Şimdi Ara

50 Bin Tlye Civic Elegance (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Beyaz candir 😎

50 Bin Tlye Civic Elegance 50 Bin Tlye Civic Elegance

Ayni aracin ayni rengine sahibim ama her gordugum yerde dönüp bir daha bakıyorum. Maşallah diyelim nazar değmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

45 50 bin arasında FD6 kadar yakışıklı sedan LPG tam uyumlu sorunsuz otomatik şanzımanlı bir araç önerinde gidip onu alalım

Focus alırsın.

tam otomatik ve LPG ye uyumu civic kadar sorunsuzsa civic e alternatif olabilir. Focus da yakışıklı bir araç ama içi çok dar civic kadar rahat edememiştim ben focusta boyum 185 araç bana çok kasvetli gelmişti.

Focus evet biraz daha dar bir araç. Yine de 4 yaşında 40.000km üstü Civic'lere 50-55.000TL vermek yazık günahtır, almayın aldırmayın yani. Hak etmiyor o fiyatları.

55 bin haketmiyor tabiki o kadar ucmamak lazim ama 45 50 bin arasinda eger otomatik sartsa alinacak en iyi aractir. Fd6 honda civic. Fb7 kasanin cikmasiyla fd6 nin degeri daha da artti cunku hic bir honda sever fb7 nin tipini begenmiyor.

Birde bu aracin beyaz rengi ayri bir guzel ve cok az sayida var o yuzden beya fd6 diger renklerden 1 2 bin daha pahali...

İkinci el, atmosferik motor, benzinli, 3-4 senelik C segment bir arabaya 50-55 vermek bana göre hiç mantıklı değil, tercih meselesi.

Haklisiniz o paraya dsg polo almak varken ne isimiz var bizim fd6 ile

Hayır öyle değil.

Bu tarz çok tutulan modeller, tutulduğunu bildikleri için fiyatını şişiriyorlar. Gereksiz yani.

Bir araç çok tutuluyorsa vardır bir sebebi. Yoksa 10 lt yakan 4 5 senelik bir araca 50 bin tl neden versinki millet.

Malum sitede golf fiyatı 100 bin tl yi aşmış fd6 50 bin olmuş çokmu

• 2011 civic elegance otamatik aracim var ekran deri doseme lpg li . Beyaz renk 42 binde şuan 30 40 bin tl para var aracim 55 bin tl rahat eder 90 95 bin tl ye D SEGMENTİ ARACA GECİYİM DİYORUM.
    PASSAT A BAKTİM YENİ KASA 1.4tsi dsg comfortline araç butceme uyuyo ! Kime sorsam dsg li araca girme diyolar. Ayrica lpg uyumu yok yarin oburgun tup takmak istesem takamicam passat alip tüp takilirmi demeyin ben alirim da takarimda daha az paraya gezmek varken nie daha cok para verim.
    Yeni mondeo ya baktim 1.5 otamatik bugun bayide inceledim yakit tuketimi 11 litre den asagiya gezemem sehir ici fabrika verisi 10.2 lpg uyumu yok . Dizel i otamatik yok vesselam CİVİC ARACIM HEM GÖRÜNTÜ OLARAK GUZEL HEM OTAMATİK SORUNSUZ HEMDE SEHİR İCİ 20 kurus gbi KOMİK BİR RAKAMA GEZİYORUM LPG İLE BUNLARİ BİR UST SEGMENT DE ARADİGİM İCİN ARABA BULAMİYORUM CİVİC CANDİR KİMSE BURDA 50 bin verilirmi demesin ARKADASİM AL PAŞA PAŞA BİN KESİNLİKLE GUZEL ARAÇ ÇEVREMDE BEGENMEYEN YOK BURDA LAF YAPANLAR NEYE BİNİYO MERAK EDİYORUM LİNEA OLMUS 55 bin tl siz ne anlatiyonuz ayiptir

Hızlı yazdım imla hatalarım olduysa affola iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AM1GO -- 27 Şubat 2015; 2:11:36 >

• quote:

Beyaz candir 😎

Maşallah abi Allah kaza bela vermesin,senin aldğın fiyattan temiz birtane bulsam gözünün yaşına bakmam ama yok malesef.

• 1.6 powershift focus 3-5 fazlasına sıfır alınıyorken enayilikten başka bir şey olmaz. Hele ki 50 üzeri rakamı 4-5 yaşındaki sorunsuz olup da bir o kadar da tahta gibi olan civic' e vermek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyradel -- 27 Şubat 2015; 3:43:54 >
  • 2.elde ön sipariş dönemimi baş basladi

• Dun isyerinden bi arkadasima 2011 model 33binde otomatik civici 52500e aldik rengi beyaz ve kesinlikle beyaz almalisiniz baska renk gitmiyo bu kasaya bence

• quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

1.6 powershift focus 3-5 fazlasına sıfır alınıyorken enayilikten başka bir şey olmaz. Hele ki 50 üzeri rakamı 4-5 yaşındaki sorunsuz olup da bir o kadar da tahta gibi olan civic' e vermek.

Lpg ye uyumlu degil malesef.

• komşu eylülde 51 binde kazasız 2010 honda civic i elegance ı 43 750 e istanbuldan getirdi gerçek satıcılara bakın hocam bu araçların fiyatları temizliğine göre 40 45 arası bende çok baktım ancak bir türlü yakalayamadık çoğu temiz düzgü fiyatlılar daha biz gidip bakamadan gitti 48 49 50 isteyenlerde hala favorimlerdeler yenileyip yenileyip müşteri bekliyorlar ben şahsen 2.eldeki düzenbazlıklardan bıktığım için 0 aldım bide şu 3. sahibi falan onlardan uzak dur nette acayip derecede bu tarz arabalar var bunlar hep sorunlu araçlar 2010 2011 model araç alacaksanız ilk sahibi olmalıdır. ayrıca civic tipinden kazandığı artıyı aşırı kullanışsız bagajıyla kaybetmektedir ben hayatımda hiç bu kadar kötü bir bagaj görmemiştim 1 bavul atıyorsun üstünde 1 karışlık yer kalıyor orayada hiçbirşey sığmıyor yanındada anca bir küçük bavulluk hatta el çantalık yer kalıyor kuzenimle izmir sivas yapmıştık çok yakındı bagajdan birde yakıttan birde frenlerinden ses geliyordu kronikmiş birde arkaya 3 kişi oturunca süspansiyonun çalışma aralığı dar olduğu için c sınıf araçta 3 kişiyle tak tuk seslere alışık olacaksanız yeri gelecek arka tampona birimi vurdu deyip inip bakacaksanız(bu yorumu honda forumunda okumuştum herkeste katılmış :D ) ama bunlar hariicinde güzel araç temiz ve 45 ten aşağı bulunduktan sonra alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 583534 -- 27 Şubat 2015; 8:50:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

45 50 bin arasında FD6 kadar yakışıklı sedan LPG tam uyumlu sorunsuz otomatik şanzımanlı bir araç önerinde gidip onu alalım

Focus alırsın.

tam otomatik ve LPG ye uyumu civic kadar sorunsuzsa civic e alternatif olabilir. Focus da yakışıklı bir araç ama içi çok dar civic kadar rahat edememiştim ben focusta boyum 185 araç bana çok kasvetli gelmişti.

Focus evet biraz daha dar bir araç. Yine de 4 yaşında 40.000km üstü Civic'lere 50-55.000TL vermek yazık günahtır, almayın aldırmayın yani. Hak etmiyor o fiyatları.

55 bin haketmiyor tabiki o kadar ucmamak lazim ama 45 50 bin arasinda eger otomatik sartsa alinacak en iyi aractir. Fd6 honda civic. Fb7 kasanin cikmasiyla fd6 nin degeri daha da artti cunku hic bir honda sever fb7 nin tipini begenmiyor.

Birde bu aracin beyaz rengi ayri bir guzel ve cok az sayida var o yuzden beya fd6 diger renklerden 1 2 bin daha pahali...

İkinci el, atmosferik motor, benzinli, 3-4 senelik C segment bir arabaya 50-55 vermek bana göre hiç mantıklı değil, tercih meselesi.

Haklisiniz o paraya dsg polo almak varken ne isimiz var bizim fd6 ile

Hayır öyle değil.

Bu tarz çok tutulan modeller, tutulduğunu bildikleri için fiyatını şişiriyorlar. Gereksiz yani.

Bir araç çok tutuluyorsa vardır bir sebebi. Yoksa 10 lt yakan 4 5 senelik bir araca 50 bin tl neden versinki millet.

Malum sitede golf fiyatı 100 bin tl yi aşmış fd6 50 bin olmuş çokmu

Çok tabi hocam, ayrıca golf'e de polo'ya da sizin bahsettiğiniz fiyatlar çok. Yanlış örnekle içtihat edilmez. Ama herşey, ""Böyle fiyat koyuyorlar naaapalım? Mecburuz almaya" İle açıklanamaz ve çözülemez, ne fiyat koysalar satılacağını biliyorlar ki koyuyorlar, sıfırda da ikinci elde de. Bu mesele bu forumda işleme ile çözülemez zaten, milletin davranışının değişmesi lazım o da zor, yıllar alır.

• Ayrıca çok tutulması tamam iyi hoş da bizim milletin şu tutmayı abartma olayı nedir. Adamda c sınıfı basit civic, golf, i30 bilmem ne var, tarifte premium bmw'ye kafa tutar, arabanın artılarını ulaşılmaz özellikler gibi anlatır. Yani etin ne budun ne, kaputun altında y ya 1.6 atmosferik benzinli, ya 1.6 turbo dizel ya da 1.4 turbo benzinli motorun var. Onu da geçtim, bu b, c sınıfı araçlar sıradan insanlar için üretilmiş sıradan ürünler.

Bunları söylerken bende de şu anda Opel Astra var, 3 ay önce yeni i30 1.6 crdi elite vardı, istediği kadar donanımı olsun, sıradan c sınıfı arabadır işte.

• arz talep meselesi

60 bini clio ya gömen kişiler var

65 e polo alanlar var

50 bine linea

100 bine golf

130 bine passat var

böyle bir piyasada 2011 2012 model FD6 civic çok değil.. Temizlik durumuna göre 45 50 arasında 2011 2012 civicler hızlıca satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekokm

quote:

Beyaz candir 😎

Ötesi yok

Sana bu arabanın , sıfırını , sıfır km
    Daha koltuklardaki naylonları bile çıkmamış , hiç kullanılmamış , jantları bile takılmamış , gebze honda fabrikasında stok olarak tutulanı , 60 bine veririm ne diyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

Orijinalden alıntı: Bekokm

quote:

Beyaz candir 😎

Ötesi yok

Sana bu arabanın , sıfırını , sıfır km
    Daha koltuklardaki naylonları bile çıkmamış , hiç kullanılmamış , jantları bile takılmamış , gebze honda fabrikasında stok olarak tutulanı , 60 bine veririm ne diyorsun?

Nasıl olacak o iş hocam

• Sınıfının en yakışıklı, sorunsuzu. Eleganceta sunroof , xenon vs mevcut olan arabaya 50 bin niye çok olsun. Açın Sıfır fiyatlarına bakın. B Sınıfı arabalara ne isteniyor bakın bakalım. 2012 model aracımi 2011 de 46 500 e aldım aracıma gecen 52 bin verdiler satmadım full yapılı sıkıntısız. Ayrıca kim diyor 0 fiyatından pahalıya satılmaz diye dolar neydi ne oldu...

• altın gibi istediğin zaman bozdur piyasası süper bence
  • 42 45 bin arası FD6 bulunur ise alınır, siz bakmayın 50 55bin yazdıklarına adamlar alışmış bulduklarına sallıyolar. 50bin civarına çıkılacaksa üzerine 2 3 bin daha konur FB7 alınır FD6dan üstün olarak yalıtımı yeni kasa oluşu ve koltuk ısıtmasını sayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanMarinoForveti

42 45 bin arası FD6 bulunur ise alınır, siz bakmayın 50 55bin yazdıklarına adamlar alışmış bulduklarına sallıyolar. 50bin civarına çıkılacaksa üzerine 2 3 bin daha konur FB7 alınır FD6dan üstün olarak yalıtımı yeni kasa oluşu ve koltuk ısıtmasını sayabiliriz.

görüntü olarak çakma civic gibi dursada süspansiyon ve donanim olarak fd6 yı eziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratgazi

komşu eylülde 51 binde kazasız 2010 honda civic i elegance ı 43 750 e istanbuldan getirdi gerçek satıcılara bakın hocam bu araçların fiyatları temizliğine göre 40 45 arası bende çok baktım ancak bir türlü yakalayamadık çoğu temiz düzgü fiyatlılar daha biz gidip bakamadan gitti 48 49 50 isteyenlerde hala favorimlerdeler yenileyip yenileyip müşteri bekliyorlar ben şahsen 2.eldeki düzenbazlıklardan bıktığım için 0 aldım bide şu 3. sahibi falan onlardan uzak dur nette acayip derecede bu tarz arabalar var bunlar hep sorunlu araçlar 2010 2011 model araç alacaksanız ilk sahibi olmalıdır. ayrıca civic tipinden kazandığı artıyı aşırı kullanışsız bagajıyla kaybetmektedir ben hayatımda hiç bu kadar kötü bir bagaj görmemiştim 1 bavul atıyorsun üstünde 1 karışlık yer kalıyor orayada hiçbirşey sığmıyor yanındada anca bir küçük bavulluk hatta el çantalık yer kalıyor kuzenimle izmir sivas yapmıştık çok yakındı bagajdan birde yakıttan birde frenlerinden ses geliyordu kronikmiş birde arkaya 3 kişi oturunca süspansiyonun çalışma aralığı dar olduğu için c sınıf araçta 3 kişiyle tak tuk seslere alışık olacaksanız yeri gelecek arka tampona birimi vurdu deyip inip bakacaksanız(bu yorumu honda forumunda okumuştum herkeste katılmış :D ) ama bunlar hariicinde güzel araç temiz ve 45 ten aşağı bulunduktan sonra alınır.

2011 model premium sahibiyim

90 kiloyum yanımda 75 kilo arkada 90 80 80 olarak 3 kişi daha antalya nın dandik sehir içi yollarında yolculuk ettik o kadar çukura girip çıktım bi kere arka tekerin düştüğü bir çukurda tak diye ses geldi onun haricinde kasislerde ve hızlı girilmeyen çukurlarda gayet konforluydu her hangi bir yerinden ses falan gelmiyor.

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen çukurun büyüklüğüyle alakalı bisey 100 tane çukur olur ama derin olmaz. Civic in süspansiyonları iyidir konforludur ancak çalışma aralığı dardır süspansiyon tamamen kapanır ve o anda bahsettiğim ses gelir bu sorun civic için kroniktir ancak sorun denebilir mi orası ayrı konu çalışma şekli böyle zaten civic dağ taş arabası değildir yalıtım olarak yere yakınlık olarak asfalt aracıdır derin çukurlara girince bu dediğim sesi çıkarmayan civic yoktur. Focus daha sert süspansiyonlara sahiptir. Ve yüklü iken civic kadarda çökmez ve çalışma aralığı daha geniştir ve daha konforsuz sertliğinden ötürü ancak civic teki gibi tam kapanıp o sesi yapmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 583534 -- 28 Şubat 2015; 14:52:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.