Şimdi Ara

50 Bin Tlye Civic Elegance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamünaleyküm arkadaşlar, abiler. Ben 2 ay sonra inşallah fd6 kasa honda civic 2011 model, manuel vites, elegance,beyaz, hatasız boyasız bir araç alacağım. Alacağım aracın km si en fazla 50.000 civarında olabilir. Bütçem 50-51 bin lira daha üste çıkamam. Alacağım araçta ekstra navigasyon falan olmayacak tamamen orijinal haliyle alacağım inşallah. Lpgli olması lazım bir de. Sizce bu piyasa koşullarında böyle bir aracı bu fiyata bulabilir miyim. 6-7 aydır fiyatları gözlüyorum kimi 55 bin tl kimi 60 bin tl istiyor. Dediğim gibi bir araç bulmam için ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

• Bir fikri olan yok mu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: de_westwood

Bir fikri olan yok mu arkadaşlar.
    Hocam dediğiniz kriterlere uygun araç mevcut
    bence renk konsunda fazla takıntı yapmayın öncelikle sağlamlık temizlik hatasızlık gelir eğer aradığınız kriterlere tam uyup sadece rengi farklı olan bir araç bulursanız sakın kaçırmyın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kullanicisindan-38000de-orjinal-hatasiz-civic-202486216/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-tertemiz-honda-full-plusfull-202281464/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-boylesi-gorulmedi-pirlanta-gibi-202571158/detay

• 50.000tl ye civic almak hemde fd6 kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nonstop92

50.000tl ye civic almak hemde fd6 kasa
    2013 ün sonlarına doğru ön tampon ve sol arka çamurluk boyalı 53 binde 2011 model elegance'ı 42 bine almıştım şimdi baktımda 50 bin den aşşağı yok bu honda piyasası kadar garip bir piyasa yok valla ayrıca yazık günah üstüne 2 3 bin daha koyup çok daha iyi araçlar alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 26 Şubat 2015; 13:01:24 >
  • Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Vallahi beyaz renk dışında bir araç hiç içime sinmez sevemem ben o aracı😢
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurum3858

50.000tl ye civic almak hemde fd6 kasa

Biraz açıklar mısınız😳😳😳
  • Yani diyor ki 50-55 bine sıfır bir sürü araba varken neden honda
  • Buna sevda diyelim başka araç düşünmüyorum kesinlikle.
  • quote:

Buna sevda diyelim başka araç düşünmüyorum kesinlikle.
    Bende aracı buldunuz sandım. Kriterlerinize uygun nasıl bulacaksınız bakalım. Hayırlısı.
  • Herhalde ilerde gözümüzü karartıp biraz daha limiti zorlayacağız gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_westwood -- 26 Şubat 2015; 13:31:29 >
  • quote:

Herhalde ilerde gözümüzü karartıp biraz daha limiti zorlayacağız gibi görünüyor.
    eski kasalara bu fiyat verilmez bence. 2 sene sonra 50 bine siz satabilecek misiniz.
  • Arkadaşıma 2014 model sıfır km 1.6 125 HP Elegance sunrooflu xenonlu koltuk ısıtmalı beyaz manuel ve lpg li 65 bine aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekokm

Selamünaleyküm arkadaşlar, abiler. Ben 2 ay sonra inşallah fd6 kasa honda civic 2011 model, manuel vites, elegance,beyaz, hatasız boyasız bir araç alacağım. Alacağım aracın km si en fazla 50.000 civarında olabilir. Bütçem 50-51 bin lira daha üste çıkamam. Alacağım araçta ekstra navigasyon falan olmayacak tamamen orijinal haliyle alacağım inşallah. Lpgli olması lazım bir de. Sizce bu piyasa koşullarında böyle bir aracı bu fiyata bulabilir miyim. 6-7 aydır fiyatları gözlüyorum kimi 55 bin tl kimi 60 bin tl istiyor. Dediğim gibi bir araç bulmam için ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Araştırın kovalayın bulursunuz o fiyatlara.

Ben kasım aynın sonunda aldım imzanda görünen 2010 Civic i. 46750 ye.

Fiyatlar yüksek benim aldığım fiyata 3-4 sene önce sıfırları alınıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

quote:

Selamünaleyküm arkadaşlar, abiler. Ben 2 ay sonra inşallah fd6 kasa honda civic 2011 model, manuel vites, elegance,beyaz, hatasız boyasız bir araç alacağım. Alacağım aracın km si en fazla 50.000 civarında olabilir. Bütçem 50-51 bin lira daha üste çıkamam. Alacağım araçta ekstra navigasyon falan olmayacak tamamen orijinal haliyle alacağım inşallah. Lpgli olması lazım bir de. Sizce bu piyasa koşullarında böyle bir aracı bu fiyata bulabilir miyim. 6-7 aydır fiyatları gözlüyorum kimi 55 bin tl kimi 60 bin tl istiyor. Dediğim gibi bir araç bulmam için ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

2012 yılının sonunda bayiden fd7 civic elegance otomatik için 50.000 tl fiyat almıştım. şimdi fd6 3-4 yaşındaki araçlara aynı paralar isteniyor.
    Kişisel görüşüm fd6 için 50.000 tl verilmez. Başka araç tavsiyesi de istemediğinizi belirtmişsiniz. Ben olsam 50.000 tl bütçeye dizel otomatik araç bakardım.

• quote:

quote:

İnşallah buluruz dediğiniz gibi. Aracınız hayırlı olsun. Sizin araç kaç kmde idi alırken? Işte hep beyaz renkten dolayı fiyatlar yüksek.

• quote:

quote:

quote:

İnşallah buluruz dediğiniz gibi. Aracınız hayırlı olsun. Sizin araç kaç kmde idi alırken? Işte hep beyaz renkten dolayı fiyatlar yüksek.

Alıntıları Göster
    45 50 bin arasında FD6 kadar yakışıklı sedan LPG tam uyumlu sorunsuz otomatik şanzımanlı bir araç önerinde gidip onu alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 26 Şubat 2015; 16:27:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

45 50 bin arasında FD6 kadar yakışıklı sedan LPG tam uyumlu sorunsuz otomatik şanzımanlı bir araç önerinde gidip onu alalım

Gerçekten de yakışıklı olması ve sorunsuz olması benim tercih etmemdeki en büyük neden. Araba c sınıfının en yakışıklısı bana göre. Herkesin fikrine saygım var benim düşüncem bu. Nerde bir fd6 kasa görsem iç geçiririm maşallah derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_westwood -- 26 Şubat 2015; 16:45:16 >
  • Renk, model vb. kişisel tercihlerinize saygı duyuyorum, her bireyin kendine ait mahremidir zevkleri ve tercihleri. Ama mantıki olarak birkaç şey söylemek isterim:

1. 2011 model, 5 yaşında, eski kasa Civic'e 50 bin veya daha üstü para vermek risk, çünkü dolar ve TR vergi sistemi bu aralar çok oynak olabilir, ciddi bir kayıp yaşabilirsiniz.
    2. fd6 kasa, 2007'den beri çıkıyor; 2011'e bu fiyatı vermektense 2007-2009 arası çok temizini bulup 37-38 bin TL bandında bu hayalinize kavuşabilirsiniz.
    3. Aldığınız araç atmosferik benzinli, 50bin ile 100bin km arasında ciddi bir yıpranma farkı olmaz, hele söz konusu Japon otomobilleri ise neredeyse hiç olmaz. Hatta, 100 bin civarı, ağır bakımları yapılmış temiz bir araç bulmak, sizi 50 bin km'de aldığınız aracın 1-2 sene içinde çıkaracağı 1-2 bin TL ağır bakım masrafından da kurtarır. Hem de 100 bin km civarındaki araç psikolojik sınırı da aştığından fiyatı iyice oturmuş olur kanaatindeyim, yani kilometreden dolayı değer kaybını sizin döneminizde yaşamamış olursunuz.
    * 50 bin km civarında, 20-30 bin km'dir LPG'li kullanılan araçtansa, 100 bin km civarında LPG hiç takılmamış, ilk sizin takacağınız araç bence daha evla gibi geliyor.
    4. Konuyla direkt olarak alakası yok ama: Türkiye'deki ev ve araba fiyatlarını bizim milletçe ortak davranışımız böyle uçuruyor. İki maaşlı aileler, 300-400 bin TL'lik evlere 10 yıl krediler ile, insanlar 50-60-... TL'lik araçlara krediler ile gözü kapalı girince, herşey gerçek değerinin çok üstünde satılır ve alıcı bulur oldu. 5 yaşındaki C sınıfı Civic nasıl 50 bin TL olur, hayatta almam.

Saygılarımla.

DÜZELTME: Tipografik düzeltmeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci_takimi -- 26 Şubat 2015; 16:49:26 >

• 47000 tl'ye 2015 sıfır espli 1.33 corolla life alın.

O parayı 10 litre benzin tüketen, zayıf yalıtımlı, 50-60 bin km kullanılmış araca vermek sizin takdiriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 26 Şubat 2015; 16:54:28 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.