Şimdi Ara

5.2patch geldi hayırlı ugurlu olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar thunder isle diye yeni gelen yerde gunluk gorevlerı yaptım 2 ayrı yere rep gelıyor 522 lvl itemler var kesmemiz gereken achi veren bosslar var su an çok kalabalıö oldugu ıcın 3 tanesını ancak kesebildim. içeride dungeon yada raid tarzı birşey var raid olanına girebildim ancak 2 kişi oldughumuz için çıktık 92 lvl moblar vardı içeride. birde görev biterken bir yere ışınladı benı ve tam 13 adet charm kazandım yaklaşık 40 a yakın kutu açarak. farklı şeyler bilen paylaşırsa herkez bilmediğini öğrenir....

• dünya kadar daily yaptım %5 oldu, kuzenim 2 daily yaptı %6 oldu, ne alaka anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalef

dünya kadar daily yaptım %5 oldu, kuzenim 2 daily yaptı %6 oldu, ne alaka anlamadım.
    o %5, %6 olayı bizim yapmamızla ilgili değil sanırım, yapılan tüm görevlerle(diğer oyuncuların yaptıklarını kastediyorum) ilerliyor diye düşünüyorum, en azından general chatte öyle konuşuyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimasu

o %5, %6 olayı bizim yapmamızla ilgili değil sanırım, yapılan tüm görevlerle(diğer oyuncuların yaptıklarını kastediyorum) ilerliyor diye düşünüyorum, en azından general chatte öyle konuşuyorlardı

Alıntıları Göster
    Çok heyecanlıyım suanda giriyorum hemen bakıcam şu warlock questlerine

• quote:

harbi mi ya? öyleyse oh be dünyalar varmış, üstümden tır kalktı resmen.eğer bireysel olsaydı 5 stagei tamamlayıp raide girmemiz 5 ay civarında sürerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süt oğlan

quote:

harbi mi ya? öyleyse oh be dünyalar varmış, üstümden tır kalktı resmen.eğer bireysel olsaydı 5 stagei tamamlayıp raide girmemiz 5 ay civarında sürerdi.

raide girmek için tamamlamak mı gerekiyor ki? bir sürü trash run yapan gördüm ben :D

• quote:

quote:

quote:

raide girmek için tamamlamak mı gerekiyor ki? bir sürü trash run yapan gördüm ben :D

ben de gördüm ama diğer stage bölgelerine geçemiyorsun sanırım.ilk stagede raid var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: khalef

quote:

quote:

quote:

ben de gördüm ama diğer stage bölgelerine geçemiyorsun sanırım.ilk stagede raid var mı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    raid var girdim ben ama okumadınız yukarıyı sdanırım malesef parti gerekiyor partide bulmak zor şu sıra raid quartmasterin oldughu odadan giriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sipacik

raid var girdim ben ama okumadınız yukarıyı sdanırım malesef parti gerekiyor partide bulmak zor şu sıra raid quartmasterin oldughu odadan giriyorsun

Alıntıları Göster
    %6 olayı serverın kastı rep serverdakıler rep kastıkca artacak o %100 oldunda ılk bolum acılacak
  • Ozaman iyiymis TN de 2 gune hallederler orayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senatus

Ozaman iyiymis TN de 2 gune hallederler orayi
    Modellemeler değişti mi? Yeni geldim eve de update ediyor şu anda.
  • Birde su rep olayi nasil olmus cozemedim dg girerken bir factiona yildiz koymami istedi koydim +300 rep veriyor gunlukmu bu ? Birkere yapinca gittu cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senatus

Birde su rep olayi nasil olmus cozemedim dg girerken bir factiona yildiz koymami istedi koydim +300 rep veriyor gunlukmu bu ? Birkere yapinca gittu cunku
    rep olayı şu şekilde ordaki yıldızlardan hangisine tıklarsan her girdiğin dg yi bitirdiğinde o factiona özel rep veriyor 300-200 arası değişiyor bir an önce rep kassın diye yapılmış herhalde. uzun zaman uğraş exalted ol heryere böyle bir şey getirsinler.
  • quote:

rep olayı şu şekilde ordaki yıldızlardan hangisine tıklarsan her girdiğin dg yi bitirdiğinde o factiona özel rep veriyor 300-200 arası değişiyor bir an önce rep kassın diye yapılmış herhalde. uzun zaman uğraş exalted ol heryere böyle bir şey getirsinler.

Alıntıları Göster
    1.2 gb nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

1.2 gb nedir ya

Alıntıları Göster
    150 MB kadardı benim indirdiğim patch.

Bu arada 5.0.1 patch ile oyuna eklenen Valor itemlarının fiyatları %50, 5.1 patch ile eklenenlerin de %25 oranında düşmüş. Hala ihtiyacı olan varsa, bilgisi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

150 MB kadardı benim indirdiğim patch.

Bu arada 5.0.1 patch ile oyuna eklenen Valor itemlarının fiyatları %50, 5.1 patch ile eklenenlerin de %25 oranında düşmüş. Hala ihtiyacı olan varsa, bilgisi olsun.

Alıntıları Göster
    150 mb tı benımkide.
  • Vay Qiraji gibi questler gelmiş. Kapı açmalar falan. Peki scarab lord gibi bir title olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

Vay Qiraji gibi questler gelmiş. Kapı açmalar falan. Peki scarab lord gibi bir title olacak mı?
    şu an yazılan hiç bir konuda achi lerde title ile ilgili bir ibare yok tittle gelmeyecek gibi.
  • quote:

şu an yazılan hiç bir konuda achi lerde title ile ilgili bir ibare yok tittle gelmeyecek gibi.

Alıntıları Göster
    Patch notlarinda zaten olan seyleri yeni kesfetmis gibi sevinmeniz ne guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@hFeL

Patch notlarinda zaten olan seyleri yeni kesfetmis gibi sevinmeniz ne guzel

Alıntıları Göster
    bir projeyi kağıt üstünde çizmek ayrı birşey mekaniğe dönüştürüp elle görmek ayrı birşey bunu ayırt edememekte çok güzel.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.