Şimdi Ara

508-Passat-İnsignia-Mondeo.. Hangisi Neden Tercih Edilmeli?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ben mondeo derdim.Sonra insignia.
  • Ben de kesinlikle Passat derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArAgOrNcHe

Arkadaşlar herkese merhaba
    Yeni bir araç alacağım yıl sonu kampanyalarını değerlendirerek..
    ama konuyu araştırdıkça içine düşer oldum..
    Fikri olan ya da önerisi olan var mı aşağıdaki modeller için, hangisi neden tercih edilmeli
    Bu modelleri kullanan arkadaşlar da fikir beyan edebilirse çok sevinicem
    Teşekkürler fikirleriniz için şimdiden.,

Peugeot 508 Active - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik....................................65.350 TL

Yeni Passat 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Comfortline.......73.300,00 TL

Opel Insignia NB 1.6 180 HP ‐ Benzinli Edition Elegance Paketi.........................65.167 TL

Ford Mondeo Titanium 1.6i EcoBoost 160PS 4K .............................................65.145 TL

Ben 508 yada Passat tan yana kullanırım tercihimi. 508 tasarım konfor ve kullanım açısından çok iyi. Passat ın üstün yanı dsg.
    Şunu da belirteyim thp motor tadından yenmez hocam

• Zor bir soru sorulmuş. Bakalım cevaplar nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

75 bin tlye donanım olarak bazda olsa navi ekranlı, i-drive lı bmw 3.16 otm..

116 bg

bir gün bmw almayı düşünürsem 2000 model alırım 200bg alırım hem bmw e bin hemde madara ol olacak iş değil.
  • Mondeo.. Nedeni test surusunde anlasilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

Orijinalden alıntı: Fil0zof

quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

Orijinalden alıntı: Fil0zof

Peugeot'u boşver Fransızlara bulaşma
    İnsigna iyi bir seçim olabilir
    Passat 1.4 motor yetersiz bence o araç için en az 1.6 kafidir. Aksini idda edenler yanılır hiç tartışmaya girmeyelim
    Mondeo da iyidir donanım ve servis konusunda sıkıntı çekmezsin.

Benim tercihim İnsigna yada mondeo olurdu tabi passat 1.4 olmasaydı....!!!!!

Yetersiz ha, 2011 bitecek adam hala 1.4 o arabaya yetersiz diyor. O motor o arabayı 9.8-10 sn de 100 e cıkarıyor !

yükle bakalım 5 kişi bavullu. bas gaza. 1.8 yada 2.0 passatdan aldığın verimi alabilecek misin? Vw'nin bu politikasını şiddetle kınıyorum. Kaç tonluk araca 1.4 motor bence az dostum beni tatmin etmez o aracın performansı.

he diyorsan ben performans beklemıyorum efendi efendi kullanıyorum o zaman diyecek lafım yok. ki bilmiyorum hiç 1.8 ve üzeri passat kullandın mı?

Sakin sakin tartışmalıyız bu konuyu bence

İnsignia 1.4 olunca oluyor da passat neden olmuyor.

Yukarıda arkadaşın almak istediği model İnsigna 1.6 olan ayrıca ben 1.4 motorun o sınıftaki araçlar için az olduğunu düşünüyorum hala da kimse ikna edemedi bu konuda beni. Tmm performans açısından istediğini alırsın belki ama bu sefer su gibi yakıt içmeye başlar.

Tiguan 4x4 aracta 1.4 motor var olacak iş mi? sonra 9litrenin altına ınmıyor tabi..

• Mondeo !
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.