Şimdi Ara

550W PSU almayı düşündüğüm sisteme yeter mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Güç kaynağım ; Aspire Chameleon 550W

İnceleme Linki :>>BURADA<<

2 Adet 12V raili var ve toplamda 35A güç veriyor...

Acaba bu alet:

İşlemci: AMD Phenom II X4 965 BE 3400Mhz AM3
    Anakart: Asus 785TD-V EVO DDR3 Crossfire
    RAM: 2x2GB G-Skill
    HDD: 2x250 Gb Samsung SATA
    Ekran Kartı: Ati HD5830(piyasaya çıkınca alıcam tabii)
    dvdrw, fanlar

NOT: Kasa için XCLİO A380 alacağım, tüm kasa içi ışıklandıma, optik sürücü ve fanlar için 2. bir PSU(slim kasalara konan küçük bir PSU) daha bağlanacak.

• Belirttiğiniz PSU tüm sistem için yeterlidir.
  • Tüm Sistemi Çekebilir.Ama İlk Defa Duydum Bu Markayı Emin Değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

Belirttiğiniz PSU tüm sistem için yeterlidir.

Cevap için teşekkür ederim, PSU ile ilgili şüphelerim vardı, yeni bir tane almak istemiyorum şuan Zaten "NOT" olarak ta belirttiğim gibi, optik sürücüler, 2.hdd, fanlar ve kasa içi mod malzemeleri için, kasa tabanına yerleştireceğim, slim kasalar için üretilmiş, 100-150 W'lık küçük bir PSU bağlayacağım mutlaka. Sadece ana sistem bileşenleri(anakart, ekrankartı ve sistem hdd'si) bu PSU tarafından beslenecek...

quote:

Orijinalden alıntı: TmzOne

Tüm Sistemi Çekebilir.Ama İlk Defa Duydum Bu Markayı Emin Değilim

Bu markayı 2007 yılında, Mavi Bilgisayar'dan almıştım, o zaman en yüksek bu watt değerleri vardı diye hatırlıyorum. Hatta ben aldıktan 1 yıl kadar sonra kuzene coolermaster 600W aldık. O dönemde mavi getirmişti, bir furya satıldı. Kutusu bile duruyor, Amerikan malı yazıyor, kasası komple Aliminyum, bayağı ağır bir alet.

İnşallah sorun çıkarmaz, başka görüşü olan arkadaşların da görüşlerini bekliyorum, cevaplar için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byted1 -- 24 Şubat 2010; 14:25:29 >

• Gerçek 550w ise rahatlıkla yetecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhsuz__

Gerçek 550w ise rahatlıkla yetecektir..

Gerçek mi yalancı mı pek anlamıyorum ama Google amcada "Aspire Chameleon 550W" yazıp aratınca, bir düzine hatırı sayılır O/C sitesinde testleri var, tabii testler eski tarihli....

Cevap için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byted1

quote:

Gerçek mi yalancı mı pek anlamıyorum ama Google amcada "Aspire Chameleon 550W" yazıp aratınca, bir düzine hatırı sayılır O/C sitesinde testleri var, tabii testler eski tarihli....

Biraz arastırdım google den fena birşeye benzemiyor. Yetecegini sanıyorum.. Uv duyarlı kablolar hoşuma gitti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byted1

quote:

Biraz arastırdım google den fena birşeye benzemiyor. Yetecegini sanıyorum.. Uv duyarlı kablolar hoşuma gitti

Yorum için teşekkür ederim. Evet kasa içinde UV kablolar ve değiştirilebilir 3 renkli fanı çok hoş duruyor.

Gördüğüm kadarıyla kuracağım sistemi bu PSU'ya emanet edebilirim. Teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.