Şimdi Ara

51K HANGİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ 44685
    ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ 49091
    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 54065
    GAZİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ 55585
    BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 56004
    İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ 57467
    SAKARYA ÜNİVERSİTESİ 60810

İlk iki sıra gelmez ama tavsiyeniz ne olur.
    bir de teknoloji fakültesi ve mühendislik fakültesi farkı nedir

• kocaeli yazardım
  • kocaeli medeniyet ve sakarya. ek olarak muğla sıtkı koçman da iyi çıkış yapıyor araştırabilirsin. altta arkadaş yazmış esogü geliyorsa orası da düşünülebilir. mühendislik olarak iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vioman -- 27 Temmuz 2020; 18:22:18 >
  • Sakarya
  • 48k yim bende belki aynı uni ye gideriz.
  • Kocaeli bilgisayar yazardım ya da esogü. Açıkçası ikisinde de okuyan tanıdığım var bu yüzden böyle diyorum. Esogünün mühendislikleri etuya göre daha iyi. Ama tabi cengte sıralamalar biraz daha yükselir. Ne kadar yükselir? Kaç puanla kapatır? Okullar ne zaman açılacak? Okullar açılacak mı? Bakan ziya selçuk hangi tarihi işaret etti? Detayları için tıklayınız.
  • Nereleri yazmayı düşünüyosun
  • Muğla hakkında bir bilginiz var mı? Detay hiçbir zaman yoktur böyle sitelerde :D
  • amechania A kullanıcısına yanıt
    Muğla hakkında bilgim yok. Birkaç güne bu banttaki tümü üniler hakkında bilgi toplarım.
  • Vioman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Peki bu yazdıklarınızın arasından en iyi dediğiniz hangisi
  • Tamam teşekkür ederim cevapladığınız için :)
  • Hocam son 2si gelirse gelir diğerleri gelemeyebilir o sıralama çok sıkıntı olacak dikkatli yapın tercihleri
  • Sakarya'da okuyan bir tanıdık var iyi diyor orası için hayırlısı olsun artık hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.