Şimdi Ara

50.000 tlye araç bulamıyorum :((( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• bence sizin için 1.6 dizel mondeo biçilmiş kaftan olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jetta01 -- 29 Kasım 2014; 22:51:31 >
  • Biz Lancer'ın arka koltuklarına iki tane bebek koltuğu artı bir yetişkin gayet rahat sığıyoruz. Lancer olabilir. 450 litre bagaji var ama otomatik vitesini almayın yakıtı şehır dışı kabul edilebilir olsada şehir içinde çok yakıyor, Daha yeni uzun yoldan geldik 49 km/h ortalama ile 6 litre yakmışız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c4 grand picasso alın size göre aile aracı tam.
  • 50 bine 1.4TSI Golf 6 öneriyorum. 10bin km yaptığınız için yakıtı da üzmez. Motor da aracı çok rahat taşıyor. Düşük km araç çok rahat bulabilirsiniz o fiyata. Ayrıca highline alırsanız her türlü güvenlik donanımı da mevcut. En büyük sorununuz bagaj olacaktır 2 çocuk olacağı için. O yüzden bagajı iyice düşünüp taşınıp ona göre araç alın derim. Golf'ün bagajı yeterli gelmeyebilir.

Olur da bütçenizi biraz arttırma şansınız olursa bence Citroen C4 Picasso alın. Kesinlikle çocuklar büyüyene kadar size fazlasıyla yetecektir. Sağlamlığı, yakıt tüketimi vs. hakkında bir fikrim yok ama bayide inceledim ve gerçekten yeni çocuk sahibi olmuş aileler için daha iyisi, daha kalitelisi yok sanırım.
  • Allah analı babalı büyütsün, Allah kucağınıza almak nasip eylesin.
    evlenmeden evvel 2010 senesinde citroen c3 aldım. Bebek olduktan sonra (2013) bebek koltuğunun arka diz mesafesinin az olmasindan dolayı ön yolcu koltuğunun en öne çekilmesinden dolayı darlaştırmasi (cybex sirona, ters oturuşlu modeli) ve 300 lt hacmindeki bagajın bebek arabası konulması ile iptal olması beni yeni bir araç almaya itti. B-max, captur, 2008 gibi crossover düşündüm. Ama bagaj hacimleri istediğim düzeyde değildi. 550 litre bagaj hacmi olan seat toledo 1.2 tsi style modelini satın aldim. Platform kardeşi rapid 530 lt ve onun abisi octavia 590 lt bagaj hacmine bir bakın, bana hak vereceksiniz. Ikizleriniz olacağı için şu anda kullandığım bebek arabasi, bebek koltuğu ve bebek çantası gibi ekipmanların 2 katını taşıyacaksınız.dediğim bu 3 araç liftbacktir ve araç sedan gibi gözükür ama hatchback gibi cam ile birlikte açılir. Bebek arabasını koyarken büyük rahatlık oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salserol -- 29 Kasım 2014; 23:39:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.