Şimdi Ara

50 Level cleric itemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu gece bastım bunları dersane başlayacağından ötürü de kasamayacağım
    O yüzden bir miktar param vardı hala da var
    + basma işlemi çekti gece gece canımNitekim çokta uğraşmadan 4 m kadar harcayarak becerdim
    9 m falan kaldı onlara da alchemy düşünüyorum 52 yapıp yeni silahları takıp pvp charı olarak düşünüyorum
    Arada dağıtmak için girmeyi planlıyorum..
    Okullar da açılacağından giremeyeceğim çok sık.
    Birde derseniz niye npc itemine + bastın diyeNe yapayım kimse kıyafet satmıyor stallde satılanlarda fiyatların çok çok üstünde +1 basıp 300 k ekleyen çok oluyor ..
    Ben bayağı yararını gördüm Phy defans 65 mag defans 120 kadar arttı sanırım
     50 Level cleric itemleri

Ahamda bunlar itemler
    Sizce alchemy kullanayım mı yoksa bunlar yeterli mi?
    Niye bu kadar ezikken + bastın,alchemy düşünüyorsun diyorsanız;demiştim kasamayacağım arada zevk için pvp yapmaya geleceğim.Buda istediklerimin en iyisi için birer kademe..
    Düşünüyorumda 70 olma gibi bir isteğim yok bari bu levellarda avrupanın en iyisi olayım 3 skill+bufflar yetiyor cleric'in pvp charı olmasına
    Bu yüzden de kasmaktansa pvp daha çekici geliyor.Haşa 80 levellara kafa tutamayız offeringle 100 zor vurulur onlara zaten..
    Amacım sizinde görüşlerinizi almak..
    Yapıcı ve yıkıcı eleştirilere açığım fakat dozunu arttırmayın..

• bence zevk içinse braz alchemyle de str int bonusu da yap derim ben epey iyi olur kanımca..bu arada armorlar harika iyi günlerde kullan...
  • bu kadar zamanda 48 olman güzel bence tebrikler ben sana ayrı bir şey soracağım mümkünse cevap verirsen sevinirim ben bu 80 lvl charıma cleric büyülerini yapabilmem için europe char açtım şuan 21 lvlde senin gibi 48 lvl olunca hp arttıran bir büyüsü varya ne kadar arttırıyor karşı tarafın hp sini hiç denedinmi
    ayrıca hp ve mp arttırma dışında ilerki levellere başka + kazandıran büyüler nelerdir ?mesala silahın pyc atağını artıran büyü skili varmı ?
  • Güzel yapmışsın.ama int bonusu bassan çok daha iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxxtatarxxx

bu kadar zamanda 48 olman güzel bence tebrikler ben sana ayrı bir şey soracağım mümkünse cevap verirsen sevinirim ben bu 80 lvl charıma cleric büyülerini yapabilmem için europe char açtım şuan 21 lvlde senin gibi 48 lvl olunca hp arttıran bir büyüsü varya ne kadar arttırıyor karşı tarafın hp sini hiç denedinmi
    ayrıca hp ve mp arttırma dışında ilerki levellere başka + kazandıran büyüler nelerdir ?mesala silahın pyc atağını artıran büyü skili varmı ?

ben cevap vereyim bende 48 lvl oldum ama celeric skillerim tam değil bildiğim kadarıyla söyleyebilirim sadece sana str in basabilir bi de istersen sizin kullandığınız might ice guard büyüleri var ondan sana daha fazla phy. def veren buffları var ( castle shielde yaklaşamaz ama ) kaç hp artırıyo tam olarak bilemiyorum ama lvl 60 da 31 str 30 int veren skilleri var bi 500-750 arasında artırabilir yada daha fazla )

• Teşekkürler cevap verdiğiniz için.
    Dediğiniz gibi alchemy ile uğraşacağım.
    48 değildim yazmayı unutmuşum üzgünüm 51 idim demin rogue yüzünden olunan pk ile %91 e geri düştümAyrıca 60 levelda 31 str veriyor arkadaşımın da dediği gibi ki buda şunu gösteriyor 80 level bir cleric 50ye yakın str veriyor aşağı yukarı Hele birde alchmeysi bol bir char ise str verilen char,onun yatmasını çok zorlaştırıyor..
    Çok işe yarayacak 80 level bir cleric,skilleride yetiyor zaten..Ama belki bot ile kasarım okullar açıkken,çünkü elle kasıldığında çok etkiliyor yaşamı..
    Botu sevmiyorum ama mecburum bir oyun için,hele hele bu zevk için oynanan bi oyunsa saatlerimi ayırmamam lazım
    Uzattım ama önerilieriniz için teşekkür ederim.
    Gönlüm isterdi ki stallerde avrupa 6 derece itemleri çok olsaydıNpc pahalıya denk geliyor ve %deler 0
    Herkese iyi oyunlar..

• Alchemy biraz pahalıya patlayacak gibi
  • Güzel Güzel..
  • Str, Int, Parry, Stamina ve Magic stonelarını basmanı tavsiye ederim..
  • Teşekkürler;arkadaşım biraz para verecek..
    Onu da alınca basıcam tabletleri;yorumlarınız için teşekkürler
  • Bir arkadaşım almak istiyor ama aklımda bir fiyat yok;
    Bu konuda yardımcı olur musunuz?
    Kaça gider mesela?
  • Server ismi göremedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: QeLeBeQ

Server ismi göremedim

Sonrada yazdığımında unutmuşum,özür dilerim.
    Eldorado'da oynuyorum.
    Bluelandırma işlemleri devam ediyor
    Son durumları vereyim
     50 Level cleric itemleri

Cleric Mastery
     50 Level cleric itemleri

Bard Mastery
     50 Level cleric itemleri

Silahların son durumu
     50 Level cleric itemleri

Giysiler&Takılar
     50 Level cleric itemleri

50 Level cleric itemleri

Yeniledim

• manyaq bi cleric olmuş

kıngracıleyşıns walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoSeKu3

manyaq bi cleric olmuş

kıngracıleyşıns walla

O laf manyak ya
    Yorumun için teşekkür ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: copycat91

quote:

Orjinalden alıntı: QeLeBeQ

Server ismi göremedim

Sonrada yazdığımında unutmuşum,özür dilerim.
    Eldorado'da oynuyorum.
    Bluelandırma işlemleri devam ediyor
    Son durumları vereyim
     50 Level cleric itemleri

Cleric Mastery
     50 Level cleric itemleri

Bard Mastery
     50 Level cleric itemleri

Silahların son durumu
     50 Level cleric itemleri

Giysiler&Takılar
     50 Level cleric itemleri

50 Level cleric itemleri

Yeniledim

Güzel Char

• quote:

Orjinalden alıntı: son_gooku

quote:

Orjinalden alıntı: xxxtatarxxx

bu kadar zamanda 48 olman güzel bence tebrikler ben sana ayrı bir şey soracağım mümkünse cevap verirsen sevinirim ben bu 80 lvl charıma cleric büyülerini yapabilmem için europe char açtım şuan 21 lvlde senin gibi 48 lvl olunca hp arttıran bir büyüsü varya ne kadar arttırıyor karşı tarafın hp sini hiç denedinmi

ben cevap vereyim bende 48 lvl oldum ama celeric skillerim tam değil bildiğim kadarıyla söyleyebilirim sadece sana str in basabilir bi de istersen sizin kullandığınız might ice guard büyüleri var ondan sana daha fazla phy. def veren buffları var ( castle shielde yaklaşamaz ama ) kaç hp artırıyo tam olarak bilemiyorum ama lvl 60 da 31 str 30 int veren skilleri var bi 500-750 arasında artırabilir yada daha fazla )

kim demiş castle shielde yaklaşamaz die sanmıyorum 45lwl clericm ve bufflar + defanslar ile kendi üstü adamları rahatlıkla alabiliyorum ayrıca clericn defansı 45 sn ve fiziksel+mage defans veriyor

ayrıca şuan str 18 basabiliom ve hpyi 600 arttırdıgını söylüo bastıgım adamlar

yalnız cahil kaldıgım bi konu var bu verdigim bufların bnm bildigim ataclara bi etkisi olmaması gerekiyor yani bastıgım +18 str sadece hp yükseltio die biliom yanılıosam söleyin ona göre int basan buffuda açam

• Direk statlara ekleniyor sanırım,o yüzden attacklarda oynama yapıyor
  • Fiyat belirtebilecek biri yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.