Şimdi Ara

42' 2000 - 2400TL Arası Plasma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 42" 2000 - 2400TL Arası Plasmalardan kesinlikle şu modeli almalısın dediğiniz marka ve modeller varmı?

Öncelikle belirteyim Panasonic veya LG arasında gidip geliyorum fakat ib deki panasonicleri görünce özelliklede full HD 42" modellerın 2300-2400 arası oldugunu görünce kafam iyice karıştı. kısmet olursa bayramda İstanbulda olacagım gelmısken ib'de deneme ve inceleme fırsatı bulacagım. bu konuda yorumlarınızı beklıyorum.lütfen konu hakkında bilgili arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.Teşekkürler...

• plazma dedinmi panasonic pioneer'da bırakınca rakipsiz kaldı.mesela bende g10'ları bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritc85

plazma dedinmi panasonic pioneer'da bırakınca rakipsiz kaldı.mesela bende g10'ları bekliyorum.

G10 ları inceleyeceğim. O halde sana bir soru; panasonic HD ready plasma mi daha güzel bir görüntü verir SD yayınlarda D-smart veya kablolu tv veya yine aynı marka panasonic FULL HD plasmamı?
    Sen alacaksan olsan hangisini alırdın ?
  • G10 serisinin şaşırtıcı şekilde SD performansı çok iyi. Mutlaka bakın derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadhar

42" 2000 - 2400TL Arası Plasmalardan kesinlikle şu modeli almalısın dediğiniz marka ve modeller varmı?

Öncelikle belirteyim Panasonic veya LG arasında gidip geliyorum fakat ib deki panasonicleri görünce özelliklede full HD 42" modellerın 2300-2400 arası oldugunu görünce kafam iyice karıştı. kısmet olursa bayramda İstanbulda olacagım gelmısken ib'de deneme ve inceleme fırsatı bulacagım. bu konuda yorumlarınızı beklıyorum.lütfen konu hakkında bilgili arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.Teşekkürler...

LCD alsan daha iyi bence plazma neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34asiruh34

quote:

Orijinalden alıntı: Sadhar

42" 2000 - 2400TL Arası Plasmalardan kesinlikle şu modeli almalısın dediğiniz marka ve modeller varmı?

LCD alsan daha iyi bence plazma neden ?

Sanırım LCD ile plasmayı hiç yan yana koyup SD yani standart yayın izlememişsin. Unutmaki her zaman SD yayınlarda en iyi görüntüyü Plasma tvler verir. Bu nedenle Plasma.
    Sadece HD ready veya Full HD ben izlerim, konsol takar gece gündüz PES2009 oynarım diyorsan LCD olabilir,oda üst model olmak şartıyla.

• plazma dedinmi panasonic bence... pioneer'da bırakınca panasonic lider..

ancak neden plazma ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ITL

plazma dedinmi panasonic bence... pioneer'da bırakınca panasonic lider..

ancak neden plazma ?

Neden Plazma;çünkü SD yayınlarda en iyisi plazma ondan. görüntüdeki netlik,renklerin canlılığı daha iyi.
    peki sen benım yerımde olsan ne alırdın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.