Şimdi Ara

5.2patch geldi hayırlı ugurlu olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sipacik

bir projeyi kağıt üstünde çizmek ayrı birşey mekaniğe dönüştürüp elle görmek ayrı birşey bunu ayırt edememekte çok güzel.

güzel atar olmuş ama elle görmek kısmı olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim merak ettiğim acaba addon lar ne zaman güncellenecek yeni patch'e göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre86_ -- 8 Mart 2013; 1:02:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipacik

bir projeyi kağıt üstünde çizmek ayrı birşey mekaniğe dönüştürüp elle görmek ayrı birşey bunu ayırt edememekte çok güzel.

söylediğin şeyler kağıt üzerinde yazılı olanlardan farklı şeyler değil, ayrıca doğaçlama olduğu için insanları yanıltabilirsin. adamlar herşeyi ilan ettiler zaten resmi açıklamalarla. illa ki birşeyler keşfetmek istiyorsan ra-den'in abilitylerini kurcala biraz bize de faydan dokunsun.
  • @ToughGui hocam valla helal olsun 6/12 N yapmışsınız daha pacth yeni geldi birde takip ettiğim paragon 11/12 N yapmış bu oyuna ciddi zaman ayırıyorsunuz inşallah kısa sürede tamamlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: port_fire

@ToughGui hocam valla helal olsun 6/12 N yapmışsınız daha pacth yeni geldi birde takip ettiğim paragon 11/12 N yapmış bu oyuna ciddi zaman ayırıyorsunuz inşallah kısa sürede tamamlarsınız.

bak yanlış olmasın, 7 olmasın

25 kişi ikişer karakterden 50 karakter ile çift raid yapıyoruz. bu kişilerin yarısı birinci raide main karakteriyle, ikinci raide alt karakteriyle gelirken diğer yarısı da birinci raide alt karakteriyle, ikinci raide main karakteriyle geliyor. böylece bir haftada main karakterlerimize 2 kat fazla loot alıyoruz. alt karakterlerimiz de coin ile artık ne denk getirirse

7 ise bir sebebi var, aslında toplamda 13 boss kestik şimdiye kadar

• @ToughGui o zaman 2 kere helal olsun da abi harbiden anlamıyorum 2 karakterle birden raid yapıyorsunuz ben bir tane ile bile uğraşamıyorum öyle arada girip pvp yapar çıkarım adam gibi raid yapmayı wotlk zamanından sonra bıraktım ha ozamanda sizin kadar pro değildim ama en azından progress tamamlardım.
  • DK lara getirilen + lar nelerdir? Bilen varsa paylaşabilir mi?
  • ya arkadaşlar ben oyunu tıklıyorum play tuşuna basıyorum sürekli aynı sayfa geliyor hep play tuşuna basıyorum fakat sayfa açılmıyor .benim arkadaşımda ise play menüsü gelmeden hemen oyuna bağlanıyor bu 5.2 de gelen özellik sanıırm?ama benim pc o dosyalarıda yükledi , bugün bir türlü giremiyorum varmı nedenini bilen antivirus olarak kaspersky kullanıyrm .oyunu güvenilir olarak ta tanıttım yine de nafile
  • teknik sebeplerden dolayi giremezken baskalarinin girdigini görmek cok can yakiyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locknroll

teknik sebeplerden dolayi giremezken baskalarinin girdigini görmek cok can yakiyor :(

windows 8 pro kullanıyorum arkadaşım da kullanıyor pc lerimizin tek farklı yanı benim kaspersky kullanmam bir de lisanslı olacak yani ...bir şeyden dolayı engelliyor olabilir dosya yüklemelerini ? devredışı bıraktığım halde sonuç aynı anlayamadım gitti..sizde play tuşuna basmadan otomatik olark mı bağlanıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enlprck

quote:

teknik sebeplerden dolayi giremezken baskalarinin girdigini görmek cok can yakiyor :(

windows 8 pro kullanıyorum arkadaşım da kullanıyor pc lerimizin tek farklı yanı benim kaspersky kullanmam bir de lisanslı olacak yani ...bir şeyden dolayı engelliyor olabilir dosya yüklemelerini ? devredışı bıraktığım halde sonuç aynı anlayamadım gitti..sizde play tuşuna basmadan otomatik olark mı bağlanıyor ?

naaptin sen ya :D bilgisayarim su anda bazi sebeplerden dolayi bende degil ondan dolayi oyuna giremiyorum :D sen ucmussun :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enlprck

quote:

naaptin sen ya :D bilgisayarim su anda bazi sebeplerden dolayi bende degil ondan dolayi oyuna giremiyorum :D sen ucmussun :D

Ben kafayı yemeden oyunu silip yeniden kurayım ..şu config ayarlarını altını üstüne getirdim yine nafile ...aslında tüm paketin torrentini bulsam bi sefer indirsem kafam ağrımaz daha bir ara 30gb lık indirdim adam şifreyi yazmamış bir ton sövdüm :D

• Solo Senaryolara nereden giriyoruz anahtar var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.