 liraya keyler görüyorum. Vatanda ise 350-400 lira bu keyler neyin nesidir bilmiyorum.)
    -Ekran İPS değil.

Yani özetle HP inceleyin bence malzeme kalitesi hoşunuza giderse oda iyi bir tercih. Bende 4500 liraya kadar bir şey arıyordum aslında Vatanda indirimden Dell alacaktım ancak yetişemedik hem ordaki 256 GB SSDli idi ancak şuan kaldırdılar laptopu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 21 Haziran 2017; 0:19:27 >

• Bursa'da vatana gittim inceledim. Mat ekran hoşuma gitmedi renk kalitesi falan da ve tasarımını da beğenmedim. Avrupadaki kırmızımsı modeli daha şık Türkiye'deki hoşuma gitmedi ayrıca tasarımından dolayı ekran küçük gözüktü gözüme biraz :(

• rdkl7879 kullanıcısına yanıt
    Hocam hp bundan ekran kalitesi olarak ram olarak ve ssd olarak daha iyi. Bence msi laptoplar gereğinden daha fazla sırf marka yaptığı için. Malzemesi falan biraz daha kaliteli desek de almayı düşünmüyorum msi.

• SlideToUnlock kullanıcısına yanıt
    Lenovo hoşuma gitti aslında da kronik sorunları falan olduğu söyleniyor..

• Hp lenovodan ssd olarak 128 gb daha fazla ekranı da ips diğer özellikleri aynı. İndirimden 4200 tl ye geliyor hp.

• quote:

Lenovo y520 leri diyorsanız vatandaki adam bana sattıkları ürünlerin geri geldiğini söyledi.
  • quote:

Legion Y520 için öyle mi? Forumdaki Lenovo Y520 başlığına bir sorun isterseniz, cihaz sahibi arkadaşlar yanıtlasınlar.

• Araştırmıştım bir ara öyle hatırlıyorum bakarım tekrardan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.