Şimdi Ara

500-600 TL civarına kompakt makine tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

500-600 TL aralığında bir kompakt makine almayı düşünüyorum. Pek uğraşmak istemiyorum makineyle. Genelde sahne modlarını
    kullanacağım çekim yaparken. Forumdaki konuları araştırdım. F200 EXR uygun gibi görünüyor. Benim için önemli olan iç mekanda
    çekimlerinde noise yapmayacak bir makine olması. Bu makine uygun mudur?

Bir de elektronik marketlerde 900-1000 TL civarında fiyatı olan bu makine hizlial.com'da yarı fiyatına 2 yıl garantili olarak satılıyor.
    Bu nasıl oluyor? Oradan aldığımız cihaz sıfırlanmış olabilir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• F200 EXR sizi üzmeyecek bir cihaz kesinlikle tavsiye ederim ayrıca bende 1700 TLlik S200 EXR'yi 1000 TL'ye Hızlıal'dan aldım hiçbir sorun olmadı sıfırlanmış cihaz falan değil.[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa_oyuncu -- 11 Ekim 2010; 11:36:19 >
  • Teşekkürler. F200 kullandınız mı? Kullanan birinden tavsiye almayı tercih ederim. Çünkü çoğu zaman kağıt üzerindeki özellikler
    gerçeği yansıtmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wouow
    Teşekkürler. F200 kullandınız mı? Kullanan birinden tavsiye almayı tercih ederim. Çünkü çoğu zaman kağıt üzerindeki özellikler
    gerçeği yansıtmıyor

Hayır F200 kullanmadım ancak birçok kullanıcının yorumunu okudum makinenin tüm incelemelerine kıyaslamalarına baktım o fiyata alınabilecek en iyi makine.
  • LX3
  • LX3 biraz fiyat sınırımın dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: wouow

LX3 biraz fiyat sınırımın dışında

lx3 fiyat bakımından zorlarsa hiç düşünmeden F200 alın hizlial.com da 2 yıl garantili 500 lira..

edit : bizamerikadayiz.com sitesinde lx3 680 lira almışken en iyisini alıyım derseniz siteyi inceleyin ürünler 1 yıl amerika garantili..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksilicon -- 12 Ekim 2010; 13:23:13 >
  • Samsung WB600 'e bakmadan geçme derim..15X optik zoom ve 24 mm geniş açı, schneider-kreuznach..hd video kayıt göze çarpan özellikleri.. media markt'ın doğum günü nedeniyle 399'du..piyasada 550-650 arasında..

http://forum.donanimhaber.com/m_37719439/mpage_1/f_/key_samsung%2Cwb600//tm.htm#37719439
    WB650 olanı amoled ekran..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoltransistoR -- 12 Ekim 2010; 13:53:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.