Şimdi Ara

5 STAR KERVAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5 STAR KERVAN

• hehe güzelmiş...
  • Ordan 2 wizard gelip alan atsa onlarin vay haline diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkrn -- 19 Şubat 2008; 8:44:11 >
  • tüm hepsi 80 ßence wizardın vay haLine
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkrn

Ordan 2 wizard gelip alan atsa onlarin vay haline diyorum

wizard da nası bi wizard?
    wizard var wizard var
    2 tane 80 lvl wizard tek başlarına yetmeyebilir çünkü tekde gidecekleri için orda tanklık edecek warrior veya str chines char lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkrn

Ordan 2 wizard gelip alan atsa onlarin vay haline diyorum

Orda görebildiğim bita str bow var ona zaten tek atamazlar normal şartlarda.Adam biraz uyanıksa ilk atağı yedikten sonra çabuk davranabilirse bow un o en güçlü skill i varya sarı ışıklar yanıyo strong muydu neydi adı onla zaten wizard a tek atar sonra kalan tek wizard a allah kolaylık versin yardım etsin..
  • 2 tane 80 lvl wizard gelicek 2sindede +7 staff 2side invisble kullanıcak clericden bless spel alıcaklar aynanda zerke basıp life turnovery acıp 80 earth skili + 80 ice skili koysa orda bitane bile adam kalmaz
  • Bizde 3 ay önce falan,

full hunter party, 2 full dolu gergedan, Jangandan istanbula çektik. Hunterlık levelim 2 Lv %5 ti , %60 oldu :D

şuan 3Lv %8 im
  • istediği kadar adam olsun 3 euro char tamamlar onu 1 tane 1h warrior/cleric olsun 2 tane wizard önce wizardlar life turnover+invisible ile yaklaşır bless spelide aldımı orda 1 tane char kalma 80 earth herkezi halleder olmadı bilde 80 cold atar zaten 2 skill atana kadar toparlanman zor çünkü adam ekranın tam karşısındaysa felan anca krutulursun diğer türlü kurtulman için 2 skillinde o arada sana vurmuyacağı adar şanslı olman lazım

devirdikten sonra warrior fire ox u basıp toplasa yolda wizardlarda çıkan hunterları kesse invisle takip ederse hiçbişey olmaz çok rhaat temizlerler
  • 8 tane rogue party ile gelirse tamamdır işte :)
  • sen kaç para kazamndığınızı ssöle ben bugün full kervan çekitm zaten 1 lv di 2 lv olcak
  • konuyu saptırmışınız...

wizard gelirse warrior gelirse rogue gelirse...

partydeki adamlar nuker snow shield açarlarsa kim gelirse gelsin yıkarlar.

biri ortaya bi laf attı eu charlar süper aga diye, koyun gibi herkes peşine düştü...

bu oyunda yenilmeyen bi build olsa mesela sizin dediğiniz gibi warrior veya rogue, diğerleri neden chinese açıyor salak oldukları için mi ????

şu forumda oyunu bilen insan sayısı bi elin parmaklarını geçmez, herkeste bi profosör havası var. bunlardan hangisi 80 lvl farmed bi char kastı...????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeForStyle -- 19 Şubat 2008; 20:51:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LifeForStyle

konuyu saptırmışınız...

wizard gelirse warrior gelirse rogue gelirse...

partydeki adamlar nuker snow shield açarlarsa kim gelirse gelsin yıkarlar.

biri ortaya bi laf attı eu charlar süper aga diye, koyun gibi herkes peşine düştü...

bu oyunda yenilmeyen bi build olsa mesela sizin dediğiniz gibi warrior veya rogue, diğerleri neden chinese açıyor salak oldukları için mi ????

şu forumda oyunu bilen insan sayısı bi elin parmaklarını geçmez, herkeste bi profosör havası var. bunlardan hangisi 80 lvl farmed bi char kastı...????????

wizard örnini wermemn sebebi wiz oyunun en cok wuran charı her charın + ve-leri war 2. 8x full farmed charım gelior eger lvl önemlyse

• kaç lvl sin??
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrazRap

kaç lvl sin??

80
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.