Şimdi Ara

42/43 tv tavsiyesi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar baya uzun zamandır ara ara göz atıyorum ama bir türlü karar veremedim. Çokta önemsemediğim için kaldı öylece..

Nasipse birşeyde karar kılıp almaya niyetliyim fiyat aralığı 1500/2000 TL

Aradığım özellikler

*kaliteli bir panel sd/hd yayınlarda
    *4k destekli(dahili uydusuda)
    *mirecast dlna gibi kablosuz yetenekleri sorunsuz olan ekran aynalamada sorun yaşanmayacak bir model

3d(pasif) smart 4k olabilir ama şart değil

Yakın akrabam da vestel 50fa8200 var hd yayınları çok iyi sd yayınlar kanalına göre üst/orta kalite
    Büyük olmasa aşağıdaki tv yi alabilirdim aslında
    http://www.hepsiburada.com/vestel-48ua9300-48-122-ekran-ultra-hd-1000-hz-uydu-alicili-smart-3d-4k-led-tv-p-EVVES48UA9300

Uygun fiyata lg nin lf652v/670v modellerini bulabilirsem de alabilirim

Tavsiyelerinizi bekliyorum arayıştan kurtulayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lg 43lh560v 2016 serisi
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-43lh560v-43-inch-109-cm-full-hd-uydu-alicili-wifili-smart-led-fiyati,207275.html

Bu tv hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar
    Vestel 43FA8500 1529 tl
    http://www.hepsiburada.com/vestel-43fa8500-43-109-ekran-full-hd-uydu-alicili-3d-smart-led-tv-p-EVVES43FA8500

LG43uf6407 2099 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-43uf6407-43-108-cm-4k-uhd-webos-smart-led-tvdahili-uydu-alici.html

Vestel 43ua890 1750 tl

http://www.hepsiburada.com/vestel-43ua8900-4k-smart-43-ultra-hd-109-ekran-3840-2048-ultra-d-contrast-smr-1000-hz-uhd-uydu-alicili-p-EVTVVES43UA8900

Bunlar arasında hangisi tercih edilir
    LG lh560v olan gerçek panel hızı 50hz miş bunlardan hangisi gerçek panel hızı 100hz dir arkadaşlar içlerinde en çok
    Vestel 43ua8900 yatıyor ne dersiniz

48" büyük gelmeyecek olmasa vestel 43ua9300 alabilirdim
    Karar vermem gerekiyor anlayan arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 20 Nisan 2016; 21:18:44 >

• Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    Dostum bende panel hızı 100hz olan bir model arıyorum full hd olması yeter fiyatı uygun olması açısından. Bulabilirsen böyle bir model benimlede paylaşırsan sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Tabi ki haber ederim ama araştırmaktan sıkıldım da
    Bir çok marka da modelde sorun bildiriliyor
    Kanal geçişleri düzen yapılamaması gibi temel tv özelliklerinden tut köşelerin karanlık kalması abartılı renk tonları siyah veya beyazlarda ki sorunlar ışık sızması gibi panel sorunları vs vs

En iyisi ince tüplü monitör ::)
    Sonuç olarak vestel ve lg leri yanyana izledim lg daha canlı idi ayarlardan kaynaklı da olabilir ama baya fark vardı

Yanyana bakmayınca da zaten bu farklar anlaşılmaz o yüzden vestel 43ua8900 (1670tl) ideal gibi duruyor tek eksiği 3d o da eksik sayılırsa
    LG nin cazip modeli lf580n (1589tl) de var dahili uydu yok
    lg gibi bir markanın bu kadar ucuz modeli tercih edilir mi açıkcası pek iyi olmaz diye düşünüyorum

Vestel 4k sı ile daha avantajlı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 21 Nisan 2016; 22:20:54 >
  • Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    Hocam Teknosa kdv indirimi diye birşey yaptı Samsung 40ju6470 modelini aldım 2033tl ye bir göz gezdir istersen.

hocam ne zaman aldınız tv yi bende fırsat kovalıyorumda
  • aymekaa A kullanıcısına yanıt
    Öğlen aldım şuan hala teknosa internet sitesinde ürünü sepete atınca 2033 TL ye düşüyor fiyatı.

hocam yanında bişey aldın mı? ben sepete attığımda fiyat düşmüyor. hala 2399 TL
  • aymekaa A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam birşey almadım mobil uygulamadan almayı dene
    Bu mesaja eklenen görseller:

42/43 tv tavsiyesi lütfen

tamamdır hocam teşekkür ederim.
    Philips 40pfk6510, Vatan mağazasında indirimdeydi, yanılmıyorsam 1600 tl ye. Gayet iyi cihaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Boyutu küçük ve pahalı diye düşünüyorum
    Açıkcası fiyatlar normalin çok üzerinde diye düşünüyorum
    Geçen haftalarda a101 e vestelin yan ürünü hi level 43uhl900 4k gelmiş
    Panelin vestelin üst seviyeleri ile aynı olduğunu düşünüyorum
    Birazdan uğrayıp bakacağım
    3d ve dahili wifi yok smart olmasına rağmen bilerek wifi yi koymamışlar
    30/40 a TP link n600 yada vestel dongel işimi görür
    Mağaza müdürü arkadaşım geçen haftanın ürünü olduğu için extra indirim isteyeceğim alacak olursam
    Şu an ki fiyatı 1399
    Yukarda da paylaştığım 43ua8900 1600 TL civarı almak mümkün
    Arasında seçim yapmam gerekecek
    Hangi panel daha iyi bilsem 2 sinden birini alacağım

• Vestel servisinde çalışan arkadaşımı aradım hi levelin vestel 9000 serisi ile aynı panele sahip olduğunu söyledi

Vestel 43fa9000 modeli ile KDV indirimi ile 1845 e düşen (teknosa) lg 43uf6807 yanyana izledim

Smart vs özelliklerini denemedim görüntü olarak inceledim yakından ve uzaktan 2 modeli izledim) her ikisinde mağaza modunda olduğunu düşünüyorum)

Vestel in renkleri doğal çimler yeşil
    lg nin yapay çimler beyaz :)

Hareketli nesnelerde bariz şekilde lg artık adına bulutmu dersiniz gölge mi dersiniz bilmiyorum ama rahatsız edici bir görüntü vardı. Koşan futbolcusun ayak kısımlarında önde ve arada çok belirgindi. Vestel de daha keskin rahatsız edici bir duruma denk gelemedim.
    Lg de komple beyaz ekranda köşelerde gri/siyah renk hakim yeşil çimleri bile beyaza yakın veren panel bu şekilde olması açıkcası beni şaşırttı.
    LG yi öven Teknosa çalışanı dahi farkedip kabul etti.

Bu olay lg takıntımı yenmeme yardımcı oldu
    Sanırım fiyat avantajı ile hi level 43uhl900 u alırım arkadaşlar

Kimse yanlış anlamasın ne vestel hayranı ne lg düşmanıyım
    Profilime bakarsanız telefonda herzaman lg yi tercih ettiğimi görebilirsiniz

• Hi level 43uhl900 Tv yi aldım arkadaşlar arayıştan kurtuldum çok şükür
    Peşin fiyatına 8 taksitle aldım
    İndirim talep etti mağazada ki arkadaş o da peşin fiyata taksit yap 50 lira indirim olur demiş bende tereddüt ederek aldım
    Panel çok hoşuma gitti smart ı denemedim henüz
    WiFi adaptör takınca WiFi display ile kullanacağım sanırım kitapçıkta öyle yazıyor
    Şu an menüde görünmüyor adaptörü takınca umarım sorun olmadan telefonun ekranını aktarabilirim

TRT 4k ve hd ler için zaten söylenecek söz yok
    Sd ler ise kanalına göre hd kalitesinde kimisi pek güzel değil
    Aspor da futbol maçı izledim kesinlikle dikkatimi çeken birşey olmadı gayet güzel herhangi bir sorun yok yerine kurayım ilerleyen zamanlarda bilgi eklerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.