Şimdi Ara

4S Downgrade Hakkinda Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iyi forumlar . Muhtemelen cogu 4s kullanicisinin magdur oldugu bir durumdan bende magdurum. Konuya geleyim. 4S cihazimda su an ios 9.2 yuklu ve bu durumda olusan yavaslama cok rahatsiz ediyor. Gorsellik olarakta ios 8 daha iyiydi benim icin. Simdi cihazimi downgrade etmek istesem mumkun mudur ? Daha once 5s haric tum apple cihazlarini kullandim . 5 ve 6 kullandigim donemde takilma gibi durumlar ile hic karsilasmadim. 4 kullandigim donemde ise sadece ios 7 de kasma yasamistim 7.1 ile sorunum kismen duzelmisti. 4 cihazimi shsh kayitlari olmadan ios4 e dusurup sonrasinda 6 yukleme gibi islemler ile ugrastim basarili olmustum. Daha once kullandigim 4s cihazlar ise 8.1 , 8.2 , 6.3 lu cihazlardi ve ayni performans temennisi ile 4s aldim yeniden fakat ios9 isleri karistirdi diyebilirim. Shsh kaydi oldugunu ve olmadigini varsayarak downgrade islemi yapabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesele cihazın JB yapılmasında. Eğer 9.2 ye Jb çıkarsa ios 6.1.3 e düşürülebilir. Sonrasında cihaz OTA dan güncel sürüm olarak 8.4.1 i görüyor. İki seçenek sahibi oluyorsunuz. JB yaparak 6.1.3 e devam veya 8.4.1 e yükselterek kullanabilirsiniz.
    En son 9.0.2 den JB yapılarak 6.1.3 e düşürülebiliyordu.
  • Su an icin elimizden bisey gelmiyor yani , sagolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an için yapılacak bir şey yok ne yazık ki jb çıkmasını bekleyeceğiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.