Şimdi Ara

49mu7400 & 55mu7000 ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aldınız mı hocam? 7400 nasıldı,beğendiniz galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz almadım mu7400 e son fiyat 3400 tl dediler.. hepsib.. sitesinde ab store diye bi hesap şuan 3115 tl kargo bedava.. bu firma güvenlimidir onu araştıracağım.. bide mağzada ki arkadaş abi 10 - 15 gün daha bekle yıl sonu kampanyasını takip edersen uygun fiyata 55 inc alabilirsin dedi. Son 1 hafta beklesem mi onu düşünüyorum.

• Ama 55 inc 7000 fiyatına 49 inc 7400 alacagım kesin..

• mhmtrl kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlar nasıl değişir onu bilmiyorum ama ben n11'den bir tane 225 liralik modem + 49mu7400'ü çekle 3250 liraya aldım. Eğer düşünürseniz çek satış bolumunde güzel çekler var.

• Bende girdim şimdi n11 sitesine 3169 tl 49mu7400 ün fiyatı ve karşılığı 275 tl çek yapıyor. Ben şunu anlamadım bu 275 tl olan hediye çekini 275 tl olan bir üründe mi kullanacağım yada 3000 tl lik başka bir alışverişte 275 tl indirim mi alacağım ?

Karşılığı dediğiniz ne onu anlamadim. Çeklerin kullanmak için alt limiti var. Örneğin benim kullandığım cek 3500 lira alt limitli 275tl cekiydi. Yanlis hatırlamıyorsam 3200e 200 tl veren çekler vardi. İçinde çek bulunan hesapla yapmaniz lazim alışverişi.

• Şimdi canlı destekten öğrendim.. 275 hediye çekimi kullanabilmek için 3500 tl başka bir alışveriş yapmam gerekiyormuş...

Doğrudur ben başka bir arkadaşın hesabını kullandım sağolsun.

• 55” Mu7350 nnasıldır acaba? Ara bir ürün mü? Şu an 3400-3800 arasında fiyatı..

• Evet , A101’lerde(istanbul) kampanyalı.. mediamarkt’ta da 3600.. bir yerde 3800 ‘e gördüydüm.

İyi midir acaba?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.