Şimdi Ara

50'' JS7200 7 Serisi Smart SUHD TV Kanal Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bugün Samsun marka 50'' JS7200 7 Serisi Smart SUHD TV aldım ama internetten uygun kanal listesi bualamadım ne yapmam lazım bu konuda tecrübesizim tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

• Sebastian54 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bayağı uğraştım uygun bir liste bulamadım.
    Şu şekilde bir çözüm buldum önce tv de uydu taraması yapıp bütün kanalları kaydedin bir adet usb fat 32 formatlı gerekli
    Menü ye gelin yayın sekmesinden,kanal ayarları, kanal listesini aktarın,pin kodu soruyor 4 adet sıfır olması lazım,usb ye gönder diyin,kanaları usb ye kaydetsin.

Chansort diye bir proğram var son sürümünü indirin proğramı açın sırasıyla menüden file,open tv data file ile usb deki kanal listesini aktarın,new channel list i seçin ,sağ tarafta mevcut liste olacak, sol taraf ise seçtiklerinizi sıralayacaksınız artı tuşu ile,sol tarafa istediğiniz sıra ile listenizi oluşturun sıralama işiniz bitince save diyerek yeni listeyi eskinin üzerine usb ye kaydedin.

Yeni listeyi sırası ile Menü ye gelin yayın sekmesinden,kanal ayarları, kanal listesini aktarın gelip bu kez usb den alın ı seçip tv ye kaydedin işlem bu kadar inşallah anlatabilmişimdir.

• murats123 M kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam chansort tam aradığım programmış çok rahat listemi düzenledim kullanmaya başladım tekrardan teşekkürler
  • Çok teşekkürler bilgiler benim de işime yaradı
  • Hocam JS7200 mü JU7500 mü kararsız kaldım hangisi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murats123 M kullanıcısına yanıt
    Güzel programmış teşekkürler.
  • Arkadaşlar bir türlü beceremedim. Create new list seçiyorum. Sol taraf boş sağ tarafta kanallar var. Mesela ben hd-müzik-sinema-çizgi film-belgesel gibi bölümler açıp bunlara kanalları nasıl taşıyacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 15 Temmuz 2016; 19:45:10 >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Samychan vardı bunun için program indirmene gerek kalmadan site üzerinden düzenleme yapabiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Samychan vardı bunun için program indirmene gerek kalmadan site üzerinden düzenleme yapabiliyorsun

Adres var mı.

• http://www.samychan.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.