Şimdi Ara

Vatan bilgisayar Honor Magicbook x15 i3 10110 8gb ram IPS ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
7.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal fiyat 5999, gece indirimi ile 5399 oluyor. Su anda kampanya devam ediyor. Normal fiyatı 5999 olduğu sürece gece indiriminde 5399'a düşüyor.

Ziraat bankkart kampanyası da devam ediyor şu an.

Vatan bilgisayar Honor Magicbook x15 i3 10110 8gb ram IPS ekranwww.vatanbilgisayar.com
    Ziraat Bankası Bankkart Mayıs Kampanyası
    https://www.vatanbilgisayar.com/ziraat-bankasi-bankkart-mayis-kampanyasi/

Vatan bilgisayar Honor Magicbook x15 i3 10110 8gb ram IPS ekranwww.vatanbilgisayar.com
    HONOR MAGIC BOOK X15 CORE İ3 10110U 2.1GHZ-4GB-256GB SSD-15.6"-INT-SPACEGREY fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/honor-magic-book-x15-core-i3-10110u-2-1ghz-4gb-256gb-ssd-15-6-int-spacegrey.html

Bunun huawei versiyonunu kullanıyorum birebir aynı sanırım bu paraya bedava. Tek sıkıntısı kamerasının açısı ve belki biraz da klavyesi daha kaliteli ve aydınlatmalı olabilirdi ama değil maalesef. Onun dışında fiyatına göre 8gb ram, ekranının ips olması, metal kasası ve type C şarj girişi ile çok iyi bir ofis bilgisayarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 23 Mayıs 2022; 23:15:50 >

• Hocam ürün hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Çocuklarım için son 1-2 aydır bilgisayar arayışındaydım. Sizin yazınızı denk geldim. Biraz araştırdım özellik ve fiyat bakımından makul olduğuna kanaat getirip sipariş verdim. Yazınız için tekrar teşekkür ederim. Saygılar.
  • Bizim expert arkadaşlar bir yorum yaparsa çok sevinirim. Çok seyahat ediyorum. 8-9 bin arası bir bütçem var. Bu tarz bir bilgisayar arıyordum. Kur da bu kadar artmışken almalı mıyım?

• Expert değilim ama birebir aynı kasayı kullanan huawei d15 kullanıyorum. Çok hafif, şarj aleti de öyle klasik notebook şarj aleti gibi değil type c girişi olduğundan rahat ettirir. Ancak çok sık seyahat eden birinin 15.6 inç yerine 13 inç gibi daha ufak ekran boyutlarına bakması pratiklik açısından faydalı olabilir. Burada en önemlisi tabiki ne için kullanılacağı. Bu laptop ile gündelik işler halledilir, basit programlar, internet ve ofis programları kullanılır dizi film izlenir, ötesi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 20 Mayıs 2022; 0:18:43 >
  • -42- kullanıcısına yanıt

Macbook Air M1 al sen, ama 14k :/ Vade Farksız 12 Taksit - Mac (pt.com.tr)

• Nulla Poena Sine Lege kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Çocuklarım için son 1-2 aydır bilgisayar arayışındaydım. Sizin yazınızı denk geldim. Biraz araştırdım özellik ve fiyat bakımından makul olduğuna kanaat getirip sipariş verdim. Yazınız için tekrar teşekkür ederim. Saygılar.
  • Guncel kurla 339 dolara denk geliyor ki, bu fiyata bedava.

• u.ğ.u.r U kullanıcısına yanıt

İyi günlerde kullanın ürün gelince yorumlarınızı bekliyoruz hocam.

• Kampec kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Daha iyileri size nasip olur inşaallah. Açıkçası ofis haricinde çok fazla bilgisayarla haşır neşir değilim, sizler kadar bilgi ve deneyimim yok. Ve fakat anladığım kadar, dilimin döndüğü kadar yorum yapmaya çalışırım inşaallah. Saygılar.
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt

Bu siteden alışveriş yapmak çok içimden gelmedi ama alınır diyorsanız çekelim 1 adet.

• Fiyatı şuan güncel 5.999 TL, alacak arkadaşlar takip ederse aynı fiyatlara düşebilir tabii.

• yuemyusuf044 kullanıcısına yanıt

6.000 TL 5300U segmenti, değmez.

2c/4t için.

• 16.9mm ,1.56kg , alüminyum kasa , birebir görmedim ama ekranının da iyi olduğunu düşünüyorum. oyun harici işinizi görür , üstelik şık bir pc niz olur. huawei bunu kasım aylarında 3k gibi fiyatlara satıyordu :)

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

hocam 5300u bile buna 10 basar valla :D

• şu an stok var sepete eklenebiliyor.

• Stok hiç bitmedi bildiğim kadarıyla gece fiyatı 5399du o fiyat arttı sadece

• Cihaz güzel, bu fiyatlara daha iyi özellikte notebook bulursunuz ama bu cihaz malzeme olarak ezer geçer.
  • "Ziraat Bankası Bankkart'ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Vatan Bilgisayar'da tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL indirim verilecektir. Kampanya Dönemi: 13 Mayıs - 19 Haziran 2022

• leprikonn L kullanıcısına yanıt

Bunu görmemişim baya iyiymiş ama kullanacak olanlar önce katılım sağlamayı unutmasın

"Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr veya VATAN yazıp 4757'ye SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS gönderimleri ücretsizdir."

Vatan bilgisayar Honor Magicbook x15 i3 10110 8gb ram IPS ekranwww.bankkart.com.tr
    Vatan Bilgisayar'da 500 TL İndirim | Elektronik ve Telekomünikasyon | Kampanyalar | Bankkart
    https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/elektronik-ve-telekomunikasyon/vatan-bilgisayarda-500-tl-indirim
  • Dolar yakinda 17`yi bulur. Bu durumda birak 5400`e laptop bulmayi, teneke bulamayacak bu ulke. Tabi performans olarak fiyat 6k olunca, diger arkadaslarin yazdigi gibi 5300u %40-45 daha iyi bu islemciden, ancak zaten bu aleti alan oyun vs icin almiyor. Office vs... Bu isler icin yeter artar bile.

Turkiye`de bilisim urunleri cok yakinda ulasilamaz olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 20 Mayıs 2022; 16:31:2 >
  • yuemyusuf044 kullanıcısına yanıt

Site premium reseller, herhangi bir problem olmaz. Yalnız o fiyat eğitim indirimli fiyat, öğrenci birinin üyeliğiyle alabilirsin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.