Şimdi Ara

450 tl'm var gtx 560 mı aliyim? acil yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • saolsın edostum amma önce bi kartı ayarlasak=) bu arada 32 bit dediğin gibi=) ben şimdi bu kartla oyunları srunsuz oynayabilirmyim bf3 assasins creed 3 - 4 dirt 3 gibi 2012-2013 oyunlarını 7870 ile
  • Vga olayı şans işi bence alın dalgalanma olursa vatana geri götürür iade edersiniz gider nvidia alırsınız arkadaşım kullanıyor dalgalanma falanda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten büyük ihtimal vgadan hdmı çeviricisi alıcam öle takıcam kartada ? ben şeyi düşünüyorum acaba bu kadar beni sorunsuzca götürürmü ? bf3 olsun assasin's creed 3-4 olsun onu merak ediyorum. dirt 3 mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: realndpain

zaten büyük ihtimal vgadan hdmı çeviricisi alıcam öle takıcam kartada ? ben şeyi düşünüyorum acaba bu kadar beni sorunsuzca götürürmü ? bf3 olsun assasin's creed 3-4 olsun onu merak ediyorum. dirt 3 mesela

götürür işlemcini 3.0 çek 2gb 7850 ni de al rahatına pak ula
  • nvidia olucaksa gtx 650 ti boost al ama vatanda stock sıkıntısı olabilir.7850 ile 7870 arasındadır stock halde.ekranın vga oldugu için 7850, 7870le falan ugrasma.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5795

http://www.exa.com.tr/gigabyte/ekran_kartlari/gigabyte_gtx650ti-334-20161.html

http://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-karti-vga/gigabyte-nvidia-gtx-650-ti-boost-oc-2gb-ddr5-192-bit-pci-ekspres-ekran-karti-gv-n65tboc-2gd.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi its full speed or nothing -- 24 Mayıs 2013; 22:55:52 >

• hdmı a çevirici alıcam abi zaten. nvidia doğru kalite ama bütçe ? performans ? ben aslında msı gtx 560 twın 256 bit alıyorum adam var dedi ok dedim alalım sonra stokda yokmuş bitmiş dedi o ytğüzden canım sıkıldı. benimde arıyorum işte kar pazartesi günü alıcam bilgisayarı artık topoliyimde bi oyun oyniyim diyorum ilk iş bf3 tabikide =) o yüzden kart arıyorum 7870 bana iyi gözüktü vgayıda hallettikmi sorun kalmaz inş... diyorum arkadaşlardan birisi yazmış çevirici kullanıyorum sorun sıkıntı yok diye ona güveniyorum zaten neden milletin kafasıanı kurcalarsınlarki
  • 560 ın ti olmayanına bu saatten sonra o kadar para verme bence.Para durumunu ayarlıyabilirsen 650 ti nin boost modelini almaya çalış 560 dan 560 ti den çok daha iyi bir karttır düşük elektrik tüketimide cabası.Ati kart bende önermiyorum nvidiadan şaşma bence ama nvidia alırsında zotac yerine msı yada asus tercih etmeye çalış.Şimdiden hayırlı olsun sistemin...
  • quote:

arkadaşlar az önce bir konu açmıştım ses kesildi orda 450 tl'm var gtx 560 256 bit mi aliyim. yoksa nvidia olarak varmı önerebileceğiniz bişiler birde yeni nesil oyunlardada en azından etkili olsun örnek bf3 - assasin's creed 3 - 4 filan gibi yardımlarınız rica olunur.

Geçen gün vatan bisayarda ASUS GTX 660 2 GB DDR5 192Bit kart %30 indirimle 429 TL idi. Büyük bir fırsatı kaçırmışsın :( :( Gerçi şimdi de 480 TL falan büçeniz 450 ise 30 daha koyun bunu alın. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

2gb 7850 al geç üstede paran artar

+1 7850 2gb tereyağı gibi akar
  • n vidia cıyım ama HD 7850
  • quote:

saolsın edostum amma önce bi kartı ayarlasak=) bu arada 32 bit dediğin gibi=) ben şimdi bu kartla oyunları srunsuz oynayabilirmyim bf3 assasins creed 3 - 4 dirt 3 gibi 2012-2013 oyunlarını 7870 ile

dediğin oyunların hepsi amd kartlarda daha iyi performans verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

saolsın edostum amma önce bi kartı ayarlasak=) bu arada 32 bit dediğin gibi=) ben şimdi bu kartla oyunları srunsuz oynayabilirmyim bf3 assasins creed 3 - 4 dirt 3 gibi 2012-2013 oyunlarını 7870 ile

dediğin oyunların hepsi amd kartlarda daha iyi performans verir

• quote:

bu HD7000 serisinde vga problemimi var acaba vgadan hdmi çeviricisiyle ekran kartına bağlansam aynı sorun olurmu ? 7950 alsam nasıl olur 470 tl civarlardın? birde 256 bit önemlimi oyunlar için bana bir yardım lütfen bilgim yok bu konularda sizlere göre hareket ediyorum =(

Her VGA monitörde olucak diye bir kaide yok.Sorun olursa kutunun icinde gelen Dvi-Vga dönüştürücuyu kullanırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: brody-xtreme

quote:

bu HD7000 serisinde vga problemimi var acaba vgadan hdmi çeviricisiyle ekran kartına bağlansam aynı sorun olurmu ? 7950 alsam nasıl olur 470 tl civarlardın? birde 256 bit önemlimi oyunlar için bana bir yardım lütfen bilgim yok bu konularda sizlere göre hareket ediyorum =(

Her VGA monitörde olucak diye bir kaide yok.Sorun olursa kutunun icinde gelen Dvi-Vga dönüştürücuyu kullanırsın.

%99 unda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerOzgur1

quote:

quote:

%99 unda var.

Geçen bur arkadaşın alıp denemişti sorun çıkmamıştı ama sana kalan bir şey icine sinmezse alma.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OmerOzgur1

quote:

quote:

%99 unda var.

Geçen bur arkadaşın alıp denemişti sorun çıkmamıştı ama sana kalan bir şey icine sinmezse alma.

VGA monitör varsa fiyat ve performans konusunda çok yakın olan GTX 660 öneriliyor genelde.Ben de GTX 660 alınması taraftarıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRZeist

Nvidia paradır dostum , AMD performans.

Arkadaşların dediği gibi 7850 2GB al geç.

Nvidia da performanslıdır yerine göre,Amd de.Burada yanlış anlamlar çıkarmayın.
  • saolsınız arkadaşlar vatandan 459 tl'ye hd7870 aldım. şuanlık bi sorun yok takır takır oynuyorum ekrandada sıkıntı çıkarmadı daha çıkarmazda inş.. ayda çıkarıyosa bile görmüyorum daha ben =)
  • 7850 al gec hic ugrasma

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.