Şimdi Ara

50.000 tlye araç bulamıyorum :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 aydır sahibinden.comda, oto pazarlarında, galerilerde ve bayilerde dolanıyorum. bakmadık yer, okumadık yorum, girmedik site kalmadı...

bu süreç zarfında birde ikiz babası adayı olduğumu öğrendim :))

haliyle tüm şartlar değişti. fiesta, corsa arasında gidip gelirken, coşkuyla scenic, meriva, bmax gibi araçlara daldım.

ne yapsam karar veremiyorum. aradığım araçla ilgili yardımcı olursanız çok memnun olurum.

kriterlerim yok kadar az :)

50.000 tlyi çok geçmesin,

yılda 10.000 kmyi bulmam, (benzinli & dizel önerileriniz için belirttim.)

2011den sonraki modeller (güzel bir kampanyayla sıfır da olur)

max. 50.000 km'de

ikiz çocuklar için iki koltuk dolacak, haliyle biraz da büyük bir araç gerekli

şimdiden çok teşekkürler

• Ford Tourneo Courier . Hem dizel, Hem ici buyuk , hem kullanmasi kolay, hem sifir, hem de donanimi yeterli, Uzun yolda 4 litrenin altinda yakiyor ayrica.
    Tavsiye ederim , 1,6 Tdci Titanium Plus
    Edit:Ford da su an 24000 lira ya 24 ay sıfir faiz var.Bence guzel bir kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkantasdemir -- 29 Kasım 2014; 20:44:14 >
  • C4 Picasso, Alhambra, 5008 onlara da bakın bir. İnşallah istediğiniz aracı bulursunuz.
  • 50'ye gidin sıfır Leon 1.2 tsi manuel alın arka koltuk ön koltuktan geniş iki isfox yerinde var. Mis gibi.

Kasmaya çok gerek yok.
  • 0 için Courier tavsiye ederim.

2.el içinse kesinlikle Mondeo 1.6 Dizel

Courier hakkında konu açmıştım.

Gitti jetta, geldi courier diye.

Benim durumum da sizle aynıydı.

Konuyu gezmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jetta01

0 için Courier tavsiye ederim.

Hocam 50 bin tl civarına yada biraz üzerine sıfıra yakın Octavia 1.2 TSI optimal beyaz manuel vites al,aracı sevmezsen temiz olmak kaydıyla gel benim corolla ile takas edelim.Dalga falan geçmiyorum ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywolf35

Hocam 50 bin tl civarına yada biraz üzerine sıfıra yakın Octavia 1.2 TSI optimal beyaz manuel vites al,aracı sevmezsen temiz olmak kaydıyla gel benim corolla ile takas edelim.Dalga falan geçmiyorum ciddiyim

Alıntıları Göster
    sıfır leonların yakıt tüketimi nasıl?
    courier için açtığınız konuya girmeye çalışıyorum ama :) bilg. sıkıntı var heralde inceleyemedim henüz,
    bayan kullanımı için nasıl sizce? ileride eşimin de rahat kullanması işime gelir açıkçası :)

• 2011 az kilometreli c4 pichaso 1.6hdi 7 kişilik modellere bakın bi, ya da sifir dusunup marka takintinz yoksa lodgy allroad 7 kisilik araştirin.
    bagaj cok onemli kardesim,bende bi tane var 6aylık, bebek arabasini koyunca bagaj bitiyor hb arabada. ikiz olunca bebk arabalari,malzemeleri falan cok olur.ona gore plan yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 29 Kasım 2014; 21:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jetta01

0 için Courier tavsiye ederim.

sıfır leonların yakıt tüketimi nasıl?
    courier için açtığınız konuya girmeye çalışıyorum ama :) bilg. sıkıntı var heralde inceleyemedim henüz,
    bayan kullanımı için nasıl sizce? ileride eşimin de rahat kullanması işime gelir açıkçası :)
  • hcsnl H kullanıcısına yanıt
    Ticari kullanan bayan çok gördüm.

Eşiniz manuel kullanabilirse boyutları ve yüksekliğinden dolayı kullanımı kolay olur.
  • Öncelikle tebrik ediyorum baba olluyorsunuz hem de ikizler 😀

2 çocuklu bir baba olarak şunu söylemem gerekli

Büyük ve kullanışlı bir bagaja ve geniş arka koltuğa çok ihtiyacınız olacak
  • Tebrikler,
    Sıfır bakacaksanız tourneo courier iyi ama alırken iyi düşünmek lazım. Vergi, muayne ve düşük hız sınırı var.
    Benim önerim 3-5 daha ekleyip zorlayın kia ceed 1.6 comfort, vw jetta-golf, mazda 3 e bakın. C sınıfı aşağısı kurtarmaz sizi.
  • 50 bin tl de para mı peh adam 150 bine araba alamıyorum diye post açıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheset -- 29 Kasım 2014; 21:55:26 >
  • dusau kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim,
    zor bir seçim olacak :)
  • Benzer durumdayiz. Ben station wagon bi araç aldim.
  • Jetta01 J kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, değişik bir heyecan olacak:)

geniş ne kelime, sadece 7 koltuklu araçlara bakar oldum bi ara.
    yeni yeni normale dönüyorum.
    umuyorum ki 2015'e geçmeden aracımı alırım.
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    siz hangi aracı aldınız,
    fiyat ve özellikleri açısından yorumlarınız neler?
  • Yerinizde olsam 7 kisilik Chevrolet Captiva tercih edebilirdim. Tek eksi yani 2 ton agirligiyla cok yakmasi.
    Daha ekonomik olarak Peugeot 2008 olabilir. Bu tipteki araclarin temizini bulmak da kolaydir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusau

Tebrikler,
    Sıfır bakacaksanız tourneo courier iyi ama alırken iyi düşünmek lazım. Vergi, muayne ve düşük hız sınırı var.
    Benim önerim 3-5 daha ekleyip zorlayın kia ceed 1.6 comfort, vw jetta-golf, mazda 3 e bakın. C sınıfı aşağısı kurtarmaz sizi.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-goktaslar-dan-2012-ford-mondeo-1.6-tdci-55.000-km-de-makyajli-189175344/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-51.000-km-2011-ford-mondeo-1.6-tdci-trend-115-ps-186224315/detay

hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

Yerinizde olsam 7 kisilik Chevrolet Captiva tercih edebilirdim. Tek eksi yani 2 ton agirligiyla cok yakmasi.
    Daha ekonomik olarak Peugeot 2008 olabilir. Bu tipteki araclarin temizini bulmak da kolaydir.
    Öncelikle sizi tebrik ediyorum

Sizin yerinizde olsaydım,tercihimi kesinlikle bu araçlar arasından yapardım.

Çok kilometre yapmıyorsunuz,dizel alacağım diye B,C segmenti ve ticari araçlara komik paralar vermeyin.

D segmentinin arka koltuk genişliğine,SW'un bagajına ihtiyacınız olacak.

Passat Insigniadan bir iki tık daha az yakar.Insignia Passattan baya baya daha performanslıdır.İkisinin de motoru kusursuzdur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tertemiz-passat-variant-doktordan-189783070/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-insignia-sport-tourer-182941291/detay

Edit : bir üst mesajdaki 1.6 TDCi Mondeo da çok doğru tercih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 29 Kasım 2014; 22:41:54 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.