Şimdi Ara

46c650 sd için alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 40c650 sd yayın için efsane ama şuan hem bulması çok güç hem de 46 inçle arasında fiyat farkı yok. 46 inçde sd yayın için foto. koyabilecek var mı? receiver ve bağlantı türünü falan da belirtirse katmerli olur :)

• daha büyük daha iyidir....derler....
  • bu görüntüyü ppayşalan arkadaşın uydu alıcısını, bağlantısını vs. bi türlü öğrenemedim.

http://img248.imageshack.us/img248/7772/dsc04820cz.jpg

bi sürü 46c650 kullanan var biri sd fotografını koysun lütfen rica ediyorum. alayım artık da bitsin bu işkence
  • down
  • 46 ninda goruntu kalitesi iyi. Onemli olan 46'yi kac metre mesafeden izledigindir??? 1 metreden 40'I da izlesen memnun kalmazsin.
  • 3.5 metre izleme mesafem var. foto.lu destek bekliyorum...
  • Dostum 3,5 metreye 46" yakisir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe_hacker

3.5 metre izleme mesafem var. foto.lu destek bekliyorum...

Yaklaşık aynı mesafeden almak için metroda test ettim, SD lig tv görüntüsünü HD sandılar. Farklı bir sorun nedeni ile almadım plazma tercih ettim ancak 46c650 SD video olarak oldukça tatminkardı.. (Videoların hepsi Dreambox 500s ile yapılmış Türk kanallarının yayınlarına ait kayıtlardı.)

3,5 metre ve 46 inç valla bilmiyorum dublaj izlerken güzel olur ama altyazılı izlerken büyük gelebilir. Bana 42 inç büyük geldi media player ile altyazının yerini ekranda yukarı kaydırıp izliyorum. Altyazı altta ekran büyük ve altyazıya oranla ekran odağı üstte olunca odaklanmada sorun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 9 Ağustos 2011; 21:33:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.