Şimdi Ara

5+1 Ses sistemleri hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir adet 5+1 sessistemi alacağım, aynı anda hem LCD Tv ve Laptop tan bağlantısı olacak.

mümkünse kumandalı olması lazım.

Microlab, Jwin gibi markalara bakıyorum.

MICROLAB FC861 5+1 SPEAKER
    MICROLAB X23

gibi ürünlere baktım kararsız kaldım. diana tavsiye eder misiniz?(DIANA-KA540 gibi)

fiyat konusunda geniş bir aralıgım var, hani super birşey olur verilir mi yoksa ayın sesi ortalama verebilecek orta kalite bir şey mi alamk lazım ne yapmak lazım.

hele bir fikir verin canlar...

teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scowl -- 4 Aralık 2009; 11:44:12 >

• arkdaslar böyle de bir link var forumda

http://forum.donanimhaber.com/m_26888666/tm.htm

bunu mu almam daha dogru olur ? bilgisi olan var ise lutfen fikir verirseniz sevinirim

teşekkurler
  • microlab serisi iyi secim olacaktir. bulabilir iseniz microlab h-500 d yada h-600d en akilci secim optik giris digital decoder mevcut. ancak turkiye de simdilerde bulabileceginizi pek dusunmuyorum eger bir apartman dairesinde oturuyor iseniz cozulmus kaynaktan sesleri verece3k iseniz yine microlab fc 730 estetik ve ses kalitesi iyi olan bir secim. yurt disinda bu modelin fm radyolu olanlari da var. ancak maalesef segment bilgisayar (bu urunun ithalatcisi) urunlerin fiyatlarinin dusuk olmasi nedeni ile yuzdesel olarak dusuk kar ettigini belirterek ithalat konusunda olabildigince yavas davraniyor. distiribitorlugu de birakmiyor baska firmalarin getirmesine de bu durum engel oluyor. Amaclari ayni kalitede ancak yuksek fiyatli olan urunlere Turk milletini mecbur etmek.. isin uzucu yani, akustik sistemlerin fiziksel acidan buyuk olmalari nedeniyle yurt disindan koltugunuzun altina alip getirme sansinizin da olmayisi.. yani bir olcude bu esnaf kiligindaki soygunculara mecbur kaliyoruz. insallah tez elden bir namuslu ticaret erbabi [eger var ise..:-( ] cikarda milletin derdine derman olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.