Şimdi Ara

508-Passat-İnsignia-Mondeo.. Hangisi Neden Tercih Edilmeli??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni bir araç alacağım yıl sonu kampanyalarını değerlendirerek..
    ama konuyu araştırdıkça içine düşer oldum..
    Fikri olan ya da önerisi olan var mı aşağıdaki modeller için, hangisi neden tercih edilmeli
    Bu modelleri kullanan arkadaşlar da fikir beyan edebilirse çok sevinicem
    Teşekkürler fikirleriniz için şimdiden.,

Peugeot 508 Active - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik....................................65.350 TL

Yeni Passat 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Comfortline.......73.300,00 TL

Opel Insignia NB 1.6 180 HP ‐ Benzinli Edition Elegance Paketi.........................65.167 TL

Ford Mondeo Titanium 1.6i EcoBoost 160PS 4K .............................................65.145 TL

• benim tercihim insigniadan yana olurdu ayrıca 1.4 motor seçenegini düşünebilirsin ilk çıktıgında 1.6 115hp edition niye almadım diye düşünüyorum 43.000 tlye
  • chevrolet epicada dusunebilirsiniz 2.0 dizel 150 hp 67 bin tl sitede yazioyr ama pazarlikla 62 63 hatta 60 bile olur tahminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

chevrolet epicada dusunebilirsiniz 2.0 dizel 150 hp 67 bin tl sitede yazioyr ama pazarlikla 62 63 hatta 60 bile olur tahminim
    peugeotun otomatiği tam otatomatik muhtemelen çok yakar

vw de 8 binlira pahalı eğer otomatik istiyorsanız en makul seçenek otomatik olmazsa mondeoyu tercih ederdim

çünkü gerçekten çok geniş ve rahat ayrıca yol tutuşu ve konforuda tam yerinde makyajla daha da bi güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Buğra.

vw de 8 binlira pahalı eğer otomatik istiyorsanız en makul seçenek otomatik olmazsa mondeoyu tercih ederdim

çünkü gerçekten çok geniş ve rahat ayrıca yol tutuşu ve konforuda tam yerinde makyajla daha da bi güzel oldu

Alıntıları Göster
    mondeo alirim keyfime bakarim. hiç bi şekilde üzmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Buğra.

Alıntıları Göster
    Ben mondeo ile İnsignia arasında kalırdım. Mondeo motoru, kabin sessizliği cidden iyi. İnsignia'nın da tasarımı on numara. Mondeo diyorum.
  • quote:

chevrolet epicada dusunebilirsiniz 2.0 dizel 150 hp 67 bin tl sitede yazioyr ama pazarlikla 62 63 hatta 60 bile olur tahminim

bu gazla bence 57 de olur o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

ben 52 ye aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

Alıntıları Göster
    Benim tercihim insignia olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Benim tercihim insignia olurdu

Alıntıları Göster
    Mondeo daha cazip geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Mondeo daha cazip geliyor bana.

Alıntıları Göster
    seçim için krterleriniz olmalı .

kalite olarak hepsi birbirine yakın yol tutuş konfor kalite olarak aralarında fazla fark yok.illa bunu almalı denecek.

dizel otomatik 1.6 düşünülüyorsa 508 tek tercih mesela

yine benzinli otomatik 1.6 da 508 tek tercih 122hp motor kimseyi tatmin etmez diye düşünüyorum.

dizel manuel 1.6 da iş kopar mondeo arasından mondeoyu alırım makyajlı haliyle.

benzinli manuel kimse tercih etmez sanırım.

2.0 dizelde insignia tek tercih olur.

büyükşehirlerden birinde olsam s60 alırım.180 hp powershift vs.hepsinden üstün.

mondeo powershift olsa çok iş yapar bu sınıfta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 16 Kasım 2011; 19:52:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RECEP____KOVBOY

seçim için krterleriniz olmalı .

kalite olarak hepsi birbirine yakın yol tutuş konfor kalite olarak aralarında fazla fark yok.illa bunu almalı denecek.

dizel otomatik 1.6 düşünülüyorsa 508 tek tercih mesela

yine benzinli otomatik 1.6 da 508 tek tercih 122hp motor kimseyi tatmin etmez diye düşünüyorum.

dizel manuel 1.6 da iş kopar mondeo arasından mondeoyu alırım makyajlı haliyle.

benzinli manuel kimse tercih etmez sanırım.

2.0 dizelde insignia tek tercih olur.

büyükşehirlerden birinde olsam s60 alırım.180 hp powershift vs.hepsinden üstün.

mondeo powershift olsa çok iş yapar bu sınıfta.

Alıntıları Göster
    Peugeot'u boşver Fransızlara bulaşma
    İnsigna iyi bir seçim olabilir
    Passat 1.4 motor yetersiz bence o araç için en az 1.6 kafidir. Aksini idda edenler yanılır hiç tartışmaya girmeyelim
    Mondeo da iyidir donanım ve servis konusunda sıkıntı çekmezsin.

Benim tercihim İnsigna yada mondeo olurdu tabi passat 1.4 olmasaydı....!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Fil0zof

Passat 1.4 motor yetersiz bence o araç için en az 1.6 kafidir. Aksini idda edenler yanılır hiç tartışmaya girmeyelim

Alıntıları Göster
    Mondeo ya yorum yapamam üstad bende çok beğenmiştim ama insignia ya dayanamıyorum eğer cosmo almıyacaksan boşuna 1.6 turbo insignia alma 1.4 turbo aldık biz çok memnunuz şuanda her şeyinden gidişi tüketimi gayet tatminkar. Yani sonuç olarak 1.4 turbo edition elegance insignia ya da 1.6 ecoboost mondeo olurdu........

• İnsignia
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

Mondeo ya yorum yapamam üstad bende çok beğenmiştim ama insignia ya dayanamıyorum eğer cosmo almıyacaksan boşuna 1.6 turbo insignia alma 1.4 turbo aldık biz çok memnunuz şuanda her şeyinden gidişi tüketimi gayet tatminkar. Yani sonuç olarak 1.4 turbo edition elegance insignia ya da 1.6 ecoboost mondeo olurdu........

Alıntıları Göster
    Passat'a çıkacak bütçem yoksa pazarlık edip 508 alırdım. Nedeni de,

Görünüşü çok hoşuma gidiyor. Çok yeni bir model.

Ama 73.000TL bütçem olsaydı kesinlikle TSI + DSG kombinasyonunu seçerdim.

Her iki araçta da sunroof,cam tavan artık hangi seçenekler mevcutsa bunlardan birini opsiyonla ekletmeye bakardım. Kolay gelsin. Sevgiler

• quote:

Yetersiz ha, 2011 bitecek adam hala 1.4 o arabaya yetersiz diyor. O motor o arabayı 9.8-10 sn de 100 e cıkarıyor !

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

Yetersiz ha, 2011 bitecek adam hala 1.4 o arabaya yetersiz diyor. O motor o arabayı 9.8-10 sn de 100 e cıkarıyor !

Alıntıları Göster
    İnsignia 1.6T 180HP 'liğe 65.000 TL vermektense 1.4T'yu 60.000TL'ye alıp bide sunroof paketi ekletin 2.318 Tl'ye keyfinize bakın
    Otomatik düşünüyorsanız WV Passat alın. Ama önemli değilse İnsignia.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

yükle bakalım 5 kişi bavullu. bas gaza. 1.8 yada 2.0 passatdan aldığın verimi alabilecek misin? Vw'nin bu politikasını şiddetle kınıyorum. Kaç tonluk araca 1.4 motor bence az dostum beni tatmin etmez o aracın performansı.

he diyorsan ben performans beklemıyorum efendi efendi kullanıyorum o zaman diyecek lafım yok. ki bilmiyorum hiç 1.8 ve üzeri passat kullandın mı?

Sakin sakin tartışmalıyız bu konuyu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Power

İnsignia 1.6T 180HP 'liğe 65.000 TL vermektense 1.4T'yu 60.000TL'ye alıp bide sunroof paketi ekletin 2.318 Tl'ye keyfinize bakın
    Otomatik düşünüyorsanız WV Passat alın. Ama önemli değilse İnsignia.

Alıntıları Göster
    accord da güzel bi seçim olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: StevenGerrard

accord da güzel bi seçim olabilir

Alıntıları Göster
    508 tek geçerim zevke göre değişir ama bence iç dış tasarım olsun malzeme kalıtesı olsun motor seçeneklerı olsun sınıfının lideri .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.