Şimdi Ara

4S RECOVERY MODDA KALDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TÜRKİYE CİHAZI OLAN TELEFONUM RECOVERY MODDA KALDI VE HİÇBİR TÜRLÜ ÇIKARAMADIM! YARDIM EDEBİLECEK OLAN ARKADAŞLARIN YARDIMLARINI BEKLİYORUM...

• tinnyumbrella yükle telefonu bagla exit recovery mod yap cıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga12345678

tinnyumbrella yükle telefonu bagla exit recovery mod yap cıkacaktır.

HOCAM DENEMEDİĞİM PROGRAM KALMADI :) İOS 6'YA GÜNCELLERKEN (-1) HATASI ALIYORUM GÜNCELLEME VEYA GERİ YÜKLEME DE YAPAMIYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keskin3778

quote:

HOCAM DENEMEDİĞİM PROGRAM KALMADI :) İOS 6'YA GÜNCELLERKEN (-1) HATASI ALIYORUM GÜNCELLEME VEYA GERİ YÜKLEME DE YAPAMIYORUM

hocam sizdeki tinnyumbrella son sürüm mü ?

edit: güncelleme isii baska bi pcde denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolqa_1907 -- 5 Kasım 2012; 21:47:41 >

• quote:

quote:

quote:

hocam sizdeki tinnyumbrella son sürüm mü ?

HOCAM 5.11.01 YAZIYOR ÇOK ZOE DURUMDAYIM YAKLAŞIK 2 HAFTADIR TELEFONU KULLANIMIYORUM DUACINIZ OLURUM VALLA HALLEDEBİLİRSEK:)

EK:DENEDİM HOCAM AMA BİLGGİSAYARLAR PEK SAĞLIKLI DEĞİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keskin3778 -- 5 Kasım 2012; 21:49:29 >

• hocam sen bişeyi yanlış yapıyosun tinnyumbrellayı ac telefonu bagla taktıgın an home tusuna basılı tut... tinnyumbrella telefonu görmesi lazım connet in altında sol üst tarafta telefonun adı cıkması gerekiyo suan senin telefon recovery modda oldugu icin rakam ve sayılardan olusan bi isim yazması gerekiyo onun üstüne tıkla exit recovery mod yap cıkması lazım hocam
  • AYNEN DEDİĞİN OLUOYR HOCAM FAKAT EXİT RECOVERY DEDİĞİM AN TEKAR O YAZILAR 2. KEZ ÇIKIYOR
  • HOCAM TELEFON EKNDİNİ İKİNİ KEZ BAŞLATIP RECOVERY MODA TEKRAR GEÇİYOR:((
  • quote:

HOCAM TELEFON EKNDİNİ İKİNİ KEZ BAŞLATIP RECOVERY MODA TEKRAR GEÇİYOR:((

bazen tinyumbrellanın sağlıklı çalışmasını antivirüs programı etkileyebiliyor antivirüs programınızı deactive ederek deneyiniz bence bir kere de
  • HATA KODU - 1 : bu hatayı en son sürümü yüklemeye çalıştığınızda alırsanız telefonda sorun var demektir son sürümün dışındaki versiyonları yüklerken alırsanız versiyon yüklenmiş olur cihaz recovery modda kalır.umbrella,ireb,fixrecovery,recboot,redsnow araçları ile recovery moddan çıkış yapabilirsiniz..

hoccam telefonun garantilimi? garantiliyse ver garantiye burda donanımsal bi sorun olabilir dio:S güncelleme olayını bide baska bi usb slottan dene olmadı pc den itunes i sil bi daha yükle pc ye res at tekrar güncellemeyi dene ... valla dün aksamda ben ugrastım restore yapıcam die yapamadım bi sorun var bu islerde ama anladım :S
  • quote:

HATA KODU - 1 : bu hatayı en son sürümü yüklemeye çalıştığınızda alırsanız telefonda sorun var demektir son sürümün dışındaki versiyonları yüklerken alırsanız versiyon yüklenmiş olur cihaz recovery modda kalır.umbrella,ireb,fixrecovery,recboot,redsnow araçları ile recovery moddan çıkış yapabilirsiniz..

hoccam telefonun garantilimi? garantiliyse ver garantiye burda donanımsal bi sorun olabilir dio:S güncelleme olayını bide baska bi usb slottan dene olmadı pc den itunes i sil bi daha yükle pc ye res at tekrar güncellemeyi dene ... valla dün aksamda ben ugrastım restore yapıcam die yapamadım bi sorun var bu islerde ama anladım :S

HOCAM BEN BU TELEFONU GARANTİYE GÖNDERDİM CİHAZ ÇALIŞIYORDU ARADAN 2 AY GEÇTİ TELEFONCU DEDİKİ ABİ TELEFON GARANTİ DIŞI OLMUŞ DEDİ VE ELİME RECOVERY MODDA VERDİ OLAY BUDUR HOCAM TEKRAR SERVİSE GÖNDERMEK FALAN İSTEMİYORUM BEN BU TELEFONU BIKTIM YAHU!

• quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

quote:

HOCAM TELEFON EKNDİNİ İKİNİ KEZ BAŞLATIP RECOVERY MODA TEKRAR GEÇİYOR:((

bazen tinyumbrellanın sağlıklı çalışmasını antivirüs programı etkileyebiliyor antivirüs programınızı deactive ederek deneyiniz bence bir kere de

hocam virüs programı kullanmıyorum ki:S
  • Baska bir bilgisayarda denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scan

Baska bir bilgisayarda denediniz mi?

denedim fakat bilgisayarlar pek sağlıklı değildi:S fakat itunes 1 hatası alıyorum nedense
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.